reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowo - Lipcowe staraczki

Ja niestety przeniosę się na staraczki 2 pol. 4 sierpnia będę znała datę zabiegu, potem 3 msc nie mogę się starać i dopiero będziemy walczyć 😘
 
reklama
U mnie w środę jedna kreska a dziś dostałam @.. Nie wiem czy będę się dalej starać bo odnowił mi się torbiel bartholina i każde przytulanki to ból. Nie kwalifikuje się jeszcze do zabiegu więc pewnie nie dam prędko rady ☹️☹️☹️
 
U mnie w środę jedna kreska a dziś dostałam @.. Nie wiem czy będę się dalej starać bo odnowił mi się torbiel bartholina i każde przytulanki to ból. Nie kwalifikuje się jeszcze do zabiegu więc pewnie nie dam prędko rady ☹☹☹
Duuuużo zdrówka kochana! Zadbaj o siebie, trzymamy kciuki 💪
 
Hejka 🤗 ja ostatnio się tutaj nie odzywałam bo miałam urlop. Krótki ale sobie odpoczęłam, zrelaksowałam się :) . @ przyszła akurat na urlop. 😂 I właśnie się skończyła więc można próbować jeszcze raz. Tym razem mądrzej, z głową. Bez spiny, na totalnym luzie. A jak tam u Was? 😁
No to jesteśmy w tym samym miejscu, wczoraj pożegnałam @, mąż wraca za tydzień, coś będziemy działać 😂 ale powiem Wam, że jakoś odeszła mi ta presja, nie mam wog ciśnienia na to żeby zaskoczyło już w tym cyklu, zobaczymy jak będzie dalej, ale jakoś mam spokojna głowę nie wiem czemu w sumie, nic się nie wydarzyło takiego co by mogło wpłynąć na moje podejście 🤔 ale nie narzekam na ten stan, dobrze mi tak 🙃
 
Ja niestety przeniosę się na staraczki 2 pol. 4 sierpnia będę znała datę zabiegu, potem 3 msc nie mogę się starać i dopiero będziemy walczyć 😘
Kochana dbaj o swoje zdrowie :) na dziecko przyjdzie czasu! Spokojnie :) a co do przenosisz myślę że parę osób tutaj zostanie. Przynajmniej ja mam taki plan. Więc jak coś to nie uciekaj od nas 😘 nadal będziemy cię wspierać kochana 😘
 
U mnie w środę jedna kreska a dziś dostałam @.. Nie wiem czy będę się dalej starać bo odnowił mi się torbiel bartholina i każde przytulanki to ból. Nie kwalifikuje się jeszcze do zabiegu więc pewnie nie dam prędko rady ☹☹☹
Kochana głowa do góry! Pamiętaj że jesteśmy z Tobą :) na nas zawsze możesz liczyć :*
Nie poddawaj się, zadbaj o swoje zdrowie a potem można znów zacząć starania :) ;*
 
No to jesteśmy w tym samym miejscu, wczoraj pożegnałam @, mąż wraca za tydzień, coś będziemy działać 😂 ale powiem Wam, że jakoś odeszła mi ta presja, nie mam wog ciśnienia na to żeby zaskoczyło już w tym cyklu, zobaczymy jak będzie dalej, ale jakoś mam spokojna głowę nie wiem czemu w sumie, nic się nie wydarzyło takiego co by mogło wpłynąć na moje podejście 🤔 ale nie narzekam na ten stan, dobrze mi tak 🙃
Kochana to witaj w klubie. Mi tez ta cała presja odeszła. Jak będzie to będzie jak nie to nie. Wg mojej aplikacji mam dostać @ około 20 sierpnia. Więc cierpliwie czekam :) zobaczymy co z tego będzie ale nie nakręcam się. Wszystko na luzie.
 
Kochana to witaj w klubie. Mi tez ta cała presja odeszła. Jak będzie to będzie jak nie to nie. Wg mojej aplikacji mam dostać @ około 20 sierpnia. Więc cierpliwie czekam :) zobaczymy co z tego będzie ale nie nakręcam się. Wszystko na luzie.
Ja z apki @18 sierpnia, akurat w drugą rocznicę ślubu 😂 więc jeśli wyjdzie w tym cyklu i pojawią się akurat dwie krechy to będzie prezent, że szok 😂
 
reklama
Dziewczyny dostałam okres , już 3 dzień mam . Ale mam tak jak wy , że nie mam parcia na 3 dziecko już. Stwierdziłam , że co będzie to będzie :) Myślę nad zmianą pracy ogólnie i stwierdziłam, że jak do końca roku nie będę w ciąży to od stycznia zmieniam pracę :)
 
Do góry