reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowo - Lipcowe staraczki

Dziewczyny dostałam okres , już 3 dzień mam . Ale mam tak jak wy , że nie mam parcia na 3 dziecko już. Stwierdziłam , że co będzie to będzie :) Myślę nad zmianą pracy ogólnie i stwierdziłam, że jak do końca roku nie będę w ciąży to od stycznia zmieniam pracę :)
Ja znów chciałabym 3 dziecko i po macierzyńskim zmienić pracę 🙂🙂🙂
 
reklama
Dziewczyny dostałam okres , już 3 dzień mam . Ale mam tak jak wy , że nie mam parcia na 3 dziecko już. Stwierdziłam , że co będzie to będzie :) Myślę nad zmianą pracy ogólnie i stwierdziłam, że jak do końca roku nie będę w ciąży to od stycznia zmieniam pracę :)
Też myślę nad zmianą pracy! Do obecnej dojeżdżam 80 km dziennie i w sumie pracuje dość długo (korpo), więc mam mało czasu w ciągu tygodnia. Tyle, że kasa ładna, a myślę żeby poszukać czegoś bliżej domku więc automatycznie w naszych rejonach pensja ok. 800-1200 mniej, ale mialabym czasu więcej żeby wystartować ze swoją małą firmą... Mówię Wam takie mam myśli mieszane, że szok. Sama nie wiem co robić, bo jak wszystko zmienię nie zdążę rozkręcić firmy i zajdę w ciążę to automatycznie zostaje mi zasiłek z mniejszej pensji liczony i tak sama nie wiem co robić ostatecznie 🤔 a znowu nie chce przekładać starań o maluszka na kolejne lata
 
Dziewczyny dostałam okres , już 3 dzień mam . Ale mam tak jak wy , że nie mam parcia na 3 dziecko już. Stwierdziłam , że co będzie to będzie :) Myślę nad zmianą pracy ogólnie i stwierdziłam, że jak do końca roku nie będę w ciąży to od stycznia zmieniam pracę :)
Czyli razem zaczynamy od nowa. Fajne podejście hehe :)
A masz może jakaś pracę nowa na oku?
 
reklama
Hejka! Jestem obecna. Troszke rzadziej ale jestem! Jak wygląda u ciebie sytuacja??? 😀
Ja też kontroluję czy coś się tu dzieje 😂 mąż wrócił, podziałane już w temacie no i dalej będziemy działać 😎 ale powiem Wam, że jakoś tak mega na luzie i bardziej dla przyjemności niż tylko "z musu" 😂 wcześniej jak czytałam komentarze dziewczyn, które radziły żeby odpuścić i wtedy się uda to nie potrafiłam sobie tego wyobrazić, taka byłam sfiksowana na tym punkcie, a teraz już jakoś emocje opadły i serio jest lepiej ☺️
 
Do góry