reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

Dzięki dziewczynki, ale na gratulacje jeszcze za wcześnie, choć myślę że teraz to już mnie nie wywalą. Świętować szampanem będę za tydzień.:tak:
Agik, super Prababcia.:-D Też lubię takie akcje.
Toska, szkoda jednak że nie do tego co chciałaś.:baffled:
A co do basenu, to ja też uwielbiam, ale mam super daleko:baffled: - jak wyjrzę przez balkon to widzę basen za drugim blokiem:baffled: I cholera jakoś wybrać się tam nie mogę, a przechodzę codziennie jak odprowadzam Weronikę do szkoły.:-D
 
reklama
No i miałam się ładnie naprodukować, ale najpierw muszę dziecko uśpić:wściekła/y: bo: najpierw przy kolacji walnął w łyżkę i mleko z chrupkami wylądowało centralnie na mojej twarzy i włosach, teraz łaskawie oblał mnie płynem do robienia baniek i jeszcze gada, że to zaraz wyschnie:dry: i dobiera mi się do klawiatury noooooqo:wściekła/y:...a małża ni mo... w pracy...:baffled:C

dobry

moja by powiedziala--nic sie nie stalo--

Ja przyszłam donieść że Magda do przedszkola zakwalifikowana. Mam nadzieję że to oznacza że jak potwierdzę chęć zapisu to za tydzień odczytam Jej nazwisko na liście przyjętych.

to gratki przeogromne

Toska dla Was rowniez

Elmaluszku i co na dworzu Kundzik wymyslila

Blanes,Sorga caluski dla najmlodszych

Toska nie dziwie sie ze masz juz dosc,ale nie urodzilas jeszcze

Jolka to gratki dla Jacka,pewnie bardzo dumna jestes


dzwonilam wczoraj do instytutu,niestety wynikow jeszcze niet,kazali zadzwonic w poniedzialek,oczywiscie nie wytrzymalam i tylko sobie nadziei narobilam ze juz są

milego wieczoru
 
Hellou!
intensywny miałam dzionek ale żyję! Właśnie się inhaluję, dziękuję wielce za troskę - nieco ze zdrowiem lepiej, tzn. zaczęłam wreszcie kaszleć i pozbywać się tego świństwa z oskrzeli, ale jak już zacznę odkaszliwać to końca nie widać, w związku z czym chyba się wkomponowałam w sen Kota i mi powiedział "zamknij się!" pierwszy raz w życiu- na szczęście przez sen- inaczej chyba byłby rozwód hehehe
dzagud gratulejszyn przedszkola- na pewno nie wywalą :)
toska ciesz się że w ogóle gdzieś się dostaliście :)
dorotko dzięki za całuski, Tami głaska w śliczny brzusio :) czekamy razem z Tobą na te wyniki, oby jak najszybciej :)
agik wszystkiego najfajniejszego dla Wojtusia i udanej impressski :)
jolu Jacek wymiata! wspaniały chłopiec! Super go wychowaliście, zresztą odkąd zaczęłaś o nim pisać jak sobie pokój urządzał , non stop tylko umacniasz mnie w przekonaniu że to jednostka mocno ponad przeciętna :p Gratuluje i sobie też życzę takich sukcesów wychowawczych :)

blanes Dzagud- zdrowe? chore? jak wy? czyżby moja kuracja was wystraszyła?

iza nawet przez neta promieniejesz od tej roboty- wspaniale!
 
I tak tradycyjnie zapytam już...Toska i jak?:-D;-)

ha, ha, ha ;-):-D:-D:-D

postanowiłam rodzić w niedzielę, 25go. Stasiek też się 25go urodził, więc na starość łatwo będzi mi zapamietać daty :-D

Buziaki imieninowe dla Wojtusia :tak:

Elmaluszek jak Ty do mnie zadzwonisz, to napewno urodzę z wrażenia;-):-D
czekam na więcej przepisów, może coś z czerwonym winem - mniej kaloryczne:sorry2:

dorotka szkoda, że nie było jeszcze wyników:sorry2:

sorga nadal zdówka życzę, ale dobrze, że juz lepiej
 
Dorotko, trzymam wciąż kciuki za wyniki.:tak:Bardzo Ci współczuję czekania, bo to wykańcza najbardziej, ale wiem że będzie ok.:tak:
Toska, nie papuguj po Esi - Ona ma oboje z 20tego Ty chcesz z 25tego. Wygodnickie obydwie.:-D
Sorga żyję, ale kurka jakoś dziwacznie. Łeb dalej boli, nos dalej zapchany, a najlepsze że kicham tyle że już wszyscy na mnie krzywo patrzą i nie mówią już "na zdrowie":-(, znudziło się im.:-D A ja po każdym kichnięciu czuję jak mi się mózg o ścianki telepie.:baffled: A najśmieszniejsze że nic więcej mi nie jest. Do bani z takim samopoczuciem.:baffled: Cholera, może to jakaś alergia na stare lata???:szok:
Za to dobrze że u Ciebie lepiej.:tak:I nie męcz tak Kota swojego...:-D, musi się wyspać.:-D
Agik, imieninowe całuski dla Wojcia.:tak:

No dosłuchałam w TV - faktycznie Magda przyjęta jest i tylko jak do środy nie potwierdzę to Ją skreślą. Tak że hurrra.:-D
 
a słyszałyście coś o fotelikach samochodowych chyba Chicco i ich awaryjności przy wypadku? W pon ma byc o tym program Uwaga.... cholera, a my z chyba takim właśnie jeździmy....
 
a słyszałyście coś o fotelikach samochodowych chyba Chicco i ich awaryjności przy wypadku? W pon ma byc o tym program Uwaga.... cholera, a my z chyba takim właśnie jeździmy....

mi się wydawało, że dzisiaj miało być w Uwadze:dry:
ale ja nie oglądałam ....

w brzuchu mam dyskotekę:baffled::-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzień dobry :-)

uprzedzam wasze pytania:

nie urodziłam;-):-D

ale czuję, że to już bliżej niż dalej;-)

idę na spacer z moimi chłopakami

buziaki, miłego dnia
 
Do góry