reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

reklama
Dziewczyny, tak na marginesie mam do Was prosbe - sa tu 2 dzialy - ten i zamkniety. Ja na zamkniety dostepu nie mam. Ale czesto jest sytuacja, ze zaczynaja sie tu jakies wypowiedzi i koncza sie stwierdzeniem...rozwine temat na nr 2..zamieszczam zdjecia na zamknietym. I...przeciez kazdy kto ma dostep do zamknietego zaglada tam i nie trzeba tu obwieszczac, ze tam cos sie pisze. Taka moja mala prosba - rozgraniczmy te dzialy.

A dlaczego?:confused:To nic zlego...przez takie prosby dziewczyny uciekaja z forum...wiecznie cos nie pasi i nie gra.Tego nie pisz,takich tematow nie poruszaj...prosze mnie nie zjesc z butami:sorry2:
Studentka z Misi pelna geba:-)Mela by rozniosla sale na strzepy:sorry2:


Pozdrowionka dla wszystkich:-)

Ja nie wim jak dajecie rade pogodzic dom,prace i popisywac na forum jeszcze.Ja ledwo palcem do dupy trafiam:-D

Dorcia ale brzuuniooo cuuudnyyy:cool2::tak::-)JA mialam taki rozazly na boki a Twoj taki do przodu .Cudny :)

Pati zawitalas widze na dluzej...ale fajnie.Steskniwszy sie slicznoto ;-)

Tosik ale Stasiu nawija juz:szok:Wierszyk cudny ,az mis ie lezka zakrecila.

O!Mela wstawszy:dry:myslalam ze juz kima:dry::dry::dry:

Pozdrawiam serdecznie!!!!
 
Olla...:sorry2: Nosz kuzwa....nie mam zamiaru nikogo roznosic. To byla prosba a nie nakaz. Po prostu mi przykro, ze cos tu sygnalizujecie a ja nagle juz tego the end nie moge doczytac. I tyle. Jesli macie potrzebe sygnalizowac tu, ze piszecie na zamknietym cos tam..Wasza wola. Z mojej strony koniec tematu.

Dorotko - brzuszek przecudowny:-)

A ja dzis w domu siedze, bo na SGGW sa ursynalia, proby przed koncertami i ogolnie rozpierducha...wiec dzis pracuje ;-) w domu.

Acha Olla - ja stekniwszy sie za Toba, fajnie Cie czytac ;-)
 
Ostatnia edycja:
Dorotka-brzunio piekny! i calkiem juz pokazny.
Olla-hejka! wpadaj czesciej, bo tesknimy!
U mnie okey, wczoraj zrobilam mala borute w pracy, dlugo by pisac ale generalnie jest juz okey. Gadalam z glownym szefem a nie jakimis techniczkami i wyjasnilam pare kwestii :-) Powiedzialam ze za 10 miesiecy mam byc pelnym farmaceuta i musze sie szybciej rozwijac i robic rzeczy ktore beda moimi obowiazkami w przyszlosci. Siedzenie z techniczkami na dluzsza mete mnie ogranicza. No i koles mi przyznal racja, powiedzial ze szybko sie ucze, ze przewidzial dla mnie to co robie do konca czerwca ale skoro juz chce to mi zacznie pokazywac nowe rzeczy :-) Takze sie ciesze juz wczoraj robilam bardziej skomplikowane rzeczy :-) Dzisiaj ciag dalszy. Mam nadzieje ze nic sie nie zepsuje :-)
 
hej, melduję że jesteśmy w Polsce i nie mogę się pozbierać (sajgon w domu, sesja na studiach...)

weekend Michaś spędził u babci. No i dzisiaj teściowa zdała relację jak było..
Młody włożył jej królika (maskotkę) pod bluzkę i mówi:
-zrobiłem ci dzidziusia

padłam:-D

miłego wieczorku jesli ktoś tu zajrzy
 
Kachasek :-):-):-D też padłam
ja dziś przeczytałam i równiez życzę dzis czytającym miłego wieczoru.

Wczoraj Natalia kupiła sobie (jak bylismy w kwiaciarni) kwiatka żywego w doniczce (palmę). Baaaaaaardzo chciała mieć swojego kwiatka. I ma teraz o niego dbać tzn. podlewać, dziś nawet go wzięła do zabawy, czyli przestawiła i gadała do niego:confused: i w między czasie bawiła sie w sklep. A dziś go przesadziłyśmy w większą doniczkę. A właśnie chiałam napisać, że jak wróciliśmy wczoraj do domu i M chciał go wziąść,żeby postawić na podkładce to Natalia do niego "zostaw mojego kwiatka w spokoju" :-Di zabrała mu go z rąk. Po czym zaniosła kwiatka do swojego pokoju i postawiła na parapecie:-).
 
Wszystkim naszym kochanym Milusińskim
z okazji Ich święta
życzę wszystkiego najlepszego, miłości, szczęścia i radości na pięknych słodkich buźkach.

 
Aktywność na forum mnie poraża!!!:szok::szok::szok: Aż 10 postów w ciągu ostatniego tygodnia, fiu fiu, co za tempo... aż nie nadążam czytać....
To idę sobie też, co tak będę sama siedzieć, nie?
 
No wlasnie ja tez troche jestem przerazona tym co sie dzieje a raczej co sie nie dzieje...
Dziewczynki hop hop, uaktywnijcie sie nieco. Ide do pracki, napisze troche jak wroce.
 
reklama
Do góry