reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

marteczkaa- witaj wśród Nas, napisz z jakiej części Szczecina jesteś i gdzie będziesz rodziła? a do jakiego lekarza chodzisz?


Z pomorzan i tam tez zamierzam rodzic :) a co do lekarza wybrałam dr.Ustianowskiego i jestem bardzo zadowolona ;)
 
reklama
marteczkaa- witaj wśród Nas, napisz z jakiej części Szczecina jesteś i gdzie będziesz rodziła? a do jakiego lekarza chodzisz?


Z pomorzan i tam tez zamierzam rodzic :) a co do lekarza wybrałam dr.Ustianowskiego i jestem bardzo zadowolona ;)

ja mieszkam na Osiedlu Arkońskim, więc drugi koniec Szczecina :) Ja będę rodziła w Zdrojach, mam kawałek drogi, ale tam pracuje mój lekarz dr Sulisz, ja z niego tez jestem zadowolona :)
 
Ja uciekam, jutro mam wizytę u ginekologa w zasadzie idę do niego tylko dlatego że mam takie zalecenie na wypisie ze szpitala. Jestem ciekawa co powie, czy znów zechce mnie w szpitalu położyć czy da spokojnie w domu leżeć. W zasadzie to już mi wszystko jedno byle ta ciąża się szczęśliwie zakończyła :-D



Dobrej i spokojnej nocki dziewczyny, albo owocnej która jak woli :-D
 
ita85 - sliczny synuś.

Moje skurcze to napiannie brzucha, twardnienie, czesto jest powyginany i wyglada przy tym baardzo dziwnie. Bóle takie jak na okres tez przy tym odczuwam,ale ból jest ciagly,a tawrdnienie nadchodzi i odchodzi,czasem tak to ciągnie,ze naprawde boli.

kajkapol - jestem zszokowana Twoja sytuacja. Tak strasznie mi przykro,ze nie potrafie tego wyrazic.
Przez te wiadomosc od wczoraj nie potrafie sobi znaleźć miejsca, chodze i płacze tylko co jakis czas. do kosciola dzis poszlam nawet i normalnie łzy mi płyneły,az głupio,bo te mochery to pomysla sobie zaraz,ze jakies nieteges;/a mi bylo tak strasznie smutno :( Niezbadane są wyroki boskie.

mama mikolaja - 3mam ckuki z calych sił!! powodzenia!!

gniesha - nast. Dzien Matki bedziesz obochodzila razem z nami :)

Witaj marteczkaa.

Jak kazdego wieczora, brzuch mi sie napina,ale przy tym mialam juz dwa opróznienia w ciagu dwoch godzin.... przypadek, czy cos sie bedzie działo...??!!
Dobranoc.
 
zmykam poleżeć
ja również najadłam się arbuza i teraz przez pół nocy będę robiła wycieczki do toalety ale mam to gdzieś, nie mogłam się powstrzymać
do jutra:)
ciekawe co przyniesie noc i która z nas będzie już po... a przy okzaji wszystkim które jutro ida do szpitala na wywołanie zyczę powodzenia i trzymam kciuki:-)
 
Hej dziewczyny ale sliczna pogoda sie zapowiada dzisiaj:tak::tak::tak:

wiec dzisiaj caly dzien bede spacerowac ciekawe czy ta pełnia cos da hi hi:tak::tak::tak:
:-D:-D:-D:-D

ale jak sobie pomysle ze ma byc kilka porodów po tej pelni to mnie przeraza nawet jakos mysl ze mam jechac bo zaraz wkrecam sobie ze nie bedzie dla mnie miejsca :-D:-D:-D

wczoraj miałam tez kilka skurczy ale nic z tego nie wyszło :no::no::no:

biore sie za pisanie pracy zeby skonczyc dzisiaj i zeby czekac na pelnie dzisiaj hihi:-D:-D:-D

mama mikolaja- to dzisiaj juz , trzymam kciuki za Ciebie i malucha:tak::tak:;-);-)
gniesha- Kochana za Ciebie tez abys juz w przyszłym roku obchodzila równiez Dzień Mamy
AniaCh- moze cos sie rozkręci:tak::tak::tak:


tak przegladam neta i pisze prawie wszedzie ze pelnia niby była 27 maja czyli wczoraj no ale moze dzisiaj sie posypie w koncu po pełni
choc teraz znalaząlm ze jednak dziisaj o godzinie 1.07 zobaczymy bede obserwowac księżyca


a co tak wszystkie spia jeszcze wstawać śpioszki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam:-)

Ja mam za sobą kolejną noc ze skurczami, to już trzecia zarwana nocka:-( w pierwszej ciąży tak nie miałąm, o 3 nad ranem odeszły mi wody o 14 złapały skurcze a o 18 urodziłam, a teraz normalnie szok:szok:

Witam nową mamusie:-) fajnie że do nas dołączyłaś

Mama Mikołaja - trzymam kciuki:-)
 
witajcie porannie
u nas piękne słoneczko od samego rana i jak cieplutko, ja juz zjadlam śniadanko i wypiłam kaweczkę na balkonie tak miło było, a teraz zbieram sie za zaległości prasowe na BB;-)

nie wiem o co chodzi ale maja mała jak zawsze wstaje najpóźniej o 7 to teraz jeszcze śpi w najlepsze, aż mi głupio i nie wiem co mam ze sobą robić;-)
jakis spóźniony prezent na Dzień Mamy?
chyba niedługo będę musiała ja obudzić bo posypie się cały plan dnia, a może nie
no nic zobaczymy dam jej jeszcze chwilę bo tak słodko sobie śpi że aż żal budzić
 
reklama
Witajcie,

ale dzisiaj pięknie słoneczko świeci, aż od razu energia inna:-D
Zaraz zmykam na ktg ciekawe czy wykaże jakieś skurcze, hihih:-D
Mamo_mikołaja - trzymam kciuki:tak:
Gniesha - przytulam mocno:tak:
Czy ktoś wie czy cesarka Lasposy się już odbyła i mamy nową mamusię?:-D

Miłego dnia:-D
 
Do góry