reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

reklama
A wy dziewczyny macie radosci widze...Kachasek jakie ty sliczne wierszyki piszesz... no no :-D Tak pozno w nocy ja nie byla bym wstanie nic logicznego napisac. Trzymam kciuki za statystyke!

SUPER - to widzimy sie w wakacje. Agik powinna dzis nam dac z nac co u niej.

Kachasek tak w ogole jaki macie numer pokoju i na ktorym pietrze.???
My mamy nr.10 na pierwszym. A ty Dzagud??

Ja wczoraj bylam na malej babskiej imprezie... Jak MI TEGO brakowalo... Zamierzalam sobie cos chlapnac - ale o dziwo nawet nie mialam ochoty - to chyba ze szczescia - czulam sie juz ostatnio jak wiezien. DOM I DOM I DOM i zwariowac mozna.

Chce sie wam pochwalic, ze oficjalnie zalozylam firme i zarejestrowalam. Czuje jak bym odzyla. Bo przez rok nic nie robilam - wszystko skupialo sie na malej.

I hehehe nazywa sie EyeZet - Boze dopomoz, chcialam inna, ale juz ktos mial ta nazwe i musialam cos na szbko wymyslic. Jakos mnie zmulilo i wyszlo to. heheh
No ale tak mialo byc. W przyszlym tygodniu robie strone i ... I za okolo miesiaca ruszam z tym koksem. Trzymajcie "ksssiukaski".:-D
 
Anni,
Ja mam nr 4 na parterze - okno wychodzi na grilla, więc będę mogła siedzieć swobodnie na zewnątrz i tylko łypać przez okno czy baby śpią. Hurrra!

Kciuki trzymam mocno, ale zdradź chociaż czym Twoja firma będzie się zajmować.

Szopka,
Wielkie tulituli dla Czarutka. Niech szybko zdrowieje.
 
A mój M stwierdził, że narazie wakacji nie planujemy, bo on nie wie kiedy będzie miał wolne, no i ta kończąca się umowa :crazy:
Ale będę cichaczem dążyć do celu ;-)
Najwyżej będziemy szukać czegoś wolnego na ostatnią chwilę ;-) a w ostateczności, to ja się piszę na camping :tak:
 
Szopka buziaczki dla Czarusia
My też dziś do lekarza z tymi suchymi placami na rękach i nogach :-(

Anni trzymamy kciuki :tak:
 
No! Jasne ze wam powiem...:-)
dzieki kochane za kciuki. Tzn. Na razie bedzie to recznie robiona bizuteria i sukienki, apaszki i len recznie malowany. Mam 2 bardzo uzolnionch pan - ktore z PL beda mi dostarczac takie rzeczy - jedna to Dorota Zielinska - dozc znana juz na podkarpaciu.
:-D:-D:-D

Chce to sprzedawac w stanach i angli - uff ale duzo pracy mnie czeka!

Ale chce jeszcze otworzyc sklep z herbata - on -line. taka hmm super dobra...

Ale sie nie zmiernie ciesze -poza tym sama zaczynam robic bizuterie - nie ptajcie jak mi to idzie:baffled:

Dzagud! Ty spryciulo!!!! Wlasnie mi uswiadomilas cos i chyba zainwestuje przed wyjazdem w ta nianie...elektroniczna~.
 
Witam
Sto lat dla solenizantow.

Jolka111
- powiekszaja sie te suchosci? To moze jednak mleko krowie - jesli mial takie wysypki po deserkach z jogurtem?

My tez dzis do lekarza - Amelia cos rzezi jak oddycha, kaszlu brak, temp brak, ale jakies smarki jej tam zalegaja i nie da sie ich frida wyciagnac. Tez sie boje alergii, chocaz powiem Wam, ze mam sucha skore, czasem jakas sucha plamke (zaczelam je dostrzegac dopiero jak urodzila sie Amelka) i specjalnie nie widze wplywu tych zmian na moje samopoczucie. Nigdy nie wiazalam tego z jedzieniem, ale jak sie zacznie analizowac takie diety, to wyjdzie, ze nic jesc nie mozna :no:
Oczywiscie kazda sucha plame na ciele dzidzi odbiera sie zupelnie inaczej niz u siebie :(
Na domiar zlego cos mleczka mam malo.
 
reklama
Do góry