reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

Witam
I u nas zaczyna sie wielkie lazenie. Wprawdzie pelzamy od dawna, ale ostatnio tata-geniusz pokazal dziecku jak wypelznac z pokoju. Mama probowala ten moment opozniac jak sie da. Mamy otwarte schody i juz sie boje, zamawiamy bramke, ale tylko 2 modele pasuja, bo to wymiar nietypowy a musimy miec rozporowa ;)

Goska musi sie udac, taka rozlaka to koszmar...
 
reklama
dobry wieczor dziewczyny
melduje ze zyje:tak::tak::tak:
niestety nie nadrobie tego wszystkiego przepraszam:tak:
a samopoczucie do bani wiec tym bardziej nie mam sily:-)

calusy dla Was wszystkich:-):-):tak::tak:
postaram sie czesciej zagladac:tak:
 
No i udało się - jutro rano wyjeżdżamy :-)
Auto wróciło z nowym, lepszym pyskiem, wszystko poprane i suszy się (hehehe, ja to mam tempo...), komórka Małża wyłączona, żeby żadne barany z pracy nie nękały - i jutro, skoro świt (odpukać! bo wolałabym już tak sporo po świcie ;-)) wyruszamy :-)
Nie będę miała dostępu do internetu, więc do przeczytania za dwa tygodnie...

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI ŚWIĄT!!!
 
Esia-to udanej zabawy.Dobrze wypocznijcie choc pewno bardziej sie zmeczycie.Zobaczymy ile Piotrus laseczek wyrwie na ten gorski sprzet:-)
 
Wszystkiego najlepszego 9 miesięcznej Zosi :-) Tobie kotku szczególnie dużo zdrówka:tak:
Dorotka, melduj się szybko i wyrzuć nam sowje smutki, a od razu poczujesz sie lepiej.

Esiu, miłego wyjazdu, super wypoczynkui przede wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT:-D
 
Wszystkiego najlepszego 9 miesięcznej Zosi :-) Tobie kotku szczególnie dużo zdrówka:tak:
Dorotka, melduj się szybko i wyrzuć nam sowje smutki, a od razu poczujesz sie lepiej.

Esiu, miłego wyjazdu, super wypoczynkui przede wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT:-D
Podpisuję się:tak::tak::tak::tak::tak:


Dzisiaj jedziemy na weekend do znajomych w okolice Szczecina. Jakby ktoś mieszkał w pobliżu i chciał się spotkać dajcie znać. Telefon na zamkniętym. Gadałam już z Sorgą - niestety nie może :-(
Pozdrawiam wszystkich - buziole :-)
 
Wszystkiego najlepszego 9 miesięcznej Zosi :-) Tobie kotku szczególnie dużo zdrówka:tak:
:yes: i my, i my też !!!!!


Dorotka, melduj się szybko i wyrzuć nam sowje smutki, a od razu poczujesz sie lepiej.
wywal się nam ;-) my nawet pomocne są :yes:



Esiu, miłego wyjazdu, super wypoczynkui przede wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT:-D
pod tym też sie podpisujemy :tak:



ISZATR a powiedz mi, czy słodki Franio nadal zainteresowany swoją muzyczną piramidką? jak poczta polska spisze sie na medal, zajączek takową Antonkowi przyniesie ;-) i sie zastanawiam jak długo będzie ona interesująca dla Antonka i nie denerwująca starszyzny :-D
 
reklama
My rowniez zyczymy Zosience wszystkiego co NAJ NAJ NAJ a przede wszystkim mnostwo Zdrowka ktorego ostatnio zabraklo.Zdrowiej nam perelko.:tak:
 
Do góry