reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Dziewczyny u mnie już prawdziwa wiosna,
właśnie mi wypuściły listki gałązki brzozy, które wstawiłam parę dni temu do wazonu!!!
NARESZCIE...a za oknem ptaki tak pięknie śpiewają, chce się żyć!
 
Ja też się nie mogę nacieszyc wiosną. Kobinezony odwieszone i wreszcie chłopców można lekko ubierać :-)

Mejdia, wyraz udany-nieudany. W samym Zakopanym miło, zimowo i slonecznie. Chłopcy próbowali nart, a ja wybrałam się na Kasprowy. Ale niestety wyjazd nagle musielismy skrócić, bo zmarła Babcia Marcina. Więc dzieci odstawiliśmy do moich rodziców, a sami pojechalismy na pogrzeb do Bydgoszczy.
Nie za bardzo odpoczelismy, więc nie mogę się już doczekać kolejnego wyjazdu - za 2 tygodnie na Święta na Mazury! :-)
 
Szkoda dziewczyny, że już nic tutaj nie piszecie!!!:-(

Ale na te Święta Składam WAM -:-)

NAJCIEPLEJSZE ŻYCZENIA
MIŁOŚCI rodzinnej, RADOŚCI w sercu, SPOKOJU ducha i POJEDNANIA z bliskimi!!!
Zdrówka oczywiście i Pyszności bez kalorii i mokrego Śmingusa:tak::-):happy2:

 
Maajka wiesz ja tu nie reprezentuje żadnej strony,
myslę, że tak jak wcześniej napisałaś , każdy decyduje sam czy chce tu pisać czy nie...
Nie ma co się wkręcać, ten wątek jest wspólny....
Ja chcę tu pisać, więc piszę, jak chcesz możemy pisać we dwie ;)))))
 

Z okazji Zmartwychwstania Pana

chciałabym życzyć wszystkiego tego,
co każdemu z nas do szczęścia jest potrzebne.
Niech to będzie czas spędzony
w gronie ludzi najbliższych Twojemu sercu,
jeśli trzeba to powiedzenia "przepraszam"
na które dotąd brakowało czasu.
Niech powstająca do życia przyroda napełnia optymizmem
wobec wszystkich planów i zamierzeń,
a radość poranka zmartwychwstania
odnowi wiarę w sens życia.
 
To ja zyczę po-Światecznie :-) Duuuużo spokoju i czasu dla siebie.

Miło było na Mazurach i już myślę kiedy by znowu tam pojechać. :-) Jestem uzalezniona. ;-)
 
reklama
.....A Nas podzieliły jakies pierdy.................................................................................................................................................
 
Do góry