reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Emiliano coś mi nie chce wysłać do Ciebie. Może napisz coś do mnie to spróbuję wysłać przepisy jako odpowiedź n aTwojego maila.
Gratuluję sprawnego i dzielnego Piotrusia!
Co do smaku słoiczków to Szymek lubi Gerbera(poza brokułami i marchewką) i Bobovitę.
A moim zdaniem zupki i bez soli mają dobry smak- przynajmniej te, które sama gotuję mnie smakują 8)
Cierpliwości. Szymek na początku też wszystkim pluł i na wszystko miał odruch wymiotny, a teraz jak ma humor to je aż mu się uszy trzęsą. :)
 
reklama
Hej, fajnie, ze tak szybko sie zajwilyscie :) Ja tez jeszcze mam stary ava a linijki wcale, ale nadrobie  ;)
Mongea, najszczersze wyrazy uznania, czytalam na noworodku jak dochodzilas do sukcesu z zasypianiem Ingi a teraz ona tak szybciutko zasypia, ze w szoku lekkim jestem - zazdroszcze strasznie. Ja chyba po remoncie tez powezme takie przedsiewziecie. Jak mi sie nie uda to ide od Ciebie na kurs.
Frotko, dziekuje za zdjecia z chrztu. Ostatnie (Ty w bialej koszuli i On u Ciebie na kolanach) - cudo!
Megan, wszystkiego najlepszego dla P i o t r u s i a (spoznione, ale szczere)

cayo pisze:
choć lubię przepychanki słowne, to tłumaczenie idiocie jaki jest głupi to jak walenie głową w mur, co wcale nie jest ani przyjemne ani rozwijajace.
 :laugh:
agast, zobaczysz, niedlugo Hania bedzie zasypiac zdecydowanie szybciej, to kwestia czasu.
Shirley, gratuluje odspiralowania, decyzji, odwagi i... ale fajnie! ;D
Paula, gratuluje sukcesow rehabilitacji! To wspaniala wiadomosc :D
Aniu, wszystkiego najlepszego dla Igi :D
Beatusku, gratuluje udanych zakupow!
Emilliana, dzieciaki nie lubia za bardzo tych brokulow, choc reguly nie ma. Moje dziecko na poczatku to ani ziemniaka, ani marchwi ani nic. Najwazniejsze, zeby mu dawac jak ma dobry humor - dzis tak zrobilam i zjadl wszystko, co mu dalam. I nie bylo delirki (pierwszy raz)!
Dziewczyny mam pytanie: Chcecie, zeby przeniesc nasza liste z pierwszej strony noworodka?
 
dziewczyny jak myślicie co zrobimy ze Swiezynka ?????
Biedna produkuje sie na noworodku........Ja też nie mam zaufania do nowych osób. Tylko troche mi jej szkoda :(
 
Ja chcę naszą listę na pierwszą stronę!!!

Co do Swiezynki mysle, ze jest w porzadku i warto ja do nas zaprosic. Moge jej wysłać maila bo wysyłałam jej już przepisy i grzecznie za nie podziękowała. Nie wydaje mi się by była nie w porządku, a nieufna się zrobiłam okropnie.
 
foremki kochane,
trochę z innej beczki.
chodzi o prezent dla mojej 10-letniej siostrzenicy. zamarzyło się młodej pod choinkę takie mniej wiecej cudo: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=74749631

piszę "mniej więcej", bo sama znalazłam ten akurat model. ale mam do was pytanie: może gdzieś w realu znajdę tego typu cacko tyle, że na przykład ładniejsze. albo na przykład  ::) taniej? ktoś coś widział takiego? bo ja w kwestii koralikowych zaslonek jestem zieloniutka... 8) ;D
 
lista jest w pierwszym poscie
Ale wiem, ze niektore z Was maja obiekcje odnosnie zamieszczania zdjec swoich dzieci (po przygodach z insektami); jesli w naszej liscie jest zdjecie, ktorego tam nie powinno byc to prosze mi powiedziec; usune je.
 
Nanyah lista super-dzieki !!!!
mad ja również nie jestem wtajemniczona w takie cudenka. Mam w kuchni takie koraliki tylko sa perłowe. Kupiłam je w kwiaciarni za ok 40 zł.
 
Emiliano wygląda na to, ze mamy taki sam model leżaczka Primi Sogni, póki co jest ok, tyle, ze ja tacki nie uzywam jeszcze. Ale moze jak maluszki będa siedziały to wtedy wysokośc będzie oki. Dzisiaj sprawdze jak to jest z tym blatem.

Nenyah :)

Paula, Shirleyka, jutro będa zdjęcia.

 
reklama
Do góry