reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Witajcie Kobitki,
o ile jeszcze tu zaglądacie!
U nas dziś taka piękna wiosna,
że aż chce się cały dzień siedzieć na dworzu!:-)

Wojtek to wręcz awantury :wściekła/y: robi jak chcę go
zabrać do domu na drzemkę, albo na jedzonko...
Cały dzień tylko by biegał, obserwował przyrode,
ganiał psa z garnkiem wody:laugh2:, zamiatał, trzepał pościel itd.
Wszędzie go pełno, a jak dokazuje...aż mi się śmiać chce:-D!
A jeśli chodzi o gadanie to nie ma takiego słowa,
którego by nie powtórzył łącznie z takimi jak cholera;-)!
Sam układa już zdania i naprawdę można z nim już porozmawiać.
Uwielbiam jak mówi, gdy coś zobaczy fajnego:
Mama oć tutaj do mnie, obać, obać ( zobacz)!:happy:

A mi przed świętami kursik się skończył, :eek:
byliśmy na tydzień w Warszawce u siostry,
a teraz jeżdżę na rozmowy w spr. pracy - trzymajcie kciuki!:tak:

Mamootku
super, że wypoczęłaś na Mazurach,
obyś jak najszybciej tam wróciła!
A teraz gdzie planujecie wypad, pewnie w góry cio?

Asiowo
karteczka świąteczna extra pomysł!
A jak tam Twoje panienki rosną?

Maajka, Lila, Mata, Joasiek a co u Was?
Może cosik skrobniecie...:sorry:
 
reklama
Cześć Mejdia, ja tu zaglądam :-) Za prace już na zapas trzymam kciuki.
Wojtuś słodko mówi. :-)

Na razie nie wyjeżdżamy, ale my z zasady raczej Mazurscy, bo tam mnam dobrze i jest wygodna meta. A w połowie maja, jak się uda, to pojedziemy na kilka dni do Budapesztu. Bez dzieci!!! :-) Już się cieszę.
Stachulec łobuzuje jak zwykle, ale jednocześnie jest taki przekochany i miluśny z tymi swoimi przytuleniami i całusami, ze trudno się na niego długo gniewać. I mówi na siebie: Taś. Albo Tasiu. :-D
 
Witam
Karola no u mnie duże, bardzo duże zmiany ... pracuje, zajmuje się domem, dziećmi i leci dzień za dniem... dzięki za pamieć:-) Pozdrawiam
 
Hej Mejdia.
Ja tu zagladam czasem zobaczyc czy ktos pisze.
U mnie nic nowego-mialam gosci z Polski na swieta,ale juz pojechali.Teraz czekam juz tylko na lipiec,bo caly spedzimy w Polsce.
Super Ci Wojtasek mowi:-)
 
Witajcie,:-)
ja właśnie nastawiłam obiadek i czekam na Małego
jak wstanie i Dużego kiedy wróci z pracy, bo mamy
dziś zrobić sobie wycieczkę rowerową po okolicznych lasach!:tak:
Ostatnia nam nie wyszła, bo przemokliśmy do suchej nitki:baffled:

Mamootku
, życzę Ci żeby ten wyjazd do Budapesztu wypalił,
ale fajnie tylko we dwoje! Musicie zaszaleć koniecznie:happy:!
A jak doktorat Twojego M.?

Liliana no to teraz masz wszystko na głowie!:rofl2:
Ale pracujesz w waszym sklepie czy coś całkiem innego sobie znalazłaś?

Maajka super, że aż cały miesiąc będziecie w Polsce!:-)
A jak u Majki ciągle ma problemy z brzuszkiem i jak tam w przedszkolu ?

Dziewczynki piszcie co u Was bo już się za Wami stęskniłam!
 
Mejdia, nie we dwoje, ale jeszcze z przyjaciółmi. Ale jak bez dzieci, to prawie jak we dwoje :-D
A doktorat na razie wisi, bo jest w czytaniu u dziekana. Juz 3 miesiące :baffled:
 
Ostatnia edycja:
witaj Medja... ;-)

A u nas dni mijają błyskawicznie;-)
Dziewczynki rosna i sa coraz bardziej kochane:-D
Paulinka od poniedziałku robi siusiu do nocniczka i jestem z niej dumna jak nigdy...
teraz ucze ja by wołała, bo raz zawoła, a raz nie. Narazie w momencie kiedy smyra sie po pupci siadamy na nocnik i odrazu jest siku:-) Wczoraj nawet sama przyszla i zrobiła kupke:tak: Odrazu załapała, bo miesiac temu nic z tego nie wychodziło, zrobiłam 4 tygodnie przerwy i prosze odrazu zakumała o co nam chodzi:-)

A Agatka to mała modelka;-)wazny 6100g, wiec jak na jej wiek to normalka, bo jest na 70 centylu, ale wzrost to 67cm... a to juz poza centylami:-D:-p

P. chory, ma zapalenie oskrzeli i lezy trupem, mam 3 dzieci w domu obecnie:-D

Pozdrawiam serdecznie!
 
To i ja się witam ;-)

Mejdija to papierek po kursie już masz? Trzymam kciuki za pracę i za rozmowy :tak: wycieczka rowerowa powiadasz, super sprawa :tak: u nas nawet fajne okolice, tylko rowerów brak :baffled::-D

Asiowo współczuję 3 dzieci w domu :sorry: no ale za to masz w końcu jednego synka ;-):-D

u nas wszytsko dobrze, mała jest na etapie "siama" czym doprowadza nas do dumy, a częściej do białej gorączki, bo wbiega na ulicę, śmiga bez trzymanki po schodach w górę i w dół... zaczął się tez burzliwie bunt dwulatka, ale staram się jej pokazać, że nie ma zmiłuj, czego efektem są spazmy, ryki, rzucanie się na ziemię... po za tym męczę prace dypolomową, szaleję twórczo i zastanawiam się co dalej ;-)
 
Mejda - Tak pracuje w swoim sklepie... mąż wyjechał a ja jestem Panią sklepową i domową :-D:-p
Fajnie, ze masz taką małą gadułkę w domciu - mój Fabianek tez już w tym wieku pięknie mówił. A Nadia hmm tak sobie powtarza wyrazy, jakby sie wstydziła...

Marta jakbym czytała o Nadii, też wszystko siama.. dosłownie.. :eek: czasami boję się, ze coś sobie zrobi ....
 
reklama
Do góry