reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Mati podłaczana jest pod płuco-serce niewiem co to oznacza dlaczego tak a nie inaczej :(

Pluco-Serce jest to tzw krazenie pozaustrojowe. Widac Mati serduszko nie jest jeszcze na tyle silne aby moc samodzielnie pracowac, dlatego nalezy je na jakis czas odciazyc (pozwolic zregenerowac).

Trzymajmy mocno kciuki i wierzmy w to ze bedzie dobrze! Teraz dla Irki i Mati najwazniejsza jest wiara i modlitwa!
 
reklama
tau ty sie na tym znasz powiedz ze to ze stan jest krytyczny i to podlaczenie nie ma wplywu na jej powrot do sil..
Nigdy nie wolno tracic wiary w to, ze bedzie dobrze.
Niestety trzeba zdac sobie sprawe z faktu iz stan jest bardzo ciezki, ale i z takich przypadkow dzieciaki wychodzily!
 
Bedą sie modlić za małą Matyldę...wiem co znaczy bac sie o zdrowie dziecka. Co dzien dziekuje Bogu za mojego syna-a teraz bede sie modlic za twoja coreczkę,by juz byla zdrowa.
 
reklama
Ja także łączę się w modlitwie o Twoje zdrówko, Matyldziu! I o Wasze szczęście!
Jesteś maleńka, ale bardzo bardzo silna!
Zasyłam moc pozytywnych wibracji!!!!!!
 
Do góry