reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Właśnie z tym masz pewniejszy pobyt , ogólnie wydaje mi się że będzie dużo zależało od chwili kiedy zjawimy się na poród :-) czy akurat w tym samym czasie inne mamuśki będą na izbie przyjęć. U mnie 7 lat temu też tak było , dużo dziewczyn , mi kazali na chwilkę zejść z łóżka a za 15 minut już było wolne :-)
 
reklama
ja miałam zalecone chodzenie na ktg raz w tygodniu po skończeniu 36 tc., a jeśli byłąbym po terminie to co drugi dzień - dotarłam raz...;-)

U mnie chyba podobnie, pierwsze KTG jakieś 2 tygodnie przed terminem raz w tygodniu, a po terminie co 2 dni lub codziennie. Czyli jak dobrze pójdzie, to za 2 tyg. na wizycie dostanę skierowanie na KTG:sorry2:
 
Iwosz ale masz grzeczną córeczkę, tylko pozazdrościć :tak:
znając życie moje maleństwo będzie rozbrykane (po tatusiu ;-):-D) tym bardziej, że tak w brzuszku szaleje :-D czasami zastanawiam się, czy to możliwe, że dziewczynka może być taka rozbrykana, czy jednak to chłopczyk :baffled: jeszcze troche i się przekonam :tak::-D
 
Ja też nie chciałabym wylądować w ND pocieszająca jest jednak ta cukrzyca chociażby z tego powodu, że raczej tam mnie nie odeślą
Aniknulka czy ze wzgledu na cukrzyce ciazowa porod moze wygladac inaczej niz normalnie czy wszystko jest tak samo? i czy odbywa sie w wyznaczonym terminie czy jednak lekarze chca Cie widziec wczesniej?;-)
 
WITAM MAMUSIE
Trzymajcie sie i pijcie herbate z liści malin ,naprawde pomaga w odpowiednim terminie na szybsze rozwieranie sie szyjki podczas porodu-dwie stołowe łychy na garnuszek.-POWODZENIA I ZYCZE SZBKICH P L U M:-)
 
U nas chyba nie daja skierowania na ktg albo to zalezy od lekarza. Do mojego chodze teraz co tydzien na wizyte do szpitala badanko i usg.

Wczoraj przyszly ostatnie zakupy z allegro. Podklady poporodowe majtki jednorazowe cumelki i jeszcze kilka innych rzeczy chyba juz wszystko ale to sie okaze.

Moge isc rodzic!!!!!
 
reklama
No to Kasiu widzę, że gotowa jesteś już do porodu. A nawet jak czegoś zapomnisz to będzie można zawsze dokupić. Ja też mam torbę spakowaną i zastanawiam się czy mam wszystko:szok:. Ale to dopiero się okaże. Teraz pozostaje nam tylko czekać:tak:
 
Do góry