reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

Jolka, Misia robila mi luzne przez jakies 5 m-cy. Ale ja tu niezbyt doradze, bo u nas byl straszny problem z jedzeniem, odstawienie od cyca itp. Z tego co pamietam jednak, do 3 m-ca luzne kupony to nic specjalnego. ;-)
 
reklama
jola a ty Alberta dopajasz? wiem ze marchewki działają anty, więc się opychaj i ja na chłopski rozum bym czekolady troszkę spróbowała po woli...
 
Z marchewką to tylko trzeba powoli i ostrożnie, bo wiem że może powodować ból brzuszka - u Piotrusia tak było (oczywiście mówię o marchwi w mojej diecie, gdy karmiłam).
Z resztą, Piotruś też załatwiał się na mega rzadko i przy każdym karmieniu (tak więc Sorga ja to byłam osrana ;-)). Przeszło dopiero po wprowadzeniu dodatkowych pokarmów :sorry2: No, tylko u nas z wagą nie było problemów...
Sorga jeśli dasz radę to może raz spróbuj przetrzymać Tami do 10 dni. Czytałam, że cycowe dziecko może załatwiać się nawet co 14 :sorry2: Wiem, że to trudne, ale może taka jej uroda (zwłaszcza, że piszesz, że poza tym wszystko ok :sorry2:).

-------------------------------------------------
Na zupełnym marginesie - czy Wam po zmianie forum też odpala się tak upiornie dłuuugo...? :dry: No zestarzeć się przy tym można :dry:
 
U mnie forum działa ok i mam niebieskie, ta różowość mnie dobijała :p
Esiu dzięki za radę, miałam takie myśli ale się boję, jakiegoś zatrucia czy czegoś... są tacy co i te 7 dni potępiają. Lekarka mówiła 4 ja i tak podniosłam poprzeczkę do 7... przemyślę to.
 
Jola zobacz co babka o probiotykach mówi:
Nie musi Pani konsultować. Jeśli chodzi o probiotyki jak Trillac, to oczywiście należ je podawać, z tym że Trillac nie zadziała, bo nie ma najważniejszych szczepów bacterii LGG, proszę zapytać w aptece o probiotyki lub probiotyki dla dziecka które zawierają więcej niż 3 szczepy bakterii w tym LGG (np. Dicoflor, ale są też inne). A Lactuloza jest przeczyszczająca więc lepiej ją skonsultować. Z probiotykami efekt nie będzie natychmiastowy, jednak należy je podawać z tym że właściwy ich rodzaj. Koniecznie trzeba zmienić preparat, podejrzewam że dlatego nie ma efektu.
Pozdrawiam


Być może tez zły ten preparat probiotyczny podajesz? tu masz linka do całej mojej rozmowy z babka :) buziaki !
 
Dzień dobry :-)

Ja dziś sobie pospałam;-):-D korzystam, bo dziś Maks wraca i koniec wakacji ;-):-p

Dzięki dziewczyny za odzew. dziś idziemy na szczepienie i okaże się jak tam waga Bercika:sorry2:
Sorga z tego co czytałam to mój preparat ma tylko jeden rodzaj probiotyków:sorry2: ale piszą na nim wyraźnie, że do stosowania w biegunkach :sorry2: no i Bert nic oprócz cyca nie dostaje :no:
Chciałam się jeszcze was zapytac kiedy dzieciaki zaczynają "gadac", bo Bercik to już nawet z 15min potrafi gadac do wybranego elementu :-D i śmieje się nieziemsko :-D wydaje mi się, że to bardzo wcześnie :sorry2: ale może się mylę ;-)
A o wzroście naszych prawie trzylatków, to się nie wypowiadam, bo już nie pamiętam kiedy wymianę garderoby robiłam :no: mój jest kurdupel i tyle :-p ja się śmieję, że jaeszcze tylko niskiego i chudego mi brakuje:-D bo Jacek ciężki i wysoki, Maks ciężki i niski, Albert lekki i długi :-p
Chyba się dziś wezmę za kopanie ogródka ;-) w sobotę zaczęłam, ale niestety deszcz mnie przegonił :wściekła/y:
 
Jola z tym gadaniem przy Eryku to ja nie pamiętam, ale Tami już zaczyna i bardzo sie emocjonuje na macie czy w leżaczku do zabawek! wierzga i pokrzykuje na nie :p świadomie uderza żeby rozbujać i próbuje łapać, lewą ręką jej wychodzi, prawą gorzej...
coo do probiotyków one nie działają ani w te anie w druga, one regulują, więc jeśli coś nie tak to pomogą- przynajmniej ja to tak rozumiem ale wypowiedzieć się powinna iza i fantazja.
 
reklama
witam się wiosennie!!!
nie widzę śniegu za oknem, świeci słoneczko, jest gicior :-D idę dziś szukać cyckonosza i żakietu do sukienki na ślub szwagierki (sukienkę kupiłam na allegro i okazało się, że w cyckach mam trochę mało, push up'a więc muszę sobie sprawić;-) ). Nie chce mi się, bo to chyba najgorsze części garderoby, jakie mogę do siebie dopasować (bo ja niewymiarowa jestem), ale jak muss to muss :baffled:
jola unormowania kupek życzę, Sorga wam też:tak:
miłego dnia:tak:
 
Do góry