reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czerwcowe ploteczki :D

reklama
Pati super za pomysłowość :-)

ja też z inej beczki
niestety nie mam możliwości przesledzenia całego wątku jak mnie trochę nie było więc może się powtórze ..
zaglądałyście może na stronę nasza-klasa.pl - szukaj koleżanek i kolegów ze szkolnych lat?
SUper stronka jeśli chodzi o odświeżanie starych zakurzonych znajmomości :-)
Strasznie wolno chodzi ale w ten sposób odnalazłam parę koleżanek z Szkoły Podstawowej i wciąż dochodzą nowe :-)
Polecam
 
wlasnie miałam wam pisac o tym..ale sobie mówię- napisz kobito to zwieja baby stad:-D:-D:-D- zart..ale powazniej..swietny program/strona..ja ostatnio tez sie w to wciagnełam:cool2:..odnalazło mnie..ja mnóstwo znajomych...:tak::tak::tak::tak:..ach niejeden wieczór przez to sobie tu z dziewczynami wspominałysmy dawne czasy:sorry2:
 
ja też uwielbiam tą stronę , niestety ostatnio coraz wolniej chodzi. Ale znajomych znalazłam jeszcze z czasów podstawówki ze wspólnego podwórka :-):-):-)
 
Baśka u mnie też długo była cisza, ale założyłam swój profil i po jakimś czasie ludzie sami mnie znajdywali i to tacy znajomi których w życiu myślałam że już nie spotkam :-)
 
Basiu ja tez nie odnalazłam klasy z podstawówki więc ją ja zaczełam i ludzie zaczynają przychodzić :-) Weż sprawę w swoje ręce :-)KASIA DE i IRMA - :-)
 
reklama
Do góry