reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
witam :-) dziekuje za odpowiedzi...wieczorem maluch dostal duza dawke soku pomaranczowego i chwile poszalal wiec troche sie uspokoilam..mam nadzieje ze dzis nie bedzie mnie tak stresowal...
ja tez nie licze sztywno ruchow, jak napisala Joas "zdaje sie na intuicje" no i wczoraj tych ruchow bylo duzo mniej niz zwykle ale moze maluch rzeczywiscie "zbiera sily" i teraz juz tak bedzie...
Marlena pytajac o scan mialas na mysli usg? mialam ostatnie w 22tyg i na tym koniec...jak jest wszystko w porzadku to nie robia u nas wiecej a szkoda wg mnie przydaloby sie teraz jeszze jedno...


 
Wiktoria - bardzo ładne imię, moja siostrzenica ma córeczkę Wiktorię, bardzo przebojowa, ma 5 lat, w przedszkolu jest uwielbiana, zresztą nie tylko w przedszkolu. Umie owinąć sobie wokół palca niemal wszystkich, mała sympatyczna cwaniara ...;-)
 
witam wszystkie mamusie i zycze dobrego dnia...moze jakis dzidzius sie dzis urodzi:-):-):-) jak Wy to robicie ze wstajecie tak wczesnie...ja wstaje przed 8 i wydaje mi sie ze to nie jest zle a wchodze na BB a tu Babeczki juz od 5ej ;-)no ale trzeba spac ile sie da zanim maluch sie urodzi bo pozniej nie bedzie czasu :laugh2::laugh2::laugh2:


 
reklama
Do góry