reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
witam
robilam nadii badanie moczu-wyniki kiepskie-zbyt duzo leukocytow i cos tam jeszce-na razie lekarze nie mowia co to moze byc- dostala dodatkowe badania m,in na posiew moczu i zobaczymy -wyniki za jakies 4 dni:-:)-:)-(
 
Czesc dziewczyny.

U nas znow powrót problemów z brzuszkiem.
Bawimy sie z kupką w podchody - czyli trzymamy kciuki zeby byla a ona nic.
Wiec dzis 3ci dzien znow bez niej i tak juz od tygodnia co 3ci dzien.
A mała się napina i puszcza przeokropne bąki.
Przez te problemy znów budzi się 2 razy w nocy i domaga się jedzenia.
Ale za to odsypia do 12 w ciągu dnia. Nie wiem co lepsze :no:

Anula trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze
 
:-:)-:)-(Ja się zamorduje; niunia po każdym jedzeniu płacze (ale wykluczam niedożywienie; waży 5kg) i pręży się; mało bąków puszcza, ale kupkę robi. Opadają mi ręce.
 
Czesc dziewczyny.

U nas znow powrót problemów z brzuszkiem.
Bawimy sie z kupką w podchody - czyli trzymamy kciuki zeby byla a ona nic.
Wiec dzis 3ci dzien znow bez niej i tak juz od tygodnia co 3ci dzien.


podobno tak czasem , bywa a zmieniliście mleczko? Kup w aptece lakcid - mnie to zaproponowal pedjatra 1 ampułke dziennie przez 10 dni i powinno minąc - poco ma sie kruszyna męczyć

ADAPTERKU a może to kolki? masz sab-simplex - podobno działa rewelacyjnie
 
Ostatnia edycja:
U nas na wzdęcia bardzo pomaga Esputicon. Daje 2 kropelki rano i wieczorem przed jedzonkiem i kupki są codzinnie chociaż nieraz też się pręży.:-)
 
reklama
A u nas ani esputicon, ani infacol nie pomogły i miały prawo. Wczoraj byłam u lekarza mała ma uczulenie pokarmowe... a ja dostałam jeszcze bardziej zawężoną dietę (białe pieczywo i drób) ZAJEBIŚCIE ^^
Acha i koniecznie kupcie herbatkę ułatwiającą trawienie HIPPa

Buziale
 
Do góry