reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Taka pozna godzina,a jeszcze nikogo nie ma?????;-)
Ula-spoznione gratulacje zdania egzaminow!:-)
Mejdia-u mnie tez podobnie z Maja.Przyzwyczailam ja niestety np do tego,ze wchodzi ze mna do toalety (zeby ja miec na oku) i teraz nie moge tam sama wejsc i zamknac drzwi,bo jest wielka panika!Nawet jak jest M w domu!
Mata-uwazaj teraz na ta kostke,moze owin bandazem elastycznym?

A z ta moja praca to jest tak,ze niby pol etatu,ale jak ktoras kolezanka zachoruje itp. to trzeba robic nadgodziny.Ja czasem tez musze brac wolne jak np.Maja choruje.
A propos chorob (Ula-zdrowia!) to mnie i Majke tez troche rozklada-kaszlemy i smarkamy,na razie bez goraczki.
A dzis po poludniu jedziemy z M odebrac nasz samochodzik w koncu!:-):-):-)
 
reklama
Wpadłam na chwilke przywitać sie z Wami:-) Zaraz pędzę szykować rzeczy bo wieczorem wyruszamy na bal a dzieci zostają u znajomych;-)a muszę popakować wszystko i nam stroje przygotować. Ależ się cieszę:-D:-D

Mejdia ja miałąm z Kacprem tak samo. Łził za mna krok w krok. Wiem co to zanczy. Kuba jest inny pod tym względem. Cociaż czasami też jest taka przylepka. Ale to przeważnie jak ząbki wychodzą a potem wszystko wraca do normy

Ula głos oddany:-)
 
Cześć Baby,
to trochę mnie pocieszyłyście, bo już myślałam,
że ten mój Ancymon to wyjątek.:happy:
Czekam w takim razie cierpliwie kiedy z tego wyrośnie!:eek:
Teraz drzemka bo noc mieliśmy tragiczną, o 23.00 wziął
kocyk i przyszedł do mnie do łóżka, o 24.00 już wstał i do 2.00
przebąblowaliśmy a to w kuchni, a to w łazience, no i w łóziu.
Skakał po mnie , otwierał mi oczy, wygłupiać mu się chciało,
a do tego o 6.00 znów pobudka.
Ja nie wiem co jest!!!:sorry:

Agusia- to wytańcz się kochana!
Mata oszczędzaj nóżkę.
Maajka zdrówka, no i super, że już będziecie mobilni!

Idę sprzątać , bo Wojt niedługo wstanie i wtedy to już nic nie zrobię...
 
Cze u Nas bez większych zmian .
Karola to miałaś nockę, oby dziś było lepiej
Maajka mam nadzieję , ze płacą za nadgodziny
Aga udanej zabawy
Matra mam nadzieję że z nogą już lepiej
 
U mnie błoga cisza w domu:-Dpewnie góra za 2h juz sie skonczy:-p
Popatrzylismy na "Małysza", P. poleciał do wanny, a ja zaraz uciekam do wyra, jak codzien padam z nóg, dziewczynki daja mi w kosc... ;-)

Dzis Agatka walneła do mnie pierwszy szeroki usmiech:-)wspaniałe uczucie!!!

Dobranoc!
 
Asiu cudowne uczucie taki uśmiech u takiej kruszynki co? ;-)
Mejdia my też skromnie przy tv, kupiłam tylko czerwone wino ;-) może nie zasnę :-p:-)

miłego wieczorku!
 
HAHAHA my też red wine :-D:-D:-D
i tv :-D:-D:-D
Ola juz lepiej ,zjadła rosołek , kaszkę 3 razy robiła kupkęale ogólnie była już wesoła :-) yes
 
reklama
Do góry