reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Aniknulka ta kabina jest super! My tez taką wstawiliśmy- tylko z sauny na razie nie mogę korzystać :baffled: ale bicze wodne pomagają przy ciąży no i masażer do stóp! Duzo zdrówka Ci zycze!
Mamoot ja tez nie mogę sie doczekac kiedy bede mogła skakać i biegać :-) ale jeszcze troszke!
Darunia ty tez masz pelen wypas,masazer musi byc super na te nasze obolale i popuchniete stopki;-)
 
reklama
Lorcia!!! 3maj sie, powodzenia... :*

Ja dalej cos kiepsko sie czuje, najgroszy do zniesienia jest ten tępy ból podbrzusza:/ ehhh... a cisnienie prawie w normie, 140/85, juz mniejsze, ale i takw ciagu dnia mam skoki, a te skoki są najbardziej niebezpieczne... Jeszcze tydzien i sie wyjaśni...
A po tabletkach na to cisnienie czuje sie jak na haju, hehe... najgorzej jak musze wsiąść do auta:/ ehhh... trzeba jakos wytrzymac:) Ale wkurza mnie, ze najprostsza czynność sprawia mi trud:/ Juz nawet skarpetek nie moge sobie załozyć, mój mężulek musi sie tu narobic za nas dwojga, heh.... Miłego dzionka dziewczyny!
 
A co tam u Was z samego rana. U nas pogoda niecielakwa...jakoś bezsłonecznie. Mąż jeszcze śi. Niech mu tam w końcu ma wolne. Olek czeka na Fralnklina ma być na Polsacie - siedzi w łóżku i wcina płatki z mlekiem. Ja chyba kawusięsoie walnę, ogarnę siebie i dom i jedziemy do teściów, bo tam jest męża kuzynka z dziećmi...Liczyłam że sięwyszleją na podwórku a tu psikus z pogodą...zobaczymy może coś się zmieni. Miłego poranka!
 
U nas pogoda podobna... :/ mąż też jeszcze śpi... a jedziemy dzis do rodzicow jak dam rade wsiąść za kierownice... :) I tak nie mam sił na zrobienie obiadu,a mamusia zawsze pysznie gotowała:D :)
 
Jak spojrzałam na Listę Czerwcóweczek to widzę, że Lorcia była pierwsza z Nas wszystkich do porodu - miała termin na 1 czerwca...:tak:
 
Snoopy gratulacje!!!!

Lorcia trzymam kciuki!!!

A ja myslalam ze bede nastepna wczoraj od 12 mialam co 3 do 5 min bolalo jak nie wiem ale narazie przeszlo pewnie falszywy alarm. Pewnie po cieplej kapieli.

A pogoda dalej okropna porazka. Mozna sie skonczyc.


 
A ja poszłan na chwilę do Olka do łóżka i przysnęłam:szok:w sumie nic się nie stało....Dziewczyny jak mi się nic nie chce....ani umyć ani śniadania zrobić. I w sumie nie chce mi się jechaćdo teściów..najchętniej bym się w domu poprzewalała..ale pojadębo Ci goście ..no i obiadu nie będę musiała gotować;-)

Włączcie dzieciom Franklina na Polsacie jest odcinek o tym że Franklin będzie miał rodzeństwo..taka lekcja dla nszych pociech
 
reklama
Lorcia-powodzenia!!!Chociaz mozliwe,ze juz masz przy sobie swoje malenstwo:-)

A ja wczoraj skonczylam W KONCU sweterek dla Majki....Uff...Ale jak na niego spojrzalam,to zalamka.....No tragedia po prostu!Fakt,ze to moj pierwszy wyrob na drutach,ale tak chcialam,zeby byl sliczny...Wczoraj go recznie upralam,musze jeszcze dokupic guziczki i wszyc.
Mata-tak bym chciala miec twoj talent do robotek....
 
Do góry