reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

koriander-Ja jej codzień tłumacze ale jej jednym uchem wlatuje a drugim wylatuje:crazy:z tą dziewczynką to twierdzi że najpierw jej zwracały uwage żeby się myła a jak to nie skutkowało to zaczeły się śmiać ale ona zawsze jest niewinna co by nie zrobiła a na zebranie wkońcu nie poszłam bo niewiadomo co i kiedy po tej zmianie klasy:baffled:
To dobrze macie z tymi szczepionkami właśnie ta szczepionka odrazu po urodzeniu najbardziej mnie przeraża:szok:
ewus-na majówkach bliżniaki urodziły się w 32 i są całe i zdrowe a nie ważyli ile twoje łobuziaczki ważą na usg może ich waga by cię uspokoiła:tak:
 
reklama
kreatorka u lekarza nie byłam narazie, ale jutro lub pojutrze idę do ginki po zwolnienie to zapytam czym się leczyć:tak:a może przejdzie do tej pory???

Synuś nadal nie chce chodzić. Mam smarować maścią, bo nie wygląda to na nic poważnego, ale jeśli nie poprawi się po 3 dniach to do chirurga dziecięcego:szok: Wyobraźcie sobie jaki on jest wściekły:szok:zwykle wyjątkowo ruchliwe dziecko teraz nie może chodzić- w domu mam koszmar:baffled: Do tego gardło mnie boli, katar mam i kaszel... yyyhhhhhh:no: to ide się położyć.
 
ja dzis znowu płacz i trzsiawka, 3 razy próbowali wenflon wsadzic, za 2 razm spuchło po pieciu in i trzeba było wyciagać dopiero nastepna sie przyjela......ehhh ile mnie to kosztuje stresu.......dobrze ze juz zblizam sie do konca bo można naprawde popasc w głeboka depresje,wierze ze dziecko pozwoli mi zapomniec o tym szpitalnym dramacie....

mój mąż jak na to patrzy to tez płakac mu sie chce bo serce mu pęka jak widzi jak cierpie....dobrze ze jest przy mnie...

uciekam sie położyc bo jestem wyczerpana całkowicie
dobranoc
 
ja dzis znowu płacz i trzsiawka, 3 razy próbowali wenflon wsadzic, za 2 razm spuchło po pieciu in i trzeba było wyciagać dopiero nastepna sie przyjela......ehhh ile mnie to kosztuje stresu.......dobrze ze juz zblizam sie do konca bo można naprawde popasc w głeboka depresje,wierze ze dziecko pozwoli mi zapomniec o tym szpitalnym dramacie....

mój mąż jak na to patrzy to tez płakac mu sie chce bo serce mu pęka jak widzi jak cierpie....dobrze ze jest przy mnie...

uciekam sie położyc bo jestem wyczerpana całkowicie
dobranoc
Współczuję Kochana dasz radę dzielna jesteś;)
 
Witajcie:)
Ja dopiero wróciłam od lekarza. Wyniki badań dobre, poziomy cukru też, szyjka b.z. czyli cały czas miękka ale na szczęście się nie skraca. Zrobiła mi takie kontrolne usg serduszko ładnie bije, łożysko też ok. Waga stanęła w miejscu. Dostałam skierowanie na dokładne usg i inne badanka krwi i mocz.
Kolejna wizyta 5maja.
Teraz biorę się za nadrabianie zaległości w czytaniu z całego dnia.









 
Witam wieczorkiem :)

Lencja co do szczepien to ja podchodze ostroznie Oli byl szczepiony inferixem czyli wlasnie szczepieniem laczonym okolo 2 roku zycia doszly pneumokoki, rotawirusy odpuscilismy bo i tak nie wiadomo ktory szczep bedzie zarazal. Przed kazda szczepionka robimy rozeznanie u kilku lekarzy ze wzgledu na to ze mamy dostep do samych tytuowanych glow neonatologii :) Minelismy meningokoki ale musze to nadrobic maz ma za duzo kontaktu z chorobami i bakteriami zeby ryzykowac. W momencie nawikszej aktywnosci sepsy jakies 3 lata temu nie bylo szczepien na panujacy typ wiec wybralismy chociaz pneumokoki zeby malego choc troche zabezpieczyc , ale teraz sa juz wszystkie szczepy na meningokoki i chce to nadrobic bo akurat zaliczamy przerwe miedzy obowiazkowymi szczepiniami

Anik wydawalo mi sie ze jest odgorne polecenie cc w przypadku dzieci powyzej 4 kg... chyba lekarz prowadzacy troszke nawalil


Liliti zapomnisz jak tylko zobaczysz mala trzymam za Ciebie kciuki:)
 
Dziewczynki ja uciekam spać jakos czuje sie jakbym miała byc chora :-:)-:)-(

liliti- bądz dzielna jeszcze troszeczke;-);-);-)
Gosia- dużo zdówka

Dobranoc:-):-):-)
 
Witajcie:)
Ja dopiero wróciłam od lekarza. Wyniki badań dobre, poziomy cukru też, szyjka b.z. czyli cały czas miękka ale na szczęście się nie skraca. Zrobiła mi takie kontrolne usg serduszko ładnie bije, łożysko też ok. Waga stanęła w miejscu. Dostałam skierowanie na dokładne usg i inne badanka krwi i mocz.
Kolejna wizyta 5maja.
Teraz biorę się za nadrabianie zaległości w czytaniu z całego dnia.









Kochana ja też mam na 5 maja;)
 
reklama
Witam wieczorkiem :)

Lencja co do szczepien to ja podchodze ostroznie Oli byl szczepiony inferixem czyli wlasnie szczepieniem laczonym okolo 2 roku zycia doszly pneumokoki, rotawirusy odpuscilismy bo i tak nie wiadomo ktory szczep bedzie zarazal. Przed kazda szczepionka robimy rozeznanie u kilku lekarzy ze wzgledu na to ze mamy dostep do samych tytuowanych glow neonatologii :) Minelismy meningokoki ale musze to nadrobic maz ma za duzo kontaktu z chorobami i bakteriami zeby ryzykowac. W momencie nawikszej aktywnosci sepsy jakies 3 lata temu nie bylo szczepien na panujacy typ wiec wybralismy chociaz pneumokoki zeby malego choc troche zabezpieczyc , ale teraz sa juz wszystkie szczepy na meningokoki i chce to nadrobic bo akurat zaliczamy przerwe miedzy obowiazkowymi szczepiniami

Anik wydawalo mi sie ze jest odgorne polecenie cc w przypadku dzieci powyzej 4 kg... chyba lekarz prowadzacy troszke nawalil


Liliti zapomnisz jak tylko zobaczysz mala trzymam za Ciebie kciuki:)

masz racje - nawalił, od początku mówili jej że dziecko będzie duże i jak bedzie miało 4 kg to cesarka, trafiła tydzień przed terminem do szpitala bo na usg wyszło że ma mało wód płodowych i że mały jest duży. Miała mieć cesarke, ale ordynator stwierdził że wywołają jej poród - i stało się jak się stało.
 
Do góry