Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Toska to u mnie identycznie - tez chcialam po ukochanym dziadku
A wyobraź sobie że jego ukochana - moja babcia miała na imie... Stasia :-)
Zazdroszczę, bo mam w domu dwie baby i w rezultacie mój Mąż ma dzieci (córunie Tatunia), a ja nie mam wcale.:-Toska, ale masz fajnego chłopaka!!!Zazdroszczę, bo mam w domu dwie baby i w rezultacie mój Mąż ma dzieci (córunie Tatunia), a ja nie mam wcale.:-
-D
A co do suwaczka, to wejdź w "ustawienia" - masz na samej górze jak tylko otwierasz forum (pierszy na takim różowym pasku) a tam wchodzisz w "edytuj podpis". Jak Ci się to otworzy, to wklejasz raz suwaczek w tym podpisie i już leci. Powodzenia.



Esia idźże (że tak sobie użyję partykuły krakowskiej) Kobieto do lekarza!Dzięki Laseczki! Chyba jest lepiej - wyparzyłam się wczoraj w wannie, pół nocy biegałam do wc (i tak noc w plecy, bo Młody jadł równo co 2h...), a do 13 wygrzewałam w łóżku. No i jakby lepiej - ale kontynuuję nawadnianie.

