reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
W GÓRĘ SERCA KOBITKI - dziś nasze święto... :)


Dziewczynki, ja nadal nie mogę się jeszcze przyzwyczaić do nowego BB,
jak dla mnie trochę tu teraz chaotycznie...,
no i w opcjach mam tylko szybka odp....

Maajka ponoć w Polsce Deppa dubinguje Cezary Pazura - jestem podłamana,
już na pewno się nie skuszę - to profanacja :) :) :)!!!

Mata ale masz intensywny plan, to dowalili z grubej rury nie ma co!
Szczęście jednak, że choć nie pracujesz, bo to dopiero byś miała kocioł!!!

Bbakania , mam nadzieję, że będziesz częściej na BB i przystopują z tą robotą troszki!

Spadam Babulki, bo jutro po zajęciach muszę jechać w Świętokrzyskie,
na dzionek, wracam dopiero w środę popołudniu!
Idę ciuch naszykować...
 
Ostatnia edycja:
Mejdia-no,nie wyobrazam sobie glosu Pazury pod Deppa....

Mam nadzieje,ze mialyscie mily Dzien Kobiet:-)
 
łojoj jaki tu spokój

no kibitki jak tam?
Marta ja też mam w tym semestrze straszny młyn od rana do wieczora dosłownie na zajęciach!!!
Ale pocieszam się że to już ostatni semestr!
Majeczko ja jakoś nie potrafię się skusić na tą Alicję w krainie czarów , chociaż oczywiście mój M jest zachwycony! :-D

no dobra życzę miłego dzionka bąbelki!!!
 
Hej hej!

Widzę, że nie tylko ja mam intensywne miesiące przed sobą... porażka u mnie z tym plane, a do tego 2 prace (moja i m) do napisania... dam radę ;-) Mejdija dlatego właśnie stwierdziłam, że jak praca, to po studiach...

mówicie Alicja w krainie czarów fajna? Mnie ostatnio jakoś wcale nie ciągnie do filmów...

miłego dnia:-)
 
Ula,Mata-no,ja w sumie nie zamierzalam isc na Akicje,tez mnie nie ciagnelo,ale znajomi szli cala paczka,wiec tez poszlam.Fajny film,ale nie jakis tam super.
 
Hej Laski, co takie puścicho!!!:szok:
Mata widzę, że dietkę zaczęłaś - trzymam kciuki za szybkie i długotrwałe efekty:tak:
Maajka oj ja już dawno nigdzie nie byłam całą grupą, teraz to ja muszę szukać nowej paki:-D
A jak tam Majunia, nic nie piszesz...
A Lila - wywołuję, gdzieś się zbunkrowała! Co tam u Fabiano
i Nadinki ślicznej dziewczynki?
Asiowo jak Twoje dwa skarbki sobie radzą?
Joasiek a Ty co się obijasz!
Pisać, pisać.....:eek:
Jolcia a Ty już dawno nie zagladałaś, a miałyśmy się na wirtualną teqilkę umówić!!!
 
Hej Mejdija :-) oj czas ruszyc pociążowe kg, szczególnie po zimie :sorry2: tym razem mam silna motywacje i mam nadzieję, że się uda :tak:
mała ładnie mi odpadła, m też :-p a mi zapowiada się spokojny wieczór przed tv z szydełkiem w ręku ;-)
 
reklama
Witam
Karola jestem, jestem... miło, że pamiętasz... u nas wszystko OK. Dzieci zdrowe, Nadia teraz jest na etapie nocnikowania, idzie jej to całkiem nieźle, w zasadzie pieluszkę zakładam do spania i na spacerek...
A ja czekam ma upragnioną wiosnę... ;)
Wszystkiego Dobrego ...
 
Do góry