reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowo - Lipcowe staraczki

reklama
Powodzenia dziewczyny trzymam kciuki 🤗
Dziękuję kochana 😍 również trzymam mocno kciuki za nas wszystkie ✊✊
Zastanawiałam się czy to napisac bo mi tak dziwnie. Ale jak poszłam na "2" to wszystkie dolegliwości "brzuchowe" minęły 😅. Już nic mnie nie kłuje, nie jest mi ciężko hehe 😁.
 
Ja też nie wiem o co chodzi ale zaczęłam miewać jakieś problemy żołądkowe, co chwilę latam do łazienki, jeździ mi w brzuchu, to pewnie z nerwów za dużo o tym myślę o są teraz skutki uboczne [emoji1787]
Dziękuję kochana [emoji7] również trzymam mocno kciuki za nas wszystkie [emoji110][emoji110]
Zastanawiałam się czy to napisac bo mi tak dziwnie. Ale jak poszłam na "2" to wszystkie dolegliwości "brzuchowe" minęły [emoji28]. Już nic mnie nie kłuje, nie jest mi ciężko hehe [emoji16].
 
Dziękujemy bardzo 😍 a jak u ciebie wygląd sytuacja? Ile musisz odczekać po poronieniu samoistnym żeby starać się o kolejnego dziadziusia? Mocno trzymam kciuki ✊ i zdrowka życzę 😁
Mogę działać odrazu ale w tym cyklu jakoś nie staraliśmy się za bardzo chyba nawet nie miałam owulacji. Czekam na @ i od sierpnia spróbujemy . Jeszcze czeka mnie wizyta u endo muszę skontrolować wyniki tarczycy. Robiłaś dziś test czy czekasz do jutra? 😃
 
Mogę działać odrazu ale w tym cyklu jakoś nie staraliśmy się za bardzo chyba nawet nie miałam owulacji. Czekam na @ i od sierpnia spróbujemy . Jeszcze czeka mnie wizyta u endo muszę skontrolować wyniki tarczycy. Robiłaś dziś test czy czekasz do jutra? 😃
Racja, warto skonsultować wyniki. Ja też.ostaynio robiłam badania na tarczyce ale u mnie jest wszystko ok. Jutro zrobię, dziś już puściłam poranny mocz 😅😂 ale nadal @ nie mam. Ale jeszcze jest cały dzień żeby przyszla @.
 
reklama
Dziś planowo powinnam dostać @. Więc jutro rano zrobię test. Dziś już nie będę robić. Wszyscy polecają robić z moczu porannego. Muszę jakoś do jutra wytrzymać 😅 no chyba że jednak @ przyjdzie. Na razie cisza. I mam nadzieję, że tak zostanie 😂😁 a jak u Ciebie sytuacja wygląda na chwilę obecną?
 
Do góry