reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
To bardzo dziwne - dziewczyny o czym piszecie bo mnie nic nie swedzi . i w zasadzie nie wiadomo, czy się cieszyć, czy nie . Ale biust o dwa rozmary większy niż normalnie. I obolały. Kupiłam już specjalny biustonosz mamabell z Triumpha ale wcale nie jestem zadowolona. Był drogi a okzał się niefunkcjonalny . Nie trzyma biustu jak należy i pocą się pomiędzy i pod spodem. Może polecicie jakieś fajne !
Powiem ci ja kupiłam pierwszy leprzy na rynku u znajomrj i wcale z niego nie wychodze co dzien go piore i co dzien w nim chodze i jestem zadowolona :tak:
 
reklama
kobieto Jola244 czy przypadkiem tak jak ja cierpisz na bezsenność. na poczatku spałam ciągle, na dodatek gdzie popadło a teraz....to chyba to forum mnie tak wciagnęło. właśnie próbuję ustawić suwaczek i ...nic!! ale jestem uparta więc na bank się uda
 
cześ dziewczynki z samego rana.:-DDzisiaj Sylwester w związku z tym. Życzę wszystkim, przyszłym, czerwcowym mamusiom - dobrego roku 2008. Bez zgagi, bez mdłości, bez opuchnietych nóg. Lekkich porodów. Spokojnych nocy. Niebolesnego ząbkowania. Bezkolkowego brzuszka i pomocnego w tym wszystkim , gdyby się nie spełniło MĘŻA!
 
Witam nowe dziewczyny :) czerwiec nam ładnie obrodzi ;-)
Mnie oczywiście piersi swędzą jak cholera i sutki bolą. Ale, ze już mogę sie spodziewać siary to nie miałam pojęcia. Muszę ostrzec męża, żeby się kiedyś nie zdziwił :szok:
A co dziś porabiacie, wybieracie się na bale, czy zostajecie w domku?
Ja organizowałam sylwestra co roku u siebie, a w tym się zbuntowałam. Nie chce mi się pół dnia sprzątać i dwa dni gotować. Po raz pierwszy spędzę sylwestra sama z mężem. Może się nie pozabijamy ;-)
 
Witam wszystkie czerwcowe mamusie :-)
Jestem tu po raz pierwszy i strasznie mi sie podoba. Ja też bede czerwcowa mamusia termin mam na 8 czerwca i juz sie nie moge odczekac tego mojego malenstwa :tak:
Jeszzce nie wiem co bedzie, ale czuje ze bedzie dziewczynka zreszta na twarzy mam tyle pryszczy ze szok, i troszke zmienily mi sie rysy twarzy, a wszyscy mi mowia ze jak sie twarz zmienia to bedzie corka :-)
Ja osobiscie bardzo bym tego chciala, ale tak na prawde to nie ma dla mnie znaczenia co bedzie, wazne by dzidzius byl zdrowy.

Na koniec z okazji Nowego Roku zyczę wszystkim Samych radosci i tylko szczesliwych chwil spedzonych z najblizszymi no i oczywiscie zdrowego "wysypu" w czerwcu.:-D
Pozdrawiam serdecznie -czerwcowa mama
 
Witaj Sonika 08 :-Dja również zostaję z mężem w domu . Na bale i inne nie ma co się porywać. Sylwester w plenerze to zbyt duży strach( dzisiejsze bydło rzuca butelkami zamist sie bawić) Tak więc odbijemy sobie jak już odchowamy nasze pocieszki.!!!
 
Witajcie,nowe Czerwcoweczki!
Mnie tez swedzi skora na piersiach,sutki,skora na brzuchu.Ale nie tak,zeby nie mozna bylo wytrzymac.
Sylwestra wlasciwie spedzimy z rodzina,ale nie tak tradycyjnie,z przyjeciem.Spotkamy sie po 22.00,o polnocy obejrzymy fajerwerki z tarasu dachowego,zyczenia i do domciu.
Wszystkim Wam zycze udanego wieczoru oraz spelnienia marzen i oczekiwan,zwiazanych z rokiem 2008!Zdrowka dla Was,Waszych bliskich,a szczegolnie Waszych DZIECI-tych,ktore juz sa na tym swiecie,i tych,ktore jeszcze rosna w Waszych brzuszkach!
Buziaki!!!
 
Lasiczko bardzo mi przykro..... :-:)-:)-( Nie wiem co ci napisać. Wiem ze zadne słowa nie pocieszą cie ale wierz mi czas leczy rany.....

Dziewczynki śliczne brzuszki!!!!
 
reklama
Witajcie mamuśki.

Ja wybieram się dziś na prywatkę do siostry. Sprawdzone towarzystwo, zgrane i miło spędza sie czas.

Niezależnie od tego gdzie będziecie balować życzę Wam samych radości, szczęścia i zdrówka w nadchodzącym Nowym Roku w końcu będzie on dla Nas bardzo ważny bo rodzinka Nam się powiększa i oby pociechy urodziły się zdrowe i piękne !!!
No i oczywiście szampańskiej zabawy !!!:-):-):-):-)
 
Do góry