reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Agusia... mam nadzieje, ze nie:-p no ale jakby plany miały się przesunąć pół roku wczesniej to nie bede płakać;-) ciagle czekam...:-)
 
reklama
Witajcie :-)

My juz po Wszystko trwalo moze 5 min. Wojtek mial nerwy ze mu grzebia w dziobie Ogolnie wszystko ok.
To super :tak:

Asiowo - to czekamy na wieści :-D
Magdziarka - chustomaniaczka :-D zarazisz wszystkie na bb :-D
Maaajka - co do chusty i MT to jeszcze bym dodała(nie z własnego doświadczenia, ale trochę babki poczytałam na innych forach) że MT ma proste wiązanie a przy chuście trzeba nabrać wprawy...
Daruuunia - oj,dobra z Ciebie żona :tak: a m pewnie zrozumie

U nas nocka jak u Majki, trzeba było wstawać bo Ola płakała (o dziwno mój m też ostatnio wstaje :szok: - może ja nie słyszę :zawstydzona/y:) ale smok i mamusi pogłaskanie załatwiało sprawę ;-) Dziś ciąg dalszy deszczowej pogody... chyba małą po obiedzie wpakuje w MT i chociaż pół godzinki skoczymy...A za jakąś godzinkę wpadnie moja przyjaciółka (pisałam Wam - ta która jest we wczesnej ciąży) - pogadamy przy kawce, pewnie o ciąży :-D
Miłego dnia!
 
Ostatnia edycja:
Magdalnekakol dobrze, że wszystko ok- bardzo sie cieszę!!! :tak:

Antoś- łobuzie! Najlepszego!!!!!

Hihi a mój Bart w lutym nie będzie obchodził 8 miesiąca :-p :rofl2:

Właśnie wstał mój wrzaskun- któtko pospał zdążyłam tylko pocwiczyc i łóżko pościelic i już mnie za kapcia łapie- skubaniec :rofl2::-)

Asiowo ;-) tak czy siak życzę pomyślnego rozwiązania ;-)

Agusia powodzenia z kopytkami :tak:

Marlena- u mnie podobne postanowienie :-)

Kasaiu mam nadzieje, że nie odczujesz w pracy braku kolegi! :sorry2:

Lecę dac flachę Bartowi i poniej na zakupy bo dzisaij babski wieczór- i wszystkie na diecie- zrobie jajka w sosie :-p i reszta coś poprzynosi małokalorycznego- wódka przecież ma tyyyle kalorii o Matkooooo :-p:baffled::rofl2::-)
 
Dzieki Magdziarko, tez własnie na ta pianke tapicerska sie patrzyłam, ale nie sądziłam, że ona może być ;-) oj to chyba znów kaske wydam... byleby tylko szybko udało mi sie uszyć, to mąż nie będzie mi mruczał, że materiał leży i nic z niego nie robię :sorry2:
 
...w takim razie trzeba będzie wysłac Nasza Darunie na zwiady...
8.gif


hehe...:-) same się wybierzemy kiedyś z P. i przy okazji do Daruni na kawke;-)

i własnie @ przyjechała!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Magdalekakol no to super, że juz po wszytskim :-)

Agusia najlepsze kopytka wychodzą z ciepławych świeżych ziemniaków i trzeba szybko robić, żeby ziemniaki nie wchłonęły dużo mąki przy wyrabianiu, bo poźniej kopytka będa twrde. Nie wiem jak dziewczyny robią, ale ja zawsze tak robię i sa super (teściówka się wkurza, że ona tyle lat robi kopytka i jej nigdy nie wychodzą, a teściu woli moje kluchy :-p:-D)

Darunia oj to sie imprezka szykuje, oby Bartuś dał poimprezować ;-)

Antosia wszystkiego najjjjjjjjj :-)

mała odpadła, mam nadzieję, że ładnie pośpi i nie będzie potem takiego czadu jak wczoraj, tym bardziej, że chcę dziś całe mieszkanko ogarnąć ;-)
 
Marta dzięki za radę, następnym razem skorzystam bo teraz już nie zdążyłam. Kopytka zrobione, ciekawe co z nich będzie jak ugotuję. No nic co ma być to będzie.
Kuba śpi już godzinę ale pewnie zaraz się obudzi bo sie pochwaliłam:dry:. No ale najważniejsze, że w tym czasie zrobiłam kawał dobrej roboty w domku i zdążyłam jeszcze do Was wpaść

Bbkania to nocka fajniutka. Udanego wypadu do żłobeczka zyczę i liczę, że m spodoba sie miejsce. Mnie Kuzyn młodszy ode mnie wrzucił do wody jak miałam chyba z 9 lat tak dla żartów. Topiłam się wsród dorosłych ludzi i gdyby nie wujek który zobaczył, że nie ma mnie tam gdzie kazał nam zostać to nie wiem jakby to się skończyło. Teraz jak się spotakmy z kuzynem to śmiejemy się z tego ale wtedy:angry::angry::angry::angry:

Daruunia udanej imprezki życzę. tylko nie szalej za bardzo, bo jutro będziesz miała ból głowy i to nie migrenowy;-):-D:-D:-D

Joasiek jak chcesz zalapać trochę promyków słońca zapraszam do mnie no i nie tylko Ciebie zapraszam. Ja dzisiaj na spacerek idę trzeba korzystać z pogody. Udanego spotkania i pogawędki przy kawie

Magdalenkakol super, że już po wszystkim. Szybciutko to złatwiliście:tak::tak::tak:
 
reklama
Wszystkiego najlepszego dla Antosi i wczorajszych dzieciaczków spóźnione życzonka :-)
Szefa dziś też nie ma - porozumiewa się tylko skypem ze mną - ale luzik :-)
Magdalenkol - super że wszystko ok :-)
 
Do góry