reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowo - Lipcowe staraczki

Ja też kontroluję czy coś się tu dzieje 😂 mąż wrócił, podziałane już w temacie no i dalej będziemy działać 😎 ale powiem Wam, że jakoś tak mega na luzie i bardziej dla przyjemności niż tylko "z musu" 😂 wcześniej jak czytałam komentarze dziewczyn, które radziły żeby odpuścić i wtedy się uda to nie potrafiłam sobie tego wyobrazić, taka byłam sfiksowana na tym punkcie, a teraz już jakoś emocje opadły i serio jest lepiej ☺
Kochana coś czuje, ze jak będzie czas @ to luz pójdzie w zapomnienie. To tak działa niestety. Ja dziś zrobiłam testy na owu. Wyszły pozytywne wiec działamy ;) trzymam kciuki za Ciebie i nas wszystkie 😀
 
reklama
Kochana coś czuje, ze jak będzie czas @ to luz pójdzie w zapomnienie. To tak działa niestety. Ja dziś zrobiłam testy na owu. Wyszły pozytywne wiec działamy ;) trzymam kciuki za Ciebie i nas wszystkie 😀
Łeee nie chce wierzyć w Twoje słowa 😂 (podejrzewam, że masz rację ale nie chcę tego do siebie dopuszczać na razie 😂)
 
Kochana coś czuje, ze jak będzie czas @ to luz pójdzie w zapomnienie. To tak działa niestety. Ja dziś zrobiłam testy na owu. Wyszły pozytywne wiec działamy ;) trzymam kciuki za Ciebie i nas wszystkie 😀
Pozytywnego zakończenia w takim razie życzę 😀 na razie trwa nasz "luz" i po prostu zrezygnowaliśmy z antykoncepcji i żyjemy chwilą;) jeśli się nie powiedzie to być może od kolejnego cyklu albo jeszcze następnego pójdę w tym kierunku :)
 
Jest tak cicho, że postanowiłam napisac co u mnie ;p
Ten cykl idzie na stracenie, mąż wrócił z delegacji na jakieś 5-6 dni przed owu, podzialalismy, ale mieliśmy przerwę 3 dniowa akurat jak owu szlla. Więc nawet nie będę testować, jutro wyjeżdżamy na urlop, w tym cyklu już nie da rady "załapać" ale przynajmniej mega się zrelaksujemy 😍 co u Was drogie kobietki?
 
Jest tak cicho, że postanowiłam napisac co u mnie ;p
Ten cykl idzie na stracenie, mąż wrócił z delegacji na jakieś 5-6 dni przed owu, podzialalismy, ale mieliśmy przerwę 3 dniowa akurat jak owu szlla. Więc nawet nie będę testować, jutro wyjeżdżamy na urlop, w tym cyklu już nie da rady "załapać" ale przynajmniej mega się zrelaksujemy 😍 co u Was drogie kobietki?
Już myślałam ze ten wątek ucichł na amen hehe :D a jednak ktoś tu zagląda. Czekam na @ - ma być w czwartek. Póki co mam plamienia i żadnych innych objawów. Podejrzewam ze @ przyszła szybciej i chyba będzie się pomalutku rozkręcała.
A gdzie będziesz się urlopowała ?
Baw się dobrze i odpocznij od codzienności by zacząć starania z nowa energią i pozytywnym nastawieniem :)
 
Już myślałam ze ten wątek ucichł na amen hehe :D a jednak ktoś tu zagląda. Czekam na @ - ma być w czwartek. Póki co mam plamienia i żadnych innych objawów. Podejrzewam ze @ przyszła szybciej i chyba będzie się pomalutku rozkręcała.
A gdzie będziesz się urlopowała ?
Baw się dobrze i odpocznij od codzienności by zacząć starania z nowa energią i pozytywnym nastawieniem :)
Polskie góry :)
A no zaglądam tu, nie mam tyle czasu żeby sledzic inne wątki kilkanaście razy dziennie, a wszedzie jest tyle babeczek że nie wiedziałabym co u której się dzieje, a ten nasz temacik strasznie cichutki to chociaż jego sobie śledzę i nadążam😂
Oby moja @ nie przyszła wcześniej, na razie zero objawów okresowych, zawsze już pobolewal mnie brzuch, a jak było tak że nie pobolewal tydzień przed to znaczyło że będzie bardzo "boląca" @ ;(
 
Polskie góry :)
A no zaglądam tu, nie mam tyle czasu żeby sledzic inne wątki kilkanaście razy dziennie, a wszedzie jest tyle babeczek że nie wiedziałabym co u której się dzieje, a ten nasz temacik strasznie cichutki to chociaż jego sobie śledzę i nadążam😂
Oby moja @ nie przyszła wcześniej, na razie zero objawów okresowych, zawsze już pobolewal mnie brzuch, a jak było tak że nie pobolewal tydzień przed to znaczyło że będzie bardzo "boląca" @ ;(
Tez byłam w górach! Kocham je :)
Moje kochane Zakopane 💕
Trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać do dnia spodziewanej @ nic innego nam nie zostało.
 
Cześ wszystkim jestem tu nowa 😘 też staramy się jesteśmy po 1cyklu i niestety nic choć liczyłam na cud że jednak się uda 😁 teraz stawiam na test owulacyjny trzymajcie kciuki 💪😁😘pozdrawiam wszystkie staraczki
 
reklama
Cześ wszystkim jestem tu nowa 😘 też staramy się jesteśmy po 1cyklu i niestety nic choć liczyłam na cud że jednak się uda 😁 teraz stawiam na test owulacyjny trzymajcie kciuki 💪😁😘pozdrawiam wszystkie staraczki
Trzymam kciuki z całego serca!
Ja tak jak wcześniej pisałam na jeden cykl odpuściłam takie uparte myślenie, żeby się udało. I wszystko byłoby dobrze, ale@ zrobiła mi psikusa i spóźniła się o tydzień więc znowu miałam nadzieję 😀 no ale właśnie poszła więc od nowa zaczynamy ;)
 
reklama
Do góry