reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Maamot trzymam kciuki!!!

Magdalenkakol gratulacje Wojtus spory chlopczyk.


Ja tez juz nie moge doczekac sie Krystianka.
 
reklama
Ja w piątek obeszłam u siebie pół miasta w poszukiwaniu liści malin i zonk... nigdzie nie ma :-( kilka zielarskich sklepów i taka posucha....
co do wiesiołka to nie słyszałam ale skoro mówicie że taki skuteczny to chyba też zacznę łykać, zwłaszcza że mam go w domciu:-)
 
Tylko rano włączyć BB a juz tyle wiadomości :szok:

Magdalenkakol gratulacje z okazji narodzin pierwszego czerwcówkowego dzieciaczka!!! :-):-):-)
Wojtuś bardzo chciał zrobiś sobie prezent na dzień dziecka;-)

Mamoot trzymam kciuki za udany poród (a czy przypadkiem wczoraj nie pisałaś, że Twój maluszek się nie spieszy ;-):-D)
 
O rany, to te nasze czerwcówkowe dzieciaczki baaardzo punktualne są :-D

MAGDALENKAKOL OGROMNE GRATULACJE!!!!!!

Mamociku trzymam kciuki za Was!!! Pewnie już tulisz maluszka do piersi:-)

Ale fajnie nam się zaczął czerwiec!!!
 
Kurcze Dziewczyny aż mi się łezki zakręciły w oczach:tak::tak::tak::tak:

Magdalenkakol gratuluję narodzin synka. To się nazywa wyczucie czasu 00.15:-):-):-). Ucałuj synka od nas.

Mamociku trzymam kciuki i mam nadzieję że tulisz już maluszka.

Ale te nasze dzieciaczki wiedzą kiedy się wykluwać. Ciekawe która dzisiaj dołączy. Ja bym tam bardzo chciała
 
Wczoraj nie mogłam weśc wieczorem na BB:-(ale dzisiaj proszę jakie niespodzianki...super Nam się czerwiec zaczął

Magdalenko ogromnie gratulejszyn..........całkiem spory maluszek jak na dziedzię z terminem 18 czerwca...:-D


Mamoot Ty szczęściaro;-)...ja też chcę - ale niestety nic się nie dzieje
 
Magdalenkakol ogromne gratulacje !!!:-):-):-)
Mamoot trzymam kciuki za szybki lekki porod :-):-):-)
widze ze te nasze dzieciaczki tak sie rodza falami..kilka dziennie potem kilka dni spokoju i znowu...ciekawe kiedy moj maluszek sie zdecyduje;-)



 
JoannA mi napisała, że nadal ja nawadniają a jutro doktor podejmie próbe indukcji. Były u Joasi jakieś malutkie skurcze co 15 minut ale się uspokoiły. ;-)
 
Magdziarko co to za pesymizm :dry: Antoś jeszcze zrobi Ci niespodziankę :tak:Mamoot też wczoraj pisała, że raczej nie prędko urodzi i co? W nozy odeszły wody, a teraz może już tuli maleństwo :-) głowa do góry :tak:
 
reklama
Madziu dzięki za wiadomości od Joanny. Coś mi się zdaje, że Joanna będzie kolejną rozpakowaną czerwcową Mamusią. Oby tylko lekko poszło.
U mnie póki co cisza. Ale pocieszam się, że z Kacprem nie miałam żadnych oznak przepowiadających, ale jak mnie wzięło to na dobre. Może teraz też tak będzie
 
Do góry