reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
ja tylko na chwilkę, zeby Wam powiedzieć, ze mam już szafy!!!!!!!! hurrrra!!!!

gratuluję udanych wizyt, Kochane, niech te nasze maluchy rosną jak najzdrowiej ;)

co do szczepień - już nie ma takiej tragedii z sanepidem, sprawa jest całkiem normalnie do załatwienia ... mam znajomą, która tak właśnie postąpiła ze swoim maluchem ale nie znam jeszcze szczegółów ...
My zamierzamy nie szczepić - wg wielu opinii więcej przynoszą szkód niz pożytku ... , a jeśli juz to przynajmniej przez pierwsze kilka miesięcy nie szczepić - wtedy kiedy system immunologiczny się kształtuje ...
a jak z każdym tematem - co człowiek, a tym bardziej lekarz - to opinia... ;(
 
kurcze wstawilam w piekarniku makaron z mielonym w sosie pomidorowym ale nie ugotowałam makaronu ciekawe czy mi cos z tego wyjdzie czy makron sie tak ugotuje
roztrzepaniec ze mnie:szok::szok::szok:
 
ktoras z Was pisala o winie lekary za uraz slotu barkowego;coz, nie zawsze to prawda, zalezy jak bylo w tym przypadku ale uraz splotu barkowego lub zlamane obojczyka jest niestety jedynie konsekwencja zlego wstawiania sie glowki dziecka; na to lekarze nie maja wplywu; moga a raczej musza szybko reagowac bo inaczej dziecko moze sie udusic, bo jest zaklinowane w kanale rodnym a na zrobienie cesarki jest juz za pozno;
porod silami natury tez moze niesc ze soba powiklania i nalezy do nich uraz splotu barkowego czy zlamanie obojczyka, tak samo jak koniecznosc zakladania proznociagu lub kleszczy; zdarza sie rzadko ale w ok 5% sie zdarza
co do winy lekarzy,nie wypowiem sie poniewaz praidlowy porod fizjologiczny zawsze przyjmuje polozna nie lekarz, on przychodzi dopiero do szycia krocza, a jest wzywany jak sie dzieje cos nieprawidlowego aby wtedy zakonczyl porod; a wiadomo ze kazda nieprawidlowosc moze niesc za soba powiklania

mam nadzieje,ze dzieki szybkiej rehabilitacji sprawnosc raczki wroci do normy, wymaga to czasu ale nie jest niemozliwe
powodzenia dla kuzynki
 
reklama
Do góry