reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Jola ja kupiła w aptece OILLATUM czy jakoś tak krem i Kubie bardzo szybko pomógł. spróbuj może u Ciebie też się sprawdzi

Kasiu muszę wypróbować ten krem co polecilaś bo Kuba też ma takie krosteczki i dokładnie w tych samych miejscach. Czy kupowalaś go w aptece????

Mata wspłczuję Ci że Dobrusia nie daje Ci wytchnienia i nawet nie wiem co Ci poradzić ale jestem z Tobą i mam nadzieję, że niedlugo to się skończy.
 
reklama
Tak w aptece 23 złote ale spory 75 ml

Zastosowanie odżywianie i pielęgnacja skóry
bardzo suchej, szorstkiej i popękanej
atopowej
w innych chorobach przebiegających z suchością skóry (rybia łuska ,łuszczyca wyprysk)
Mata czasem dzieci marudzą z niewiadomych niestety przyczyn
 
witam serdecznie
Jestem z majówek, ale Amelka urodziła się w czerwcu wiec bliżej mi do Was z naszymi radościami i problemami :tak:;-)

Zastanawiam sie czy u którejś z Was, a raczej Waszych maleństw wystąpiło coś takiego jak przepuklina pępkowa? u nas jest i lekarka nie kazała nic robić, odczekać miesiąc i wtedy ewentualnie jeśli sie nie zmniejszy da skierowanie do chirurga. A ja czytałam że taka przepuklina nawet do 4 lat u dziecka zanika. :confused:

Z góry dzieki za ewentualne odpowiedzi :-)
 
Moja mała ma niewielką przepuchline pępkową, ale pediatra nic nie kazala z nią robić, ponoć pomaga przyklejenie plastrem monety na pępek, ale nie próbowałam...
 
moje maleństwo nie ma przepuchliny bynajmniej na razie bo fakt jest taki że może się jej nabawić w każdym momencie....
natomiast starszy synek miał w sumie od 6 miesiąca pediatra nie kazał nic robić i samo przeszło...

 
mata-kow - czytałam o tym sposobie z monetą oraz o tym, że mozna bandażować brzuszek, ale podobno nie stwierdzono, żeby te sposoby rzeczywi scie pomagały :dry: a nie chciałabym niepotrzebnie małej martretować :baffled:;-)
 
U mnie o tym sposobie mówiła teściowa i kilka dzieciaczków w rodzinie miało tą monetę przyklejona, ale tylko przy małej przepuchlinie... a może skonsultuj się z innym lekarzem?
 
Cześc dziewczynki. u nas jak każdego dnia o tej porze Antoś zasypia...własnie gada do zabawek a ziewa przy tym niemiłosiernie nie daje się porwać Morfeuszowi - walczy..dzisiaj był miły dzionek i super nocka. Antoś wczoraj usnął po 19ej wstał o pierwszej potem o 5ej i spał do dziewiątej a ja z nim. W dzień troszkę popieliłam u teściowej i popodlewałam a Antek towarzyszył miw wózku ..potem przysną przyjechał m i mnie zbałamucił w tesciowej ogrodzie( szaleństwo jak za młodu) :-DTeraz mąż szykuje grilla bo wpadną znajomi. Mieliśmy już gości w sobote we wtorek i dzisiaj ..cieszę się bo dochodzimy do normalności.Czego wszystkim życzę.Ale kończy się nasza sielanka w sobotę wracamy do naszego M- 3 cieszę siębo nie ma jak w domu z drugiej strony dobrze mi tu było.Co do ciuszków to ja się mieszcze też w swoje łaszki . Kupiłam juz na małego chrzciny spódnicę biało - czarna jeszcze coś na góre, jak wspomniałam czeka mnie zakup sukienki na wesele - ale planuję taką która mi posłuży a nie jakąś balową. Wybieram się w przyszłym tygodniu do fryzjera,jutro kosmetyczka - kobiecośc powraca...a z nią humorek:-)

Trzymajcie się mamusie.
Ps.Witam majówkę - czerwcówkę u ns nie ma przepukliny
a i jeszcze dzewczyny w co stroicie swoje pociechy na chrzest????

Skończyłam pisać Antoś zasnął...ale jest związany ze smokiem że hoho ..jak mu wypadnie potrafi sięobudzić...ale jak twardo zaśnie to mu wyciągam. wasze pociechy też są smokowe?
 
reklama
Wrzucilam fotki mojego kwartetu na zamkniety...


Dzieciaszki Joaś są rewelacyjne nie będzie wam z męzem w zyciu smutno i dom będzie pustoszał powoli jak dzieci będą dorastały...ale to jeszcze trochę czasu...chociaż on tak szybko płynie. Niedawno była ciąża..a już czerwcowe maluszki mają miesiąc i więcej
 
Do góry