reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

Ja tak na chwilke bo juz 12 a ja nic tylko siedzie na necie. :)

Elmaluszku - tak szybko - wiesz co - wszystko z chlorem jest dobre!
Toska- dziekuje kochana, ze pytasz!

Wystawa odbyla sie w przedszkolu i byla ona przeznaczona na fundacje dzieci z bialaczka :) Nazbieralysmy wszystkie kreatywne mamy okolo £500.00!!!

Bylo super! :)
Izka- jak praca?
 
reklama
Blanes przypomialas mi wlasnie swoim postem ,ze mialam zuaczac cwiczyc :-D ;-)

A ja do Was z mala sprawa... Czy moze ktoras z Was ma dostep do tanszych wkladow do gniastka tych z AirWicka?Jak tak to dajcie znac :) pozdrowionka

Tak apropo-tez taka pizdziawa u Was? u mnie snieg wczoraj-masakra...
A teraz ide polozyc sie na 10 min.bo mam wrazenie ze mi cycki eksploduja zaraz... ;-):-D (@ lada chwila powinna zawitac ;))
 
Ja tak na chwilke bo juz 12 a ja nic tylko siedzie na necie. :)

Elmaluszku - tak szybko - wiesz co - wszystko z chlorem jest dobre!
Toska- dziekuje kochana, ze pytasz!

Wystawa odbyla sie w przedszkolu i byla ona przeznaczona na fundacje dzieci z bialaczka :) Nazbieralysmy wszystkie kreatywne mamy okolo £500.00!!!

Bylo super! :)
Izka- jak praca?

Anni super ze tyle kaski uzbieraliscie

Dzagud suma sumarum to nie taka straszna sprawa,ja od jakiegos czasu moderuje wrzesniowki 2010 razem z jeszcze jedna laską i jest nas dwie
tu tez tak mogloby byc,a z moderowaniem i Ty stara data jak sie nazwalas dasz rade

spadam do pracy
 



Toski nie widać, widać ma imprezkę w szpitalu... a nas nawet nie zaprosiła... foch!!! :*

Toska, hola, ozwij się - krzyknij tam z Solca jak rodzisz...:-D

Nie rodzę:-D
ale Kochane jesteście, że tak się dopytujecie:zawstydzona/y:

później poodpisuję ....

Niuni
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN !!!!!
(dobrze zgadłam z tą datą????:sorry2:)
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry...
Zawiozłam podanie do przedszkola... Bo wiecie, elektroniczna rekrutacja polega na tym że wypełniasz formularz w necie, wysyłasz, a potem i tak drukujesz i zawozisz.
No wiec Pani na dzień dobry wogóle zdziwiona że ja z taką ilością punktów wogóle podanie składam... Poinformowała mnie że miejsc jest 23, ona ma już złożone 15podań, gdzie wszystkie są od rodziców rozliczających pita we Wrocławiu. Na koniec dodała że szanse mam marne.
To tyle z mojego miłego dnia dzisiaj. Kubeł zimnej wody i od razu człowiek wraca do realizmu.

Toska ja jeszcze dziś nie pytałam:-) Rodzisz?

Wróce później, muszę zaserwować dziecku obiad.
 
Tak apropo-tez taka pizdziawa u Was? u mnie snieg wczoraj-masakra...

Pati u nas dziś śnieg pada, deszcz, grad a za 5 minut słońce świeci - no kwiecień plecień przysłowiowy :dry:

Dzień dobry...
Poinformowała mnie że miejsc jest 23, ona ma już złożone 15podań, gdzie wszystkie są od rodziców rozliczających pita we Wrocławiu. Na koniec dodała że szanse mam marne.

Anielko a czemu się nie rozliczasz we Wrocku? Nie trzeba być zameldowanym by się rozliczyć, wystarczy mieć miejsce zamieszkania podlegające pod US.

A właśnie czy ktoś z was stosował dietę Duncana?

Mamy z Michałem znajomych na tej diecie - jest skuteczna, ale jeśli miałaś kiedykolwiek jakieś problemy z układem pokarmowym lub nerkami to jest niewskazana
Polecam Soutch Beach ;-)
Do Weidera robiliśmy z M. trzy podejścia i za każdym razem po paru dniach padało stwierdzenie że nie jesteśmy gotowi na te ćwiczenia, więc gratuluję zaparcia Blanes, pochwalisz się kaloryferkiem mam nadzieję? Może zmotywuję się do kolejnego podejścia..;-):-)
 
Tośka, zgadłaś zgadłaś :-) dorosłam o kolejny roczek :-D dziękuję, dziękuję za życzonka

a co szóstki Weidera-ćwiczenia super rzeźbią brzuch, ale mocno obciążają kręgosłup. doszłam niedawno do 10 czy 12 dnia i wysiadły mi plecy. o diecie wysokoproteinowej też myślałam. jest sporo przepisów w sieci, zdaje się być nawet logiczna.

to tyle, przynajmniej na tą chwilkę, zajrzę wieczorem.

jeeeeeeeeeeeeeeeeeju, jak wieje!!!!!!!!!!!!!!
 
Niuni to ogromne urodzinowe buziaki:-) Sto lat, sto lat...

Szopka no właśnie wiem, ze można... Tylko nigdy mi to nie było potrzebne... W tym roku zmienili system rekrutacji przyjeć do przedzkoli z tym priorytetem. A na zmianę Urzędu Skarbowego niestety już za późno.
 
Hej!!!
Przepraszam, że nikomu nie odpisuję, ale ja tylko na momencik, bo Bert już stęka w łóżeczku

Anielap jeśli jeszcze pita nie złożyłaś to możesz złożyc z pitem nip 3 i tam wpisac że mieszkasz od zeszłego roku ;-)
 
reklama
No i miałam się ładnie naprodukować, ale najpierw muszę dziecko uśpić:wściekła/y: bo: najpierw przy kolacji walnął w łyżkę i mleko z chrupkami wylądowało centralnie na mojej twarzy i włosach, teraz łaskawie oblał mnie płynem do robienia baniek i jeszcze gada, że to zaraz wyschnie:dry: i dobiera mi się do klawiatury noooooqo:wściekła/y:...a małża ni mo... w pracy...:baffled:C
 
Do góry