reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

reklama
Shirleyko gratuluje !!!! Super decyzja !!!!! :)
agast a dlaczego musisz jeszcze poczekać ???????
 
Agast karmię, a co? :) Tylko dwa razy w tygodniu jak wychodzę na studia to Smok dostaje bebilona, bo mam dość użerania się z laktatorem.
No a co do drugiego maluszka - wcale nie musisz czekać, chcieć to móc ;) Oczywiście żartuję, bo zdaję sobie sprawę, że ja jestem w wyjątkowo dobrej sytuacji - nie pracuję, nie wykorzystałam jeszcze dziekanki, moja mama sama mnie prosi o drugiego wnuka, a Mąż o niczym innym nie mówi, poza tym pojawiają mu się nowe perspektywy w pracy. Żyć nie umierać ;D

Dziękuję wszystkim za gratulacje - ja też jestem w siódmym niebie, tylko boję się, że teraz już się nie uda tak jak wtedy, za pierwszym razem :/ No ale nic to. Przynajmniej trochę się doseksię po poporodowej pół-abstynencji ;D

I zgadzam się, że to my, a nie serwis, tworzymy nasze forum :)
Ale co do zapraszania nowych mam, to byłabym ostrożna, chyba...

 
Shirleyko- no jak karmisz to moze nie byc tak łatwo zajsc, bo wydziela sie prolaktyna, która utrudnia zajście w ciążę. Ponadto dodatkowo oksytocyna która skurcza macicę i moze " niechcący" usunąć z niej zarodek. Ale oczywiście nie ma rzeczy niemożliwych i znam przypadek ze panna karmiła 3 letnią córkę, zaszła w ciążę i potem karmiła dwoje naraz!!!!
A ja chce skończyć studia zani zajdę w drugą ciążę, po za tym moja mama chyba nie da sobie rady z trójką wnuków jednocześnie, tym bardziej ze i Hania i Patrycja ( siostrzenica moja) nie należą do najspokojniejszych dzieci.
 
shirleyko łał ! - że sie tak elokwentnie wypowiem.
a powiedz mi jeszcze, złotko, czy ty nie posiadasz czasem czerwongo wózka mutsy (lub b. podobnego) i czarnych oficerek. bo jesli nie, to widziałam dziś na spacerze twojego sobowtóra!! czy tam sobowtórkę.

i jeszcze pytanie do bardziej oblatanych na tym forum: mozna tu tapetkować tło naszymi maluchami?
 
Jestem. Z Mary na kolanach, więc na chwilkę ;)
agast dziękuję Ci za "poradę" :-*
Shirleyko trzymam kciuki za powodzenie "misji" ;D
 
Mad nie można niestety wstawiać tapet :(
Próbowałam Ci odpisać na noworodku, ale się zepsuł więc napiszę tu, że Szymka rehabilitowaliśmy metodą Bobath od 4 miesiąca jego życia.
Co do termosów to ja mam zwykły Canpola.

Witaj Easy! :)






 
reklama
Do góry