KluseczkaS
Czerwcowa mama 2009
Ja mam pytanie? Czy podzielilyscie sie juz wiadomoscia ze znajomymi rodzina itd. Ja mam ochote obwiescic to calemu swiatu ale boje sie jeszcze i na razie wie moj maz mama i szefowa.
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Ja mam pytanie? Czy podzielilyscie sie juz wiadomoscia ze znajomymi rodzina itd. Ja mam ochote obwiescic to calemu swiatu ale boje sie jeszcze i na razie wie moj maz mama i szefowa.
Miczel glowa do gory co by nie bylo to jestes teraz troche pepkiem swiata i pod ochrona wiec nie wiem jak to wygladda w Polscce w tej chwili ale nie powinni Ci robic problemow.
Poza tym wszystko się jakoś ostatnio tak układa, że chyba nie może się teraz to popsuć:-) Ja przynajmniej tak staram się myśleć - ciąża zdecydowanie dodaje mi wiary, że wszystko się jakoś ułoży - przecież Maleństwo jest teraz najważniejsze, niezależnie od tego co się zdarzy
Miczel to nie mów nic narazie ale dowiedz sie jak to jest u Was w kodeksie pracy w pl jest tak ze po 3 miesiacu ciąży pracodawca nie ma prawa Cie zwolnic w Anglii z tego co slyszalam jest ochrona od pierwszego tygodnia
.Teraz jeste juz W drugiej ciazy:-),Pierwsza byla ksiazkowa,tylko mialam komplikacje przy porodzie
ale winie za to Niekompetentna polozna i niedoswiadczonego lekarza
.Druga mam nadzieje tez bedzie bezproblemowa.
porod tez
.Trzymam za Ciebie kciuki.
.Teraz jeste juz W drugiej ciazy:-),Pierwsza byla ksiazkowa,tylko mialam komplikacje przy porodzie
,ale winie za to niekompetentna polozna i niedoswiadczonego lekarza
.Druga mam nadzieje tez bedzie bezproblemowa.
porod takze
.Trzymam za Ciebie kciuki.