reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
My się właśnie pożarliśmy:-:)angry:,
T. pojechał teraz z ojcem do Łodzi,
liczę, że jak wróci emocje opadną, zresztą szykuję pizzę na obiad
to na pewno wpłynie na poprawę nastroju:happy:;-).

A popołudniu wybierzemy się wszyscy do lasu, ja się o to postaram....;-):-)
 
reklama
Mejdia na pewno wróci z bukietem :-)

Ula mam nadzieję, że już czujesz się lepiej
( Ula prosiła żeby przekazać się ją wczoraj zmogło choróbsko )







 
melduje ze żyje
grypa mnie rozłożyła sałkowicie, pozbawiając sił!
Jak bede miałą wiecej sił zajrze!
miłego wieczoru babiczki!
 
Ula, trzymaj się! Zdrówka życzę!:tak:

U nas dzis leniwa niedziela. :-)Na dworze zadyma, to nawet ruszać się nigdzie nie chciało. Tylko rano chłopcy byli na basenie.
 
my nie obchodzimy Wariatynek ;-)
byłam w kinie z siostrą i kolejny raz dochodzę do wniosku,że kino w Wariatynki to kiepski pomysł - za dużo ludzi z tacos i popcornem ;-); ale film świtetny - "Kołysanka" :tak:
 
My też bezwalentynkowcy :-D

Basiu, no to Natunia uczy sie imprezować. Plan zabaw wygląda fajnie. Jakoś my nigdy jeszcze nie byliśmy na żadnym krytym placu. A ten Chicco gdzie jest?
Marcin oddał pracę do wstępnego czytania. Są jeszcze w niej drobne braki, pewnie będą tez jakies uwagi, ale zasadniczo finiszuje. Teraz czeka na uwagi dziekana.
A do obrony to jeszcze kawałek. Tak myślę. Trzeba załatwić te wszystkie formalności: otworzyć przewód, wybrać recenzentów, przygotować się do egzaminów. Myslę, że jeśli nie będzie duzych obsów, to sie uda przed wakacjami. A jak nie, to jesień. Zobaczymy co z tego mojego gdybania wyjdzie. :-)
Ja sobie tylko postanowiłam, ze jak juz Marcin sie obroni, to mu zorganizuję imprezę oblewającą :-D No i dzieci oczywiście sprzedamy dziadkom.:-)
 
Dobry Wieczór
My także nie obchodzilismy walentynek, teraz otowrzylam winko i ide do m oglądac film... dzieciaki już spią....
Czasami z Nadia tez jezdzimy do chicco na plac zabaw - mnie osobiscie bardzo odpowiada, poniewaz nie ma duzo dzieci i do tego jest pelno chicco - skich ;) zabawek ... ja nie znam Wawy ale podobny widzialam w Arkadii???

Dobrej Nocki życze ...
 
reklama
Dzien dobry,
To my tez dopiszemy sie do listy bezwatentynkowcow :tak: Ale m chyba poczul presje otoczenia bo dostalam male serducho z czekoladkami ;-)a wieczorkiem nasiadowka z lampka winka :zawstydzona/y: Niedziela tez do leniwych zaliczana, choc dluuuugi spacerek w lekkim mrozie do milych nalezal :tak:

Super ten plac zabaw, widze ze dla dzieci (Natalki) niezla frajda.:tak: My jeszcze nie mielismy okazji, moze dlatego ze nas z m strasznie mecza miejsca pelne ludzi :zawstydzona/y:
Mejdia, Maajka - mam nadzieje ze uwienczenie niedzieli (walentynek) jednak w pelnej harmonii :tak:
Ula - zdrowia zycze :tak: i gratulacje odnosnie egzaminow!
Pozdrawiamy!
 
Do góry