reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Joasiek[/b] jak chcesz zalapać trochę promyków słońca zapraszam do mnie no i nie tylko Ciebie zapraszam. Ja dzisiaj na spacerek idę trzeba korzystać z pogody. Udanego spotkania i pogawędki przy kawie
Agusia nie kuś, bo jestem skłonna w pierwszy pociąg wsiąść :-D :-D :-D
U nas też już słoneczko(dzięki za podesłanie) ale wiatrzysko straszne i chyba nie pójdę, wczoraj znów gardło pobolewało(nie wiem od czego :dry:bo w domu siedziałam kilka dni) Jestem w rozterce, bo tak mi tego mojego szkraba szkoda...
No i my już po wizycie psiapsióły ;-) Ola od razu poszła na ręce - jak to moja przyjaciółka mówi - trzeba się przyzwyczajać :tak: Oczywiście temat ciąża na tapecie :-D aż zatęskniłam za tym stanem :zawstydzona/y:

Daruuunia - udanej i upojnej ;-) imprezki :-) oby Bartut dał poszaleć ;-)
 
reklama
witajcie dziewuszki:-)

dopiero znalazłam odrobinę czasu na bb:sorry2: M ma dzisiaj drugą zmianę więc ranek spędziliśmy rodzinnie;-)

Darunia teściowa to najlepsza broń na męża:tak::-D ja jak mnie mój M wkurza to zawsze cosik tam napomknę teściowej ona do M:angry: a ja później mam spokój:-D:-D:-D mam nadzieję że miło spędzisz babski wieczór:tak:

Agusia też mam podobne podejście do ciebie że lepiej teraz pójść do logopedy i dmuchać na zimne niż później jak może być już za późno:tak:
u nas w przedszkolu nie ma pkt ale są ankiety obserwacji dzieci a na nich czego dzieci się nauczyły w czym się ociągają nad czym należy popracować i takie tam-przydatna rzecz:tak: jakiś czas temu miałam pogawędkę z psychologiem i pedagogiem w sprawie zachowania Karola w przedszkolu( oczywiście największy buntownik w grupie) nie była to łatwa rozmowa:no: ale z biegiem czasu spokojnie wszystko przeanalizowałam i staram się naprawić swoje błędy wychowawcze:tak:

eh muszę na razie skończyć młody wyje do poduszki:sorry2:
 
JOASIEK jeśli nie możesz wychodzic na spacerki (a bardzo chcesz dotlenic mała) to poweranduj Ją przy otwartym oknie czy balkonie. Ubierz Ja ciepło otwórz okna i już. Ja tak czasami robiłam.
Robię tak, robię :tak:
Właśnie śpi przy oknie :-) a mamusia posprzątała całą łazieneczkę :-D i odpoczywa... przy bb ;-)
 
Witam dziewczynki:-)

Dzionek bardzo zalatany,nawet nie mozna tego nazwac spacerkiem bo z urzedu do urzedu latalysmy,dobrze,ze kolezanka byla ze mna to pilnowala Mani jak ja bylam w srodku,Marysienka juz spi,a ja czekam na tel od ginka w przyszlym tygodniu jade na cytologie i musze z nim wszystko ustalic,a i pediatra Marysie obejrzy

Milego wieczorku
 
Ostatnia edycja:
Marlena - :-D ja już myślałam że wszystkie wywiało...
Kurcze, dwa razy się naprodukowałam i za każdym razem mi wszystko wcięło :wściekła/y:
Jakie plany na wieczór?
U mnie sudoku, krzyżówki ;-) i samotny wieczór z racji tego, że puściłam męża na koncert - we Wrocku jak co roku grają szanty :tak: m uwielbia (mnie też raz zabrał i nawet było przyjemnie ;-) a czasami lubię też w domku posłuchać)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie mamusie!

Mały już spi. dziś cały dzień wspinał się na mnie i marudził, uspokajał się tylko na rękach:dry:. A ja jestem okropna matka...po kąpieli obcinałam mu paznokietki i go skaleczyłam w paluszek:-:)zawstydzona/y::baffled:. Pierwszy raz mi się zdarzyło...czuję się teraz okropnie. Na szczęście dał się szybko zabawić kabelkiem od domofonu (zawsze działa na płacz:sorry2:) i ładnie zasnął. Dobrze, że ten dzień się już kończy.
 
Do góry