reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Moj m własnie pojechał do stomatologa, dzisiaj nie mógł pracowac z tego tytułu i przesiedzial cały dzien w domciu( meczył sie bidula)

Mówią, że ból zęba to najgorszy z możliwych do doswiadczenia. Chociaz ja teraz po indukowanym porodzie nie jestem tego taka pewna:dry:. Mam nadzieję, że Twój M zniesie dzielnie i juz nie będzie się męczył:tak:

My jutro z rana amty sie zameldowac w szpitalu na oddziale. mam nadzieje ze pojdzie szybicutko i nie bardzo bolesnie. Pewnei bedzie wiecej strachu.
Powodzenia jutro. Trzymamy kciuki, żeby poszło sprawnie:tak:
 
ale odwaliłam z tą czcionką - ledwo co widac:-p
Ja też się doczytałam i to bez okularów :-D

Magdalenkakol
- oby poszło szybko i bezbolesnie :tak: trzymam kciuki :tak:
Daruunia - jak suszenie głowy?? :-D pewnie Ci już przeszło ;-)
Joan-na - super że u Krzysia dobrze :tak: a Twój kręgosłup jak najbardziej ważny, zamawiasz MT w necie, czy to jakaś znajoma?
Mata - śpij, śpij, śpij, słodkich snów :-)
 
Joasiek, to są nosidełka szyte przez tą dziewczynę:
Picasa Web Albums - alcia - Mei Tai - moj...#

Kontaktowałam się z nią mailowo. Za MT z aplikacją 120 zł. Jeżeli chciałabym mniej skomplikowane, bez aplikacji...100zł.
Faktycznie fajne :tak: jak się mojej Oleńce spodoba takie noszenie, to pewnie też sobie sprawimy :tak: A Ty pochwal się oczywiście swoim jak już dojdzie :-)
 
Magdziarko, dzięki za wskazówki:tak:. Jak tylko będę miała swoje MT, pochwalę się:tak:. Mam tylko nadzieję, że Krzysiowi przypadnie do gustu.

A odnośnie basenu zapomniałam się pochwalić, że w niedzielę idziemy z małym na pierwsze zajęcia. Zwolniło się miejsce w grupie i my na nie wskoczyliśmy:tak:. Bo tak to mieliśmy iść dopiero w kwietniu. Już nie mogę się doczekać:-). Na razie z M ustaliłam, że pierwszy raz ja wejdę z malym do wody. A jak będzie potem zobaczymy...będziemy negocjować:blink:
 
reklama
Do góry