reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Witajcie!
U nas dzień męczący, mały marudny, nie chciał spać. Wieczorem po kąpieli też długo nie mogłam go uspić:-(. Pewnie za kilka dni kolejny ząbek. Teraz sama siedze, bo M 3 godziny temu pojechał do swojej ciotki naprawiać komputer i przepadł:dry:.

Joasiek, ładna szafa...i duża:tak:.

Spokojnej nocy.
 
reklama
Witajcie!
W końcu mogę spokojnie usiąść. Dzień pełen wrażeń. Jasio wstal standardowo o 6.30 kupka no i zabawa na całego. POtem o 10 nie chciał spać więc ruszyliśmy na spacer i spał 2 godz. Odwiedził mnie kuzyn w międzyczasie zrobiłam pizzę wg przepisu Magdziarki wszyscy najedli się jak bąki :rofl2:

Wczoraj było zabranie w szkole - nie poszłam bo m wyjechał a mama szła akurat do lekarza.
Jakoś trzeba sobie dać radę - aby do przodu:-)
Trzeba było zadzwonić przyjechałabym i została z Olą :tak:

aaa i mamy już 7 ząbka:sorry2:
Gratulki !!!

ostatnio codziennie to przez miesiac mam dokładnie 4,5 kg zrzucone i zaczynam dostrzegac jak patrze na siebie ze cos ruszyło:-p
Gratuluję wytrwałości i życzę jeszcze tych - 10 kg :tak:
No i mnie dopadła dziś pierwsza @ :-( pierwsza po ponad 1,5 roku :rofl2: brzuch boli okropnie i teraz czekam tylko na powódź :sorry2: a jutro mąz ma mieć wolne, a ja miałam mieć wychodne :dry:
:-D:rofl2::-D pewnie to przez to orbitowannie :rofl2::-D:-D:-D

Zapomniałam się pochwalic, że dzisiaj ok 10 rano zostałam ciocią. Mały Szymek wazy 3.300 i ma 54cm.
Gratuluję cioteczko :tak: mam nadzieję, że z kuzynką będzie dobrze i szybko wróci do maluszka :tak:

A moja pannica właśnie pochłonęła 250ml zupki :szok:
rośnie mały glodomorek a ze wzrostem apetyt :-)

szafa boska :-) kolor, pojemność wszystko super :tak:

Widzę, że zbiorowe @ :rofl2: ja dostanę w sobotę a mamy jechać na weekend do teściów :wściekła/y: ach jak nie urok to sr....

spokojnej nocy kochane :-)
 
Witajcie babeczki:-) Pewnie już wszystie spicie, a ja postanowiłam zajrzeć do Was;-):-D. Po aerobiku wpadlam do domu jak burza:szok: szybki prysznic i relaksowałam się to znaczy odpoczywałam przed TV, Oj dała nam dzisiaj wycisk. Że tak brzydko powiem pot po d.... leciał;-):-D
A tak to poza tym zaliczyliśmy spacerek. Akurat jak się zbierałam do wyjścia wyszło piękne słoneczko i towarzyszyło nam przez cały spacerek;-):-)

Marlenko super że wypad na basen udany. a najważniejsze, że Marysi się spodobało i się zaklimatyzowała

Asiowo oj widzę, że Ty też na aerobiku w kość dostałaś i jeszcze masz siłę na ćwiczonka w domu:szok: Chyba muszę wziąć z Ciebie przykład

Joasiek szafa superancka:tak::tak::tak:

Bbakania gratuluję zostania ciocią. I mam nadzieję, że mama Szymusia szybciutko dołączy do niego w domku

Lilianko mam nadzieję, że wyjście na kolacyjkę udane i @ nie zakłóciła dobrej atmosfery;-):-)

Azile to dobrze, że Domiś zdrowy i oby zębolki szybciutko wyszly i dały Wam odetchnąć odrobinkę:-):-)
 
Mamot i mnie nie odwiedziaś w drodze z Zakopanego?:dry::no::-D

:zawstydzona/y: No nie dało rady. Mieliśmy bogate plany towarzyskie, ale choróbska dzieci mocno je ograniczyły.



Mam tylko nadzieje, że te choróbska Was nie męczą?!

No już sobie poszły choróbska.
Mi tylko sie rozpoczęło uczulenie na pyłki. Brrrr... cała jestem zakatarzona. :baffled:

No i mnie dopadła dziś pierwsza @ :-( pierwsza po ponad 1,5 roku

No to tak jak u mnie. Kilka dni temu pierwsza @
 
Witam U nas nocka standardowa czyli pobudkaio 2 na zapelnienie zoladka. . Teraz wlasnie sie moj tygrysek budzi.U ans zapowiada sie dzisiaj ladna pogoda Moze lekki mrozikk ale słoneczko jest a to najwazniejsze. Oby tylko sie nie popsula
Dzisiaj piatek trzynastego
 
Wuitam z rańca
Dziś jest piątek i na szczęście - dobra wiadmość m wraca a miał wracać w nastepny piątek, mała daje czadu- babcia ogarnia - dziś mała obudziła się 5.45 - dawałam jej z 15 min cyca żeby usnęła - a skąd
Wzięłam ją do łazienki , posadziłam na nocniku, zrobiła siku i sobie z tego nocnika wstała - a co .
Tak czy inaczej wyszykowałam się jakoś z małą między nogami do pracy - jaja
Dzięki Aniknulka - tak bardzo bym się chciała z Tobą spotkać , ach moze siękiedyś uda
 
Ostatnia edycja:
witajcie:tak:

U nas pobudka po 3 i za nic nie dało się małej uspokoic:zawstydzona/y: godzine pozniej dopiero zasneła, dała koncert:-( Musiałaby głodna, bo Paweł dopiero w nocy sie przyznał, ze mała podwieczorku nie zjadła... a zawsze jak nie zje przed 18 to mimo kolacji budzi sie w nocy:zawstydzona/y: Nie rozumiem sama tego:zawstydzona/y: A ja juz przywykłam do nocnego spania i jestem kopnieta:-p

Załamałam sie jak wejrzałam dzis w okno, kupa sniegu:wściekła/y: Jak ja mam dosc tej zimy:wściekła/y:

Po 1 drzemce małej jedziemy do znajomej, a co bedziemy w domu siedziec jak mamy auto naprawione:tak:

Asiowo oj widzę, że Ty też na aerobiku w kość dostałaś i jeszcze masz siłę na ćwiczonka w domu:szok: Chyba muszę wziąć z Ciebie przykład

Ojj, nie chce mi sie cholernie, ale jak zaczełam ta weidera to musze skonczyc:tak: Musze przyznac, ze Darunia wjechała mi na ambicje, tez tak chce wygladac jak ona:-p:-)

Miłego dnia mamusie!
 
helooo koleżanki:-)

u mnie nocka koszmarna:baffled: młody wstał o 23 i wył bo inaczej tego nazwać nie można do 1:szok: a mi nerwy już puszczały:dry: do tego M miał nockę:baffled: nie wiem co to było:confused: dałam czopka w pupsko do tego espumisan i po godzinie wycia uspokoił się:sorry2:
Kasiu ja również szykuję się do pracy mając Mikołaja pod nogami:-D odkąd raczkuje- pełza wszędzie go pełna aja nie nadążam nad pracami domowymi:sorry2:
a tak poza tym to ja jestem z piątku trzynastego:tak::-) i za miesiąc kończę 30 lat:szok::rofl2:

Mamoot trzymaj się kochana!!!może tym razem powinnaś wybrać się nad morze:sorry2: przeczyściłabyś sobie troszku drogi oddechowe:sorry2: zdrówka życzę:tak:

 
I ja witam :-)

przez @ sił nie mam, a juz myslalam, że będzie jeden dzień i po sprawie, a tu dzisiaj masakra :crazy: do tego boli jak jeszcze nigdy :baffled: a żeby było śmieszniej mała o 23 obudziła sie na jedzenie, a od 2 sie wybudzała, o 4.30 raczkowała sobie po łóżku :szok: a wstała o 5.30 :dry: mąż ja o 6 przejął, a ja kimnęłam sie godzinkę :-p az się boję dzisiejszego dnia, bo pogoda do niczego, a mała nie ma zamiaru spać, a ja nie mam sił z nia walczyć, do tego łóżeczko juz tak nisko :-(
mam nadzieje, że potem zawitam na dłużej, miłęgo dzionka :-)
 
reklama
A Maja malo co tez urodzilaby sie w piatek 13-go i bardzo tego chcialam-bo to juz MUSI byc wtedy szczesliwe dziecko :-):-)

Dzien dobry kobietki!:-)

Dziekuje za zainteresowanie siostra M-jak wczoraj pisalam o 9cm rozwarcia to ona juz karmila swije malenstwo-tylko ja jeszcze o tym nie wiedzialam.Maly urodzil sie o 15.00,waga 3900gr z hakiem:-)
Dzis dopiero idziemy ich odwiedzic:-)

A Maja juz 2 dni z rzedu zasypia po 20.00-pada jak mucha (zazwyczaj 21.30),za to budzi sie przed 7.00,ale daje jej mleko i spi jeszcze z godzinke.

Szczesliwego Piatku 13-tego!:-):-):-)
 
Do góry