reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

e tam, więcej szczęścia niż rozumu;-) no i dziękuję:tak::-)
Agik jak wyniki?
dziewczyny jak idzie pisanie prac mgr?
 
reklama
Hejka, witam po 9-dniowej przerwie. Melduję, że urlop baaaardzo udany - stoki słowackie zaliczone i pupcia wymoczona w ciepłych basenach ;-):-D. Było booosko, ja chcę jeszcze....

Kachasku, Ty kujonie !!! ;-) MEGA Gratulacje :tak:

Sto lat dla wszystkich jubilatów :tak:, za kilka dni my będziemy stawiać szampana.

Troszkę próbowałam nadrobić, ale w zasadzie bez szans, przeczytałam wszystko na skróty -
Sorga, mam nadzieję, że medycyna niekonwencjonalna przyniesie efekty i Eryczek w końcu przestanie stresować rodziców swoją krtanią.

My, prawie wszyscy dorośli przeziębiliśmy się na urlopie a dzieciaki twardziele - zdrowe, hurrra :-)
 
Ginerosku ja przez te mokradła trzy lata zaiwaniałam do trójki i smrótka tam płyneła na na drugim brzegu kwitły kaczeńce jak zyje takich pieknych nigdzie indziej nie widziałam -ach te wspomnienia az mi sie goraco zrobiło .Szukalam swoich starych klas na Nasza klasa ale nic nie znalazłam.:-(Ta koło Zawiszy to 4 ??
 
GOSIU ta koło Zawiszy to dwójka ;-) czwórka była dla trudnych dzieci :-D w parku na armii czerwonej (teraz krajowej) ;-) a ja właśnie przy tym parku mieszkałam ;-) teraz "mieszkam" na Sezamkowej :-D ale tej ulicy na bank nie kojarzysz ;-) mokradła za moich czasów były z trzciną :-D smróda nadal płynie :zawstydzona/y: ale jest częściowo zabudowana i nie smródkowa :laugh2:



Oooo
widzę że osiemsetka wybiła.
taaa? u mnie jest 267 strona :-p



Ginger - wszelki duch. Tak rzadko bywasz czy ja tak rzadko bywam?
i jedno i drugie ;-)
 
reklama
Wpadne tylko sie pokazac (a baaaaaaardzo dawno mnie bylo) i pochwalic, ze dzis Ameli konczy 8 miesiecy :)

U nas wszystko dobrze, staram sie czytac Was na biezaco, tylko do pisania cos wen brak :nerd: Pozdrawiam
 
Do góry