reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Hello. W końcu się ogarnełam i mogę na spokojnie cokolwiek napisać. Ostanio miałam duzo na głowie a na dodatek w piątek rozłożyło mnie choróbsko i leżałam plackiem do dziś. Dobrze, że na weekend mnie powaliło to m przejał domowe obowiązki i opiekę nad dziećmi. Poradził sobie na 5:-) Nie pamiętam kiedy tak się pochorowałam. Ale na szczęscie juz jest ok. Jutro pędzę do dentysty-sadysty brrrrrr.
Kubie narazie odpuściłam nocnikowanie chociaż udało mu się zrobić kilka razy do nocnika, ale od kilku dni jak tylko poczuje że popuszcza o blokuje i zrobi dopiero jak ma pieluszkę. i potrafi tak nie robić po dobrych kilka godzin. Za jakiśczas spróbujemy jeszcze raz.


U nas dziś poprawa bo Ola kilka razy zrobiła siu siu do nocnika a jak robi w rajty to się rozkracza i mówi kapka - co w jej słowniku oznacza cipka
Kasiu gratulacje do Oleńki. Pierwsze koy za płoty. I oby do przodu. Trzymam kciuki

Witam na momencik
W imieniu Natalki bardzo dziekuje za życzenia zdrówka :tak:Mała dziś koło południa w końcu dała sie namówic na delikatna zupke i odzyskuje siły. Uśmiecha sie, zaczepia - to dobry znak. Jestem szczęśliwa !!!Myślę, że najgorsze już za nami :tak:

Basiu bardzo się cieszę, że Nati wraca do zdrowia. Apetyt wraca humor dopisuje wszystko na dobrej drodze.

Mejdija cycuś już pożegnany, miałam nosa, żeby nocne cycanie tylko zostawić, teraz z płaczem, ale łapie smoka, ja sie do niej tule i zaraz śpi :-) Budzi się na cyco-smoka koło 4, więc na razie zostaję z nia prawie do rana, żeby mnie czuła, no i w dzień wisi mi na szyi ciągle, ale dopiero teraz wychodzi jaka z niej przylepa ;-)
Gratuluję sukcesu w odcycacniu. U Was też wielki krok do przodu zrobiony. Od razu widać że Dobrusia lepiej sypia. Jeszcze raz gratuluję

Dzis zostawilismy Agatke u dziadków i pojechalismy do sali zabaw z Paulinka, a niech wie, ze czasem ma rodziców na wyłacznosc:tak:Była zachwycona!
Asiu super, że udało się Wam wyskoczyć tylko z Paulinką. Musiałą być mega szczęsliwa, że miała rodziców tylko dla siebie. Napewno bardzo tego potrzebuje. Życzę Wam więcej takich wspólnych wypadów
 
reklama
Witam laseczki
no nareszcie jakiś ruch,
U nas pisanie pracy mgr w toku, Zuzol złapał rota, M w pracy ma szkolenia i egzamin w piątek, mówi że ciężko ale ja wiem że sobie poradzi

Co do smoka, u nas już od dłuższego czasu do spania, i w wyjątkowo krytycznych syt ale tak to mowimy ze kotek pożyczył i odda jak bedzie szła spac.
Pieluchu zużywamy 1-2 dziennie, Zuza dzielnie korzysta z nocnika.
W domu mamy już zgłoszenie do przedszkola, teścióka mówiłą że bardzo dzużo jest zgłoszeń dzieci z 2008 roku.

Marta gratuluje sukcesów z odcycowywaniu!!!! I sił na zjazdy i pisanie pracy.

Przepraszam że tak tylko o nas ale muszę szybko póki mała mi pozwala.
 
Anaslu zamknęła na razie wszystkim dostep do zamkniętego.
To nie na stałe - jeśli stwierdzimy że to kawał fajnej historii to nam odblokuje.
 
a moze poprosze Aniaslu równiez o zablokowanie równiez tego wątku i problem z glowy dla wszystkich??? bedziemy sie kłócic na privach jak ktos chce, przez telefon czy skypa a nie zasmiecac forum.
 
Dziewczyny macie rację, nie zaśmiecajmy otwartego jakimiś bzdurami...
NIech ten kto ma ochotę pisać tu niech pisze szczerze o tym co dawniej,
tak będzie najlepiej, a Te osoby co szukają zadymy niech sobie odpuszczą...
Plisss, dajcie spokój...
Głuszku co tam u Michasia zaczął już gadulić...?
 
reklama
Do góry