reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Witajcie:-)
Mejdia-5 rano pobudka,nie wyobrazam sobie......Niech Wojtus da Ci czasem pospac:-)
Daruunia-super,ze bal sie udal:-)

A ja dzis pracuje na popoludnie,bo od rana wstawiaja nam nowe okna w sypialniach:-)Wlascicielka sponsoruje:-)
 
reklama
Czołem :-)

U nas pełnej chaty ciag dalszy :-D W srode wrocilysmy od rodzicow, z rodzicami i bratem :tak: Olcia szaleje na calego i gada jak najeta ;-) Mozemy pochwalic sie juz spora iloscia zdan - ja zapamietalam "tata pocie pacy" co nalezy odczytac "tata poszedl do pracy", "kto to puka?" ;-) i zdanie ktore tydzien temu prawie powalilo mnie na lopatki "kochaciemamo" czyli "kocham Cie mamo" :-):tak::-D Wiem, ze zupelnie nieswiadomie mowione, bo powtorzone po gadajacej lali, ale i tak za kazdym chwyta mnie za serce :-) Mala wykorzystuje dziadkow i wujka na calego, ale i tak pozostaje corcia tatusia :-p Lobuziara z niej straszna, a glowa pomyslow pelna :-D Dobrze, ze chociaz na chwile przysiadzie i pomaluje ;-)Teraz "meczy" babcie bo wie ze dzis wyjezdza :-( Nie znaczy to wcale ze wizyt koniec :zawstydzona/y: Z racji tego ze ferie w toku - jutro przyjezdza moj chrzesniak na kilka dni, a za tydzien tesciowka z chrzesniakiem m :tak: Ruch jak w ulu :-D Chyba wpadne w depresje jak koniec koncem za 2tyg zostaniemy z Ola same na cale dnie :sorry2: No, ale damy rade :tak: i wreszcie przysiade do wysmarowania mojego podania o prace, bo od marca zaczynam poszukiwania :tak:
Niestety, mimo ze komp wlaczony (ciagle staram sie bawic w sprzedawce) nie jestem w stanie byc na biezaco i nadgonic tu zaleglosci, wiec nie odpisze Wam babeczki :sorry2:
Pozdrawiam i milego dnia zycze!
 
Joasiek-ale u Ciebie wrze:-)Ola slodka z tym ''kochacie mamo'':-)Maja czasem powtorzy ''kola'' jako ''kocham'';-)
 
witam moje drogie

Lili zdrowia dla Fabia
Joasiu ale u ciebie ruch jak na marszałkowskiej ;-) jak to sie mówi :-)
Ja właśnie polozylam mała i biorę sie za obiad a w międzyczasie wysłałam stadionowe zdjęcia ślubne na konkurs walentynkowy organizowany przez Zaglebie Lubin :-) a co .... :-)
A moj zuzol znów mnie zaskoczyła bo chciała kupe i sama usiadła na nocnik fakt narobiła w majty ale na nocniku :-)
Ja pomału zbieram siły bo w środę o 4:30 jadę na egzamin do Lodzi ;-) m już przeżywa jak on rano uczesze zuze ( dobrze ze teściową ma urlop :-)) i tak mija dzionek

Miłego poniedziałku
 
Witajcie,
ja dziś zrobiłam sobie samowolkę i skoczyłam po kursie
do IKEI:tak:. Kupiłam tylko parę pierdułek, no bo tramwajem mykałam,
ale i tak jestem bardzo zadowolona bo znów mam nową koncepcję łazienki;-):-D.
Joasiek, ale Ty masz kołowrotek, chociaż się nie nudzisz!:happy2:
A za to "kocham cię mamo" to ja bym wszystko oddała!
Ula mam nadzieję, że egzamin będzie łatwizna!
Lila gratuluję decyzji o magisterce, no i cieszę się, że z Fabiem ok!
Maajka no dziś wyjątkowo Wojtol spał do 6.00,( bo usnął przed 22.00),
no i nie budził się w nocy - chyba trochę mnie pożałowałaś:-D i dlatego...
Spadam Baby, bo Wojtek juz na mnie siedzi i pisać nie daje....
 
Hej dziołchy...
ja jestem w domku, tata mój jutro wyjeżdża, Ł jeszzce w pracy :szok:, Bart sie bawi- a ja weszłam na bb, ale po tym co przeczytałam wszystkiego mi sie odechciało, idę pod prysznic, no i zalicze tasiemca...
Bart jutro idzie do żłobka, my z Ł do roboty...

Przyjemnej nocy! ;-)
 
reklama
Do góry