reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Mongea trzy wstawania to nic :) U nas zasypianie w dzień odbywa się ostatnio bez smoczka, za to z pluszowym smokiem interaktywnym (z tego co pamiętam Hania Agast też takiego ma), którego przysłała babcia z okazji półrocznicy (której jeszcze nei było, ale babcia czuła wewnętrzną potrzebę ;)). Bardzo skuteczny, ale 20 sekund to to nie trwa. Raczej 30 minut, w czasie których słychać grzechotanie smoczym ogonem i głośne bammm-amm-błaaaaaaam-goooooo-bwwm-bwwm-khiii-khiii itp ;)

Beatusku no tak, ktoś musiał wylosować niejadka, aby pasibrzucha wylosować mógł ktoś ;) Łukasz otwiera paszczę i głośno krzyczy za każdym razem, kiedy zbliża się do niego łyżeczka, a czasem sam ją łapie w locie, żeby szybciej dotarła mu do buzi :D Ale za to nie mam pojęcia ile mnie będzie kosztowało jedzenie, jeśli on już teraz najchętniej wciągałby dwa słoiczki 125g naraz ::)

A my się wybieramy na poobiedni szpacerek, bo słoneczko takie piękne, że aż żal siedzieć w domu, chociaż na forum ciągnie, oj ciągnie...

A! Prawie bym się zapomniała pochwalić!
Wczoraj byłam u Doktora i kazałam się zdespiralkować ;D Doktor mi pogratulował, powiedział, że to fantastyczny pomysł, że spokojnie już mogę po cięciu i że zaprasza w szóstym tygodniu :D Pudełko kwasu foliowego stoi na szafce nocnej, jednym słowem - starania czas zacząć.

Chociaż ja bym się jeszcze wstrzymała, bo już mi wystarczy mama spod Panny ;)



 
reklama
Emiliana super, u nas jest przesuwanie do tyłu po łuku:)

Shirleyka no ale ja juz wylosowałam raz a teraz znowu ;) Normalnie zaczynam odczuwać zazdrośc jak komus dziecko je ::) I gratuluje zdespiralkowania a przede wszystkim podjęcia decyzji, super. To piekny czas w zyciu każdej mamy. Powodzenia w staraniach.
 
To i ja się stawiam :D

I też na razie bez suwaczków itp, ale popracuję nad tym ;)

Przede wszystkim bardzo, bardzo, bardzo dziękuję w imieniu Piotrusia za wszystkie wczorajsze życzenia! Jesteście kochane...

Shirleyko, bardzo Ci gratuluję decyzji i trzymam kciuki! Normalnie jak tak jeszcze któraś tu mi o dzidziusiu zacznie to chyba też się złamię ;)

Na razie lecę grzać marchewkę, bo wróciliśmy ze spacerku, Pitek jeszcze dosypia, ale chyba zaraz oczka otworzy. 2 dni temu zainaugurowaliśmy nowe jedzonko, a wczoraj, jak zobaczył łyzeczke, to aż się cały trząśł ze zniecierpliwienia, więc... Shirleyko, chyba dołączymy do grona pasibrzuchów :)

 
i ja się melduję na forum...

co do noworodka to powiem tylko tyle - choć lubię przepychanki słowne, to tłumaczenie idiocie jaki jest głupi to jak walenie głową w mur, co wcale nie jest ani przyjemne ani rozwijajace. a a siadam przed komputerem po to, żeby odprężyć, a nie żeby się dodatkowo stresować. szkoda mi historii na noworodku, ale bardziej szkoda mi moich nerwów.

właśnie wróciliśmy z dwugodzinnego spaceru, bo pogoda super - zdjęcia wstawię, jak tylko będę mieć chwile czasu na rozszyfrowanie tego forum...

buźka :-)
 
Witajcie Dziewczyny!

Pisałam tutaj od początku ciąży i miałam nick Nienna, a ponieważ znacie mnie pod obecnym to zmieniłam go tak by nie siać zamętu. ;)
 
A u nas zasypianie wczoraj trwało 20 minut, czyli codziennie troche krócej.

Shirleyko- gratuluję i zazdroszczę decyzji o nowym maluszku. Też bym baaardzo chciala, ale jeszcze z półtora roku trzeba poczekac  :(

Emiliana, Beatusku- raczkowanie do tyłu to oznaka dobrze rozwijającego się dziecka i jest to zupełnie normalne. Lada moment zaczną biegać do przodu :)
 
reklama
Shirleyko gratuluję decyzji! Wow!

Beatusku ja mam niejadka sezonowego bo z reguły to je aż mu się uszy trzęsą, ale ma gorsze dni i zaciska usteczka jakbym go chciała trucizną nakarmić. ;)

Emiliana gratuluję raczkowania do tyłu! :)

A Szymek właśnie uskutecznia drzemkę nr 2 więc mam chwilkę czasu.
Co do noworodka to bardzo mi go żal, ale ja myślę że to my tworzymy klimat naszego wątku i to ludzie są najważniejsi, a to gdzie się spotykają to już sprawa drugorzędna.




 
Do góry