reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowo - Lipcowe staraczki

Co taka cisza...
Pojadłam dziś ananasa, naczytałam się na forum o cudowności tego owocu 🙈😂
Hahaha ja też się tu naczytalam, ale nie lubię za bardzo ananasa...Od niedawna mam mała dietę, zero cukru, 2.5 L wody, i tylko zdrowe jedzenie. Olej z wiesiolka i dziś śluz jak tarala 😁 zobaczymy czy dziś coś zaskoczy
 
reklama
Co taka cisza...
Pojadłam dziś ananasa, naczytałam się na forum o cudowności tego owocu 🙈😂
Hahaha ja też się tu naczytalam, ale nie lubię za bardzo ananasa...Od niedawna mam mała dietę, zero cukru, 2.5 L wody, i tylko zdrowe jedzenie. Olej z wiesiolka i dziś śluz jak tarala 😁 zobaczymy czy dziś
I jakieś efekty diety?
Mało widoczne, jak dla mnie, ale mówią, że widać coś po mnie🤔😁 waga pokazała 2.5kg mniej, śluz się poprawił, nawet skóra na ciele i twarzy fajniejsze. Momentami brak mi energii, a wtedy zawsze ratowalam się np batonikiem. Teraz biorę garść orzechów i to lepsze i zdrowsze 😁 najgorszy był weekend, gdzie spotkania z rodziną, a nie mogą pojąć dlaczego nie zjadłam kawałka tortù...
 
Dzien dobry. Jestem tu nowa i
Mam pytanie, moze ktoras z Pan tak miala i bedzie w stanie mi pomoc.
Owulacje mialam miedzy 18.07 a 20.07 to bylo miedzy 23dc a 25dc. Test owulacyjny wyszedl mi pozytywny pierwszy raz 18.07,dodatkowo mialam sluz przezroczysty i bol lewego jajnika stad wiem,ze w tych dniach byla owulacja. Dzis mam 28dc a mnie nadal pobolewa podbrzusze jak na miesiaczke,czy mam sie czym martwic? Czy to jest normalne? Nigdy nie mialam bolu podbrzusza na tyle dni przed miesiaczka,dlatego sie zdziwilam. Czy ten bol moze utrzymac sie az do @? Dodam,ze moje cykle sa nieregularne,wyniki wszystkie w czerwcu robilam i byly w porzadku 🙈
Drugie pytanie mam takie czy zaraz po owulacji szyjka powinna obnizyc sie nizej odrazu czy moze utrzymywac sie wyzej i obnizyc sie dopiero przed miesiaczka? Dodam,ze staramy sie o dzidziusia juz dluzszy czas. Jednak nie czuje sie jak na ciaze,zero objawow :(
Z gory bardzo dziekuje za odpowiedz.
 
Moja droga Aniu, u mnie właśnie tydzień przed @bolal brzuch, zawsze mialam co 28 dni @ a tu nie spodziewanie się opóźniła!!! I miałam 32 dnia... Myślałam, że to ciaza ale niestety... Wiem że chciałybyśmy wiedzieć JUŻ czy to dzidziuś czy @ ale czasami są bardzo podobne objawy @ do ciąży, nic nam nie pozostaje jak czekać na @jak w dniu planowanej nie dostałas to zrób test a jak opóźnia się tydzień to do lekarza na betę.
Dzien dobry. Jestem tu nowa i
Mam pytanie, moze ktoras z Pan tak miala i bedzie w stanie mi pomoc.
Owulacje mialam miedzy 18.07 a 20.07 to bylo miedzy 23dc a 25dc. Test owulacyjny wyszedl mi pozytywny pierwszy raz 18.07,dodatkowo mialam sluz przezroczysty i bol lewego jajnika stad wiem,ze w tych dniach byla owulacja. Dzis mam 28dc a mnie nadal pobolewa podbrzusze jak na miesiaczke,czy mam sie czym martwic? Czy to jest normalne? Nigdy nie mialam bolu podbrzusza na tyle dni przed miesiaczka,dlatego sie zdziwilam. Czy ten bol moze utrzymac sie az do @? Dodam,ze moje cykle sa nieregularne,wyniki wszystkie w czerwcu robilam i byly w porzadku [emoji85]
Drugie pytanie mam takie czy zaraz po owulacji szyjka powinna obnizyc sie nizej odrazu czy moze utrzymywac sie wyzej i obnizyc sie dopiero przed miesiaczka? Dodam,ze staramy sie o dzidziusia juz dluzszy czas. Jednak nie czuje sie jak na ciaze,zero objawow :(
Z gory bardzo dziekuje za odpowiedz.
 
Moja droga Aniu, u mnie właśnie tydzień przed @bolal brzuch, zawsze mialam co 28 dni @ a tu nie spodziewanie się opóźniła!!! I miałam 32 dnia... Myślałam, że to ciaza ale niestety... Wiem że chciałybyśmy wiedzieć JUŻ czy to dzidziuś czy @ ale czasami są bardzo podobne objawy @ do ciąży, nic nam nie pozostaje jak czekać na @jak w dniu planowanej nie dostałas to zrób test a jak opóźnia się tydzień to do lekarza na betę.
Mysle,ze to nie ciaza jednak szukam przyczyny🙈 umowilam sie do lekarza po niedzieli,wiec zobacze co mi powie ;) dziekuje za odpowiedz.
 
reklama
Hejka 🤗 ja ostatnio się tutaj nie odzywałam bo miałam urlop. Krótki ale sobie odpoczęłam, zrelaksowałam się :) . @ przyszła akurat na urlop. 😂 I właśnie się skończyła więc można próbować jeszcze raz. Tym razem mądrzej, z głową. Bez spiny, na totalnym luzie. A jak tam u Was? 😁
 
Do góry