reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
mejdia ja poprosiłam aniaslu zeby tez zamkneła ten wątek - bo jak zamkneła zamkniety to tutaj beda kłótnie.

Michał sie odgaduił :)
 
reklama
Wiecie co nie wiem co się tutaj wydarzyło. Ale wnioskuję, że była kolejna pyskówka. Zablokowano zamknięty a teraz co zablokowany zostanie główny. Bez przesady. Jeśli mamy się tutaj spotykać po to żeby sobie skakać do gardeł to omijajmy główny szerokim łukiem. Nie zaglądajmy jeśli nie czujemy potrzeby. A jak ktoś chce pisać niech sobie pisze. Teraz co żeby cokolwiek napisać to trzeba uważnie wazyć słowa? Czyżby raptem wszyscy stali się przeczuleni na swoim punkcie. Dajcie spokój. Jesteśmy chyba dorośli...........????????????
 
Głuszek wszystko zależy od każdej z Nas tak naprawdę,
ale skoro już za wszystkie podjęłaś decyzję ...

Mnie zależało żeby Czerwcówkoland przetrwał, czerpałam z niego wiele inspiracji, pomysłów, przepisów itd.
Dla mnie było ważne pisanie z Wami i jakiekolwiek spory mnie nie obchodzą,
myślę, że jest parę osób, które też by chciały tutaj pisać....
W końcu tu jest tyle o naszych dzieciach, a przecież one były motorem tego wątku, a nie jakieś kłótnie.
Trzeba być trochę ponad , bo nie jesteśmy już w piaskownicy...
Szkoda, że nie dałaś nam szansy...
 
pyatałam sie was czy mam wysyłac - nie zdecydowalam za was - Kaska mi napisała ze tak - wiec napisalam do Aniaslu - to nie jest kwestia szansy czy nie szansy - jak ma byc co 3 dni afera to po co to ciągnąć. Mysle ze trzeba zamknąć ten wątek na jakis czas - nie wiem miesiac na przykład i za ten miesiac zdecydujcie czy chcecie tu pisac. Acha i chce ci powiedziec ze nie byłas za zamknietym i znasz tylko jedną strone medalu, A kto jest w piaskownicy do było wlasnie tam doskonale widac. szkoda ze cie tam nie było bys miala obraz calej sytuacji. Mówie wam zamknijmy ten wątek. wszyscy sobie przemysla jak sie zachowują i po miesiacu zaczniecie/zaczniemy od nowa.
 
hahahahha sorry ale to jest żenujące ............... dziewczyny zamknijmy całe bb przecież na każdym wątku pewnie są jakieś kłótnie hahahahhaha i ta spychologia hahahhahaha szkoda
 
widze ze musicie miec zawsze ostatnie zdanie. I dobrze niech ci bedzie Ula. Skoro musisz jeszcze sobie pogadac to masz okazje. Póki forum jest otwarte. To tylko potwierdza co napisałam powyżej.
 
oj kobitki, kobitki...
ja straciłam ochotę pisania na otwartym, jeśli jednak jest ktoś, kto chciałby poklikać, to zapraszam na gg ;-) 647626, sama nie będę narzucać swojego towarzystwa...
Pozdrowionka
 
reklama
Do góry