reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowo - Lipcowe staraczki

Długi proces hahah mogłoby to być troszkę wcześniej [emoji1787]albo inne objawy nie takie jak na @. Bo ja pamiętam jak w lutym zaszłam to też miałam kłucie pod brzuchem no ale mdłości też były mimo że to było tak wcześnie, w dzień kiedy robiłam test jechałam autobusem i tak mnie mdliło na zapachy i myślałam że [emoji2961]... I zapach papierosów też o [emoji1785].. No nic podobno każda ciaza jest inna... Tylko nastawiam się ze to ciaza nie ta cholerna @.....
Hej dziewczyny, ja jestem na etapie robienia testów owulacyjnych, owulacja powinna być u mnie koło 20 lipca [emoji2956] ciekawa jestem czy będzie..[emoji848] w tamtym miesiącu wydaje mi się, że nie miałam owulacji... i się nie udało. To nasz 2 cykl starań. Mam nadzieję, że w tym miesiącu się uda.... [emoji256] Trzymam za Was kciuki i za Wasze testowanie ! [emoji3059]
 
reklama
Też myślałam, że to będzie tylko formalność. Ale czytając posty na tej grupie zrozumiałam, że to nie jest takie proste jak się wydaje.
Mimo że młoda jestem - 25lat.
Nigdy sobie sprawy nie zdawałam że właśnie będą jakieś problemy. Każdy na około ciąża bach i już, bez problemu.
Polecam Ci olejek z wiesiołka w tab, dobry na owulacje i na zagnieżdżenie. Bierzesz codziennie az do owu, później dopięto zaczynasz jak okres dostaniesz i znowu xo owu.
Ja biorę 4 dzień a widze poprawę w śluzie.
Jestem w szoku ze tak szybko zadziałał.
A biorę 3 dziennie. Tak jak pisze na opakowaniu.
 
Od razu dawaj znać czy przyszła czy nie, a co do objawów nie wiem może czasami też za dużo sobie wkręcamy ale ja np teraz oglądam jakieś filmiki z dziećmi i ryczę ale to wiadomo takie objawy są mylące, bo na @ też się takie ma, najgorzej na świecie, [emoji1787][emoji1787]. Ale mnie myli to że mnie te piersi w ogóle nie bolą.... Tylko to pobolewanie brzucha raz na jakiś czas. A robisz test jutro? Bo ja się właśnie zastanawiam... Czy jak rano nie przyjdzie @ czy od razu z rana robić test... Czy już czekać na nią @
Od razu dam znać. Ale myślę że jak jutro nie przyjdzie to wieczorem lecę do Rossmana po test i zrobię we wtorek rano. To ja też tak mam że płacze na reklamach czy nawet filmach 😂😂😂 może faktycznie sobie niektóre rzeczy wkręcamy hehe 😁 a ty jak robisz z testem? Jutro rano? Czy we wtorek?
I pisz jak u ciebie wyszło. Może akurat nam pyknie dwie kreski hehe 😁
 
Nigdy sobie sprawy nie zdawałam że właśnie będą jakieś problemy. Każdy na około ciąża bach i już, bez problemu.
Polecam Ci olejek z wiesiołka w tab, dobry na owulacje i na zagnieżdżenie. Bierzesz codziennie az do owu, później dopięto zaczynasz jak okres dostaniesz i znowu xo owu.
Ja biorę 4 dzień a widze poprawę w śluzie.
Jestem w szoku ze tak szybko zadziałał.
A biorę 3 dziennie. Tak jak pisze na opakowaniu.
Dziękuję ci bardzo. Dam jeszcze sobie trochę czasu bo my się długo nie staramy. Dopiero początki. Ale będę miała to na uwadze. :)
 
Słuchajcie ja mam 2 dzieci. 😻 Nie miałam żadnych problemów z zajściem w ciążę... ale pierwsza ciąża w wieku 21 lat a druga w wieku 26. Teraz mam 36 lat. Myślałam, że to takie proste, ważne abym się tylko zdecydowała na trzecie dziecko, pyk i jest ciąża. A tutaj jeden cykl starań i nic... i nie wiem jak będzie teraz, ale czytając tutaj historie starań widzę, że to wcale nie jest takie łatwe jak mi się wydawało. Życzę sobie i Wam aby się udało i ten cykl był tym szczęśliwym 😘 🙂
 
Ja nie wytrzymam i pewnie zrobię od razu jak wstanę... Oczywiscie jeżeli się nie pojawi, było by super w tym samym czasie zobaczyć kreseczki :) _) [emoji16] razem byśmy były w tym :) [emoji3590]
Od razu dam znać. Ale myślę że jak jutro nie przyjdzie to wieczorem lecę do Rossmana po test i zrobię we wtorek rano. To ja też tak mam że płacze na reklamach czy nawet filmach [emoji23][emoji23][emoji23] może faktycznie sobie niektóre rzeczy wkręcamy hehe [emoji16] a ty jak robisz z testem? Jutro rano? Czy we wtorek?
I pisz jak u ciebie wyszło. Może akurat nam pyknie dwie kreski hehe [emoji16]
 
Ja nie wytrzymam i pewnie zrobię od razu jak wstanę... Oczywiscie jeżeli się nie pojawi, było by super w tym samym czasie zobaczyć kreseczki :) _) [emoji16] razem byśmy były w tym :) [emoji3590]
To rano daj znać co ci wyszło. Jakbym nie miała tego kłucia na brzuszku to też zrobiłabym test jutro rano. Mam taką nadzieję, że jednak nie przyjdzie. Gdzieś tam w myślach o to proszę. Jak przyjdzie to rozczarowanie będzie mnie dużo kosztowało w tym miesiącu. Bardziej niż ostatnio 😕
Zeby nie myśleć byłam na rowerach i nic mnie nie bolało. Wróciłam tylko do domu, myśli odpaliłam i znów czuje to kłucie. 🤷🤷
 
Wiesz kochana czytałam, że większość dziewczyn miało te same objawy jak na @, jak się nie starały, dlatego myślały, że to @ i w życiu by nie pomyślały, że to ta paskudna @...! Wiem kochana, też będę zawiedziona, ale aby do jutra!!!!!!!!!!
To rano daj znać co ci wyszło. Jakbym nie miała tego kłucia na brzuszku to też zrobiłabym test jutro rano. Mam taką nadzieję, że jednak nie przyjdzie. Gdzieś tam w myślach o to proszę. Jak przyjdzie to rozczarowanie będzie mnie dużo kosztowało w tym miesiącu. Bardziej niż ostatnio [emoji53]
Zeby nie myśleć byłam na rowerach i nic mnie nie bolało. Wróciłam tylko do domu, myśli odpaliłam i znów czuje to kłucie. [emoji1745][emoji1745]
 
reklama
Wiesz kochana czytałam, że większość dziewczyn miało te same objawy jak na @, jak się nie starały, dlatego myślały, że to @ i w życiu by nie pomyślały, że to ta paskudna @...! Wiem kochana, też będę zawiedziona, ale aby do jutra!!!!!!!!!!
Wiesz tak naprawdę teraz to my możemy gdybać. Musimy obie czekać do jutra. Niestety czasu nie da się przeskoczyć, a szkoda 😅. Ale jestem, pewnie ty też w tak strasznej niepewności... Że teraz się zastanawiam czy te kłucie nie jest ze stresu. No nic. Nie będę gdybać. Czekamy na wielki dzień! Oby nam się udało 🙈✊✊✊
 
Do góry