reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

Wybaczcie babeczki, ze sie nie odzywalam, ale bylam w ciaglym stresie tego Walu Zawadowskiego...dzis juz spokojnie, nic nie przecieka UFFF...

Aniajw - w poniedzialek Misia byla sluchaczem nr 1 na moim wykladzie ;-) Pozamykali przedszkola i nie mialam co z nia zrobic..wiec wzielam kredki, ksiazeczki i godzine wykladu zniosla wzorcowo ;-) Potem zaczela spiewac...ale studenci byli bardzo przychylni w tym wzgledzie ;-)

Dziewczyny, tak na marginesie mam do Was prosbe - sa tu 2 dzialy - ten i zamkniety. Ja na zamkniety dostepu nie mam. Ale czesto jest sytuacja, ze zaczynaja sie tu jakies wypowiedzi i koncza sie stwierdzeniem...rozwine temat na nr 2..zamieszczam zdjecia na zamknietym. I...przeciez kazdy kto ma dostep do zamknietego zaglada tam i nie trzeba tu obwieszczac, ze tam cos sie pisze. Taka moja mala prosba - rozgraniczmy te dzialy.
 
reklama
Dorotka-spojrzalam na Twoj suwaczek, jej juz pewnie masz ladny okraglutki brzunio!
Pati-sluchaj no z tym jezykiem to koszmar. Najgorsze jest ze ona zaczela mi po polsku tak zaciagac z amerykanskim akcentem, no strasznie to brzmi. Zdecydowalismy z mezem, ze likwidujemy TV calkowicie, jesli cos bedziemy wlaczac to tylko polskie bajki. Normalnie okropnie z tym akcentem. Wiece ja kilka lat temu bylam na Komuni kolezanki synka i jak posluchalam jak te dzieci kiepsko mowia po polsku to sie dziwilam jak mozna tak zaniedbac, myslalam ze to jakas maniera czy co. A teraz widze po wlasnym dziecku ze mimo naszych wysilkow slabo to wyglada :-(
 
Ten akcent pewnie juz jej tak zostanie...w koncu tam mieszka,tam na codzien slyszy innych...jedni szybciej podchwytuja inni pozniej...ja wystarczy z kims poprzebywam troche co inaczej gada i juz zajezdzam tym co on :-D najwazniejsze duzooo rozmawiac z niunia po polsku a nie zapomni !! :-)

Ja dzis mam kosmetyczke-wpada do mnie o 15:00 zrobic mi paznokcie...a jutro jade do PL.i w sobote smigamy na wesele... mam tez w polsce termin u kosmetyczki na majkijaz i u fryca na jakas fajna fryzure...niech mnie ladnie zrobia chociaz raz :-D
 
U nas po powodzi, rozeszło się po kościach, przynajmniej jeśli chodzi o nasz dom.

Dorotka, pokaż brzunio :)
Patka, no to fajnie Ci. Ja czuję się tak zaniedbana, przez ostatnie kilka miechów, nic nie robię ze sobą. Włosy mi zaczęły wypadać i to dużo bardziej niż po pierwszej ciąży. Normalnie mam zakola, załamka. Chyba zetnę włosy, bo to źle już wygląda. A tak się cieszyłam, że w końcu udało mi się zapuścić.
Fantazja, no proszę jaki student Ci rośnie. Śpiewający :D
 
Blanes mialam tez taki okrez ze nic mi sie ze soba nie chcialo robic...ale w koncu mowie basta bo zapuszcze sie totalnie :-D no i teraz staram sie dbac o siebie :-) tylko nienawidze wlosow farbowac...ale to zadanie powierze tym razem mamie mojej i ciecie wlosow tez ...w piatek niech mnie bierze w obroty :-Dmusze dobre 10cm.podciac te wlosy...bo cienkie jakies sie zrobily...zadnej fryzury na gowie nie amm -poprpstu tylko dl.wlosy ;-)
Lece pranie powiesic...i wtedy sie ogranac i zanim po mloda do przedszkola pojade zajade jeszcze na solarium ;)
 
no i znowu duzo nie napisze, bo mały się budzi:dry:

melduję się, że u nas wszystko ok, Kajtuś skończył wczoraj miesiąc, słodziak z niego, w nocy śpi, budzi się raz, dwa na karmienie, więc nie jest źle.
Stasiek troszke mniej grzeczny, ale nadal braciszka kocha :-D

Dziś przyszedł rano do sypialnia, stanął przed łóżkiem, rączki na placech, wzrok w ziemię i nieco speszonym głosikiem powiedział:
"Droga Mamo,
coś Ci dam,
tylko jedno serce mam,
a w tym sercu róży kwiat,
droga mamo, żyj sto lat!!!"
no wzruszyłam się niesamowicie ... (babcia go nauczyła)
a Kajtuś w prezencie z okazji dnia mamy zrobił mniej kup:-D
 
Toska ten wierszyk musial byc niesamowicie wzruszajacy.... :-) a jeszcze bardziej widok takiego malca,zawstydzonego... ojjjj niesamowicie milo :-)
 
Tośka no na pewno wzruszająca scenka.
A ja moją Nati też pochwalę bo rano jeszcze w łóżku leżałam a ona przyszła dała mi czekoladki i mówi "wszystkiego najlepszego z okazji dnia mamy". A po południu ja byłam w łazience a ona przyleciała i rwie po trochu papieru toaletowego dopóki nie urwał jej się cały kawałek, wzięła i poszła (a po drodze jeszcze wzięła nożyczki i klej). Ja w tym czasie szykowałam się na kurs, a ona mocno zajęta w pokoju. Nie miałam pojęcia co robi. Po około 20-30minut przyszła i mówi "mamo mam coś dla ciebie masz laurkę". Zrobiła mi taką laurkę z papieru toaletowego , jaka Aneta na ccbiebies robiła z czerwonego papieru serce i te kuleczki przyklejała. Strasznie to było słodkie.
 
reklama
Do góry