reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

margarytka dzięki, tak umieram ze strachu wiem, że małe czasem tak się ułoży, że go nie czujemy ale przerażają mnie te trzy dni bez nawet maleńkiego kopniaczka.
 
reklama
Witajcie
Ja dziś oka nie zmrużyłam coś nie mogłam spać i ciągle mam koszmarne myśli znów odezwała się we mnie panika maleństwa nie czuję od poniedziałku nie dostałam ani 1 kopniaka, wcześniej kopało ale bardzo delikatnie a to już 22tydzień w piątek idę na 4D ale to jeszcze 3 dni i do tego czasu chyba zwariuję dawno już tak się nie denerwowałam nie wiem co ze sobą zrobić Zaczęłam rządzić w kuchni by się czymś zająć narobiłam kiełbasek słoikowych zrobiłam obiad posprzątałam i wyszukuję rożnych informacji w necie ale od tego czytania to mam większego stracha. Dziewczyny powiedzcie czy zdarza się, że wasze maleństwa nie odzywają się przez kilka dni?
Wyczytałam gdzieś, że dobrze jest napić sie wody albo soku-ok.1 szk. i połozyc się na boku, nie pamietam dobrze ale chyba na lewym i maluszek powinien się zaczać ruszać w ciagu półgodziny-moze akurat;-)
 
Sylwia ja sie klade na brzuchu mometalnie sie zaczyna wiercic ale to ze jest ciche to nieoznacza zwe cos sie zlego dzieje :))


KOCHANE W ZWIAZKU Z FAKTEM ZE NADAL NIEWIEMY CZY NASZA ADMINA JEST JUZ NA TYLE WOLNA ZEBY PODOŁANCZAC NOWE DZIEWCZYNY DO ALBUMU ZAMKNIETEGO PROSZE O PRZESŁANIE NA PRIV TYCH KTORE SPELNIAJA WARUNKI A DOSTEPU NIE MAJA...

PO DRUGIE NIE WSZYSTKIE WIDNIEJA NA LIŚCIE CZERWCÓWEK PRZYPOMINAM ZE TO PODSTAWOWY KROK ABY UZYSKAC DOSTEP-OCZYWISCIE POMIJAM OBOWIAZEK FOTKI POTWIERDZAJACEJ ZE NOSI SIE W BRZUSZKU MALUSZKA W WĄTKU POCZEKALNIA...
 
Ostatnia edycja:
gumisia spróbuje z tą wodą

Sylwia jak ja jeden dziennie czułam to tez wariowalam, ale Dzidzius mial jakis senny dzień, słyszałam zeby zjesc cos slodkiego to maly robi sie ruchliwy,
ale sproboj polozyc sie na plecach , moj Dzidzius tak nie lubi i zaraz sie tam wierci:happy: i podrap sie po brzuchu zeby go tam rozruszac


m.linijka.i.200.jpg
[/URL]



 
Na mojego szkraba też działają słodycze:-).Ale najaktywniejszy jest wtedy,gdy się położe i delikatnie uciskam na brzuszek i mówię do niego,wtedy od razu czuję kopniaczki :-)
 
Wuyu08 zaraz wrzuce na wątek kulinarny przepis na naprawde dobre marchewkowe ciacho :-)

Annya czytałam ostatnio w jakiejś mądrej książce, że ostre smaki nie służą maluszkowi...tzn nie wpływaja na zdrowie, ale sa dla niego niesmaczne, Ty po posiłku juz nie będziesz czuła smaku, a on może go czuc przez....24 godziny :szok: dlatego, że siusiając do wód płodowych przenosi tam pikantny smak i tak bedzie go ta pikanteria otaczała i będzie ja połykał az organizm sam nie wydali. Przyznam, że od jakiegos czasu bardziej uwazam na to, co jem :-)

Dziewczynki, gratuluje poznania płci, Irka, napisz jak reaguja Twoje dziewczyny i rodzina, bo cos kiepsko było, ale się chyba oswoili juz, co?

MalaM - ja też staram się uważać na to co jem i piję, ale czasami dajemy sie ponosić zachciankom, nie? :-) Zjadłam tylko trochę i starałam się aby nie było bardzo pikantne:-). Bałam się, że może mała zacznie potem szaleć, bo faktycznie może jej to przeszkadzać, ale nie była jakoś bardziej aktywna. Może lubi ostre?:-D

Poza tym dziewczyny, bardzo chętnie wrzucę wam ten przepis, ale coś nie mogę znaleźć tego wątku kulinarnego. Mogłaby mi któraś podesłać linka?

Co do tych skurczy, to na razie się nie potórzyły więcej, ale łydka wciąż mnie pobolewa. Jak się powtórzy, to spróbuję z tym magnezem. Zresztą w piątek będę u mojej ginki to ją zapytam.
 
reklama
Ja jak zwykle tylko na chwilke. Mam nadzieje ze wszystkie jestescie zdrowe i radosne. U mnie po urlopie natlok pracy no i jeszcze szukamy czegos dla J chociaz musze przyznac ze nie jest rozowo i b.malo ogloszen. TRoche sie martwie ze on juz sie poddal i mowi o powrocie do PL jak dzidzia juz bedzie na swiecie.

Jeszcze male pytanka do was: Czy zazylo wa sie cos takiego jak liszaje w czasie ciazy- i wyskoczylo to chorubstwo na szyi i nie wiem czy na brzuszku tez nie bede miala bo mnie swedzi wszystko osttatnio. A i jeszcze jendno- moze troche glupie ale- skad wiadomo ze sa skurcze macicy- od jakiegos czasu odczowam dziwne hmmm....odczucie ale nie wiem czy to skurcze czy moze niunia sie tak kreci i kopie ze promieniuje to w dol i wydaje mi sie tylko ze to skurcze,
 
Do góry