reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

Niestety u nas antybiotyk. Rzezienie jest w tchawicy.
Czemu te nasze maluszki nie moga powiedziec, ze boli je gardelko :-( Bylam tydzien temu u lekarza, bo mi sie wydawalo, ze cos slychac, ale nic nie wysluchal :wściekła/y: no i w weekend sie pogorszylo. Apetyt tez spadl, ale ze rosnie nam zabek (i cos wyjsc nie moze) to juz nie wiedzielam od czego to.

Cos Gingeros dawno nie bylo - czy mi sie wydaje?
 
reklama
toska - dzięki. Właśnie wyjeżdżam :) anielap - Jadę do Borowa :-):-) Dzięki za zaproszenie, ale chyba się stamtąd nie ruszę :-D Niestety nie będę tam też miała dostępu do neta więc na cały tydzień papapa, bawcie się dziewczyny dobrze :tak::tak::tak:
oleola - zdrówka dla Amelci!
Wszystkim Jubilatom malutkim wszystkiego naj,naj,naj!!!!
 
Wszystkim świętującym Wieeelkie buziaki :-D
Isztar my normalnie jak w jakiejś sekcie :-D;-)

A Ginger rzeczywiście coś nie widać :szok:
 
No dobra..., która ostatnia rezerwowała pokój w willi nad morzem?
Kachasku, czyżby to Michaś dostał ostatnie łóżeczko dla dzieci????
No, ale od początku. Mąż urlop dostanie, a ja mam wolną rękę we wszystkich decyzjach, tzn. jaki pokój, na jak długo i w ogóle ;-)
Tylko, że jak dzwoniłam to właśnie z pokojem jest problem, bo dwuosobowe się pokończyły, zostały tylko 3. I to jeszcze bez łóżeczka dla małego:dry:
Mam o 21.00 jeszcze zadzwonić to pani mi powie czy jakąś dwójeczkę jeszcze udało jej się dla nas wyrwać ;-) A jak nie będzie to się z mężem zastanowimy czy wziąć "trójkę".
 
Agik:no: jeżeli anni ma łóżeczko to je nam zwinęła;-) my wzięliśmy dwójkę bez balkonu i bez łóżeczka. Anni ma dwójkę z balkonem to może Suri trafiło się łóżeczko:blink:
 
Kachasku a czy Tobie pani mówiła coś o ewentualnym kupnie kolejnego łóżeczka? Bo mi powiedziała, że zastanawiają się nad kupnem, ale to i tak jest już obiecane (pewnie jednej z Was).
No, ale łóżeczko to żaden problem, najwyżej weźmiemy "trójkę" i Wojciu będzie miał cały tapczan dla siebie :-);-)
A swoją drogą... żeby już w styczniu był problem z rezerwacją :dry:
...bo się mamuśki z BB zmówiły hehe, pani z pensjonatu też zdziwiona, że wszyscy raptem się o łóżeczka dla maluchów pytają :-D
 
No nie wiem skad wy dziewczyny tego szmpana bierzecie :-( tak to bym postawila ;)

Nieee :laugh2:nie mamy lozeczka...hehehe, ale wiem ze jak sie rejestrowalam to bylo bo mi kobieta proponowala. Wiec, chyba bedzie tam wiecej dzieci hehehe
 
A mi to by trójeczka przypasowała i to taka bez łóżeczka, bo mamy własne ;-)
Tylko ten mój ślubny to taki ciężki z dogadywaniu się :-(
 
Mój Stasinek też już wśród siedmiomiesięczniaków i żadna cioteczka nie złożyła mu życzeń:-:)-:)-( ;-)

(o Karolince też prawie nikt nie pamiętał, jak kończyła 8 m-cy, nie przejmuj się ;-)),

upssss, ale przypał :sorry2:
no to składamy spóźnione ale za to baaaaaardzo szczere
życzonka....
h060.gif


dla Kajetanka, Tomusia i Wojtusia również
k015.gif


i również dziękujemy za życzonka
Szopka głaski dla Czarusia, niech sie nie daje chorobie.
h030.gif

Anni gratki.
k020.gif
Podziwiam odwagę. Ja też marzę o własnym interesie, ale jak na razie brakuje mi "tylko" jakiegoś dobrego pomysła.
 
reklama
Dziewczyny ale sie ciesze nooo! Agik tak w ogole to bravo,:rofl2: ze sie zdecydowaliscie.
dostalam oto ta wiadomosc od pani::laugh2:

Potwierdzam rezeracje pokoju nr 10,w terminie 27.07-2.08
Oby tylko pogoda dopisala:)
Serdecznie zapraszam,a z tego co widze,to "opanuja"Panie pensjonat w danym terminie:)
Od razu wpraszam sie na grilla:)

hehehe

Dzagudku ciesze sie, ze nas "zaprosilas" :-)
 
Do góry