reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czerwcowe ploteczki :D

i tu sie zgadzam z kazdą z Was!:tak:wiec nei bede pisała tego samego.
Ja lubie i dbam o siebie i swoj wyglad(nie zaniedbujac przy tym rodziny!!!)
Jak pracowałam na pelny etat, studiowałam był maz ..Klaudia, czas napiety..to wstawałam np. o 5 i pindrzyłam sie:-D..robiłam sniadanko..itd..
a w weekendy tez nigdy nie sprztam..robie to celowo w piatek..by miec czas tylko dla rodziny.
co do POlek w UK...oj błyszczymy!!!!!!!!:-):-):-):-):-):-):-)
 
reklama
co do paznokci..to tzreba miec co malowac:baffled:..jak uda mi sie zapuscic ..to maluje..jak nie- t bezbarwnym je traktuje.
wlosy farbuje sama(siostra, mama, przyjaciółka:-p a podcinam koncówki, cieniuje u fryzjera raz na 2-3 m-ce..ale to groszowe sprawy..


za to bardzo czeso conajmniej 2 razy w tyg. robie maseczki na włosy, twarz, pięty:tak:
 
W UK rzeczywiście muszą być brzydkie kobiety, bo moja koleżanka, za którą w Polsce mało kto się obejrzał, ma w Londynie straszne "wzięcie":) Nie jest wysoka, a sporo waży i ma przede wszystkim bardzo masywne nogi, ale cały czas chodzi w naprawdę krótkich spódniczkach, bo wszędzie słyszy, że ma super zgrabne nóżki:)
 
Ja niestety też nie mam tyle czasu i pieniędzy, żeby jakoś specjalnie dbać o urodę. Robię to, co większość z nas jest w stanie zrobić sama w domu, czyli dbam o stopy i dłonie, depiluję to co należy:), farbuję włosy, czasem nakładam jakąś maseczkę itp. Zresztą mnie do nadmiernego dbania o siebie zniechęciła szwagierka - ta, która mieszkała u nas przez rok. Ona nie miała czasu na nic, bo latała od kosmetyczki do fryzjera, zahaczając po drodze o solarium. Na tej dziewczynie niewiele jest naturalnego ciała - ostatnio nawet sobie zrobiła akrylowe paznokcie u stóp, bo wtedy można ciekawsze wzorki pomalować... A jej mamusia tylko się ciągle nad nią użala, jak ona ma mało czasu dla siebie, bo mąż jest wymagający i w biegu między fryzjerem a zajęciami fitness musi mu jeszcze obiady gotować...A kiedy w końcu dostali mieszkanie, to Magdusia nie miała czasu nic w nim robić, bo 3 razy w tygodniu chodziła na gimnastykę. Jej mąż w końcu zażądał, żeby nie zapisywała się na te zajęcia na następny miesiąc, bo potrzebna jest jej pomoc przy sprzątaniu - ale była afera w całej rodzinie. Jej rodzice obrazili się na niego śmiertelnie, bo jak on śmiał zmuszać Magdusię z długimi, delikatnymi tipsami do takich rzeczy jak mycie okien czy kafelek w łazience!!!
 
Nie ,nie to juz przesada...zaniedbywac meza,rodzine dom na poczet pieknego ciala...Wogole dbanie a dbanie o siebie to dwie rozne sprawy...Niektore baby mysla ze im wiecej tego wszystkiego to bardziej sa zadbane-BZDURA!!! to juz jest sztucznosc,odrazajace itd...wogole jak widze te wszystkie gwiazdki ,perelki i te dlugie pazury to mnie cofa...Jak mozna z takim czyms funkcjonowac...:confused: albo solarium az plamy sie robia...do tego cera jakas szara,pomarszczona...:baffled: Ostatnio ogladalam laske w TV.niemiecka aktorka-bardzo mloda dziewczyna ...Z natury miala juz bardzo duzo usta i ostatnio pokazuja a ona te wary dwa razy wieksze:szok: Normalnie jak mutant!!!!!!!! i jeszcze zapytali ja exstra czy ona ma wszystko "swoje" a ona oczywiscie "tak,wszystko mam naturalne":-D:-D:-D Normalnie moglaby stratowac w zawodach"kto przestraszy Frankensteina":tak:
 
Przed chwila obejzalam sobie fotki Zosienki... Jenaaa jaka Ona slodka...I zawsze tak swietnie ubrana...:tak: a Stokrocia nie dziwie sie ze do nas nie zaglada...Widzialyscie co Ona za cuda wytwarza? Te aniolki,zwierzaczki i inne bajery normalnie do jakiejs galerii sie nadaja...
 
reklama
obejrzałam wszytskie-poczytałam - Zosia - cudnosci!Marta - ukłon w Twoja strone - pełen podziw dla Twoich dzieł!!!:tak:
 
Do góry