reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

reklama
Olla mam nadzieje ze lot był znosny?dawałas małej jakies kropelki-jakie napisz mi ,bo mnie tez czeka podróz
 
Gosiu wydaje mi się, że kropelki które olla podaje to HYDROXYZINUM. Sami daliśmy je Stasiowi jak lecieliśmy na urlop. U nas super podziałały, mały przespał 7,5 godzinny lot:tak:
Kropelki są na receptę.
 
ja miałbym obawy, to przecież dość silny lek uspokajający....

nam poleciła je nasza pediatra.

moim zdaniem lepiej jest pomóc maluchowi, tzn. "uspokoić" go niż ma się męczyć/ płakać kilka godzin. oczywiście nie można ich nadużywać, chociaż czasami podanie ich było kuszącą wizją;-):-D.
 
Olla jak podróż? Mam nadzieję, że gnat się nie przydał ;-)
Ja mam lekkie obawy, jak nasz mały charakternik przetrwa 5-6h podróż w góry... Troszkę się tego boję ;-)
A nawiązując do tego, mam dwa pytania:
- najpierw do dziewczyn z Wa-wy i okolic - czy któraś z Was miałaby do pożyczenia łóżeczko turystyczne? Niestety, termin dość wyjazdowy, bo od 12-13 do max 28 marca. Będę bardzo wdzięczna, bo chwilowo wolelibyśmy nie wydawać kasy na łóżeczko... Jakby co, plizzz o jakiś kontakt
a010.gif

- i już do wszystkich (gdyby okazało się, że jednak musimy łóżeczko kupić...) to czy możecie polecić jakieś sensowne? Coś, co jest sprawdzone, trzyma się kupy, nie rozleci i nie będzie stratą kasy :tak:
Dzięki
f040.gif
 
Esiu, ja niestety nie pomogę, nie mamy łóżeczka turystycznego.

A tam gdzie jedziecie nie mają?

Olla jak minęła podróż?
 
Niestety, jedziemy w miejsce, którego chyba nikomu bym nie poleciła ;-) To stara chałupa góralska, bez wygód (wspólna kiepska łazienka na korytarzu itp.), bez dodatkowych atrakcji, za to z cudowną, kochaną i mądrą gaździną, która jest dla mnie jak babcia - jeżdżę tam od 24 lat i czuję się jak w domu :-) Ale łóżeczko muszę przywieźć sama ;-)
 
Hej wszystkim.
Dzisiaj tak w skrócie, bo padnięta jestem: sesja zamknięta z powodzeniem:-), ja po intensywnych dwóch dniach w szkole:baffled: i dzisiejszych imieninach babci(czyt. obżarstwo na maxa :zawstydzona/y:)
Dzagudku, na zamkniętym są nowe fotki Wojcia. Tylko 3, takie na szybko dzisiaj zrobione.
 
reklama
Hej Mamusie kochane!! Chcę powiedzieć, że się stęskniłam za Wami i dzieciaczkami też... nawet nie nadrabiam zaległości bo to pewnie niemożliwe :tak: Moja mgr jeszcze w produkcji więc nadal od BB stronię bo jak już zacznę tu przebywać w ciągu dnia to koniec :-D
Jutro mój Staś będzie miał 9 m-cy i tak mnie refleksja naszła jak ten czas strasznie szybko płynie , szok, no szok :szok: Dopiero się przecież niedawno urodził, a tu jeszcze troszeczkę i biegać będzie...
A no właśnie, wpadnę jeszcze na chwilkę na małych odkrywców popatrzeć czym to was maluszki zaskoczyły ostatnimi czasy :-)
Buziaki wielkie!!!!
 
Do góry