reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

Ja odpowiem, ja ;-):-)
Moje chłopaki (pierwsze dwa;-)) miały takie problemy i pediatra mi tłumaczyła, że coś tam do ukończenia 3miesiąca życia może nie byc do końca rozwinięte i po postu trzeba czekac i dawac czopki :tak: i rzeczywiście jak skończyli 3 miesiące, to problem znikał :tak::-)
 
reklama
Sorga nie sądziłam, że z Tami to aż tak... Współczuję. Nic sensownego nie doradzę :sorry2: Ale trzymam kciuki, żeby szybko przeszło :tak:
 
ja tez się wstrzymuje- ona ma czopek po 7 dniach niekupciania! a lekarka powiedziała żeby dawać po 4 dniach. Ja widzę że ona ma dobry humor nie męczy się to przeciągam do tych 7 dni - i to już czwarty raz! masakra, no robię wszystko żeby te jelita się nie rozleniwiały :( nie robię lewatyw ani żadnego termometra, ale już nie wiem co robić :( Niby nie martwię się aż tak bardzo bo widzę że nic jej nie jest ale moja matka wiecznie mi z termometrem w tyłku mieszała i teraz mam problemy- chcę żeby ona jak normalny człowiek załatwiała się raz dziennie, a nie jak ja - dwa razy w tygodniu ;/
 
jola muzo moja tak mi spiewaj plisssssss, obys miała racje, ale musze jakąs samodzielna kupę zobaczyć bo zdechnę, dziś 7-dmy dzień znowu, ile ja jej tego kminku naparzyłam i wlałam w nią, to byście nie uwierzyły, nasmrodziła pierdami a ja czekam na kupę! bedę naszczęśliwszą osrana osoba na świecie jak jej się uda! hehehe
 
Sorga-ja tez niestety nic wiecej nie wymysle, niz to co napisalas, juz chyba zastosowalas wszystko co mozna bylo wiec ja licze ze jest wlasnie tak jak Jola mowi-moze samo przejdzie po 3 miesiacu? Tym bardziej ze dzieciatko jest szczesliwe :-) Tzymam kciuki!
 
Sorga Kochanieńka, no współczuję Ci bardzo. No współczuję Ci bardzo, a przede wszystkim Tamarce. Mam nadzieję że Jolka ma rację i będzie tak jak mówi.:tak:No i życzę Ci coby się i Ciebie wreszcie obsrała po pachy.:-D Oj, chciałabym to zobaczyć.:-D:-D:-D
 
To ja trzymam kciuki za porzadnego kupona Tami ;-) Sorga, jak sa pierdy to nie jest zle :-) W brzuszku nie zalega...Sorki za doslownosc ;-)
 
reklama
A jak już tematy kupowe na tapecie, to ja też mam problem z Albertem :-( robi w miarę regularnie, ale od urodzenia bardzo luźne (w pieluszce się aż przelewa) :baffled: położna mówi, że tak nie może byc, ale nic sensownego jeszcze nie wymyśliła :no: dawałam Lacidofil, teraz daję kropelki Biogaia (czy coś takiego) efekt praktycznie żaden :confused: nie wiem co mam robic :no: no i zastanawiam się czy to też nie jest powodem kiepskiej wagi :sorry2:
 
Do góry