reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
udało się spacer i małe zakupy zaliczone, teraz dzieciaki zagonione do spania to czas na kaweczkę południowa i BB
ale tak na szybko bo jakiś obiad trzeba upichcić

ogromne gratulacje, w takim razie jest cień szansy że i nam się uda z Asią
haha to teraz dopiero zaczną się nocne szaleństwa jak dzieci w swoich łóżkach;-):-)



czyżbyś juz do pracy wracała? a co z Gajusią, kto będzie z nia siedział?

u nas Szczyrk to tak trochę tradycyjnie, byliśmy tam z moim na naszych pierwszych wspólnych wakacjach wieki temu, dwa lata temu byliśmy tam na pierwszych wakacjach z Asia - miała wtedy 8,5 miesiąca a teraz czas na pierwszy wakacyjny wyjazd Tomka:-)


cudny filmik z Gajusia w roli głównej i nawet piłka zdobyta :)

Asencja współczuję, ja bardzo nie lubiłam tego badania, bleeee
Tak wracam, bo Marcelek bezie tylko do konca czerwca jego mama musi iść na zwolnienie;(Gaja z mamą:)Jeszcze dałam ogłoszenie dot. opieki moze ktos sie zgłosi:)
Ja juz w domku, kupilam sobie sexi bluzeczke w chabry i druga soczyscie zielona, i od razu jakos tak "chudziej" sie poczulam :-D:-D
W koncu cos dla siebie a nie ciagle dla Lili :cool2:

gosiagro powodzenia i czekam na relacje z podrozy i jak juz bedziecie na miejscu to moze ci sie uda na chwilke wejsc na bb i podzielic wrazeniami :-D Duzo bagazu bierzecie? Tak mysle jak my sie spakujemy..:shocked2:
Lena super taki chodzacy szkrabik :-D Fajny pyziaczek z Gajusi, sukienka bardzo twarzowa:tak:
Asnecja wspolczuje tej glukozy ale pamietaj to dla twojego i maluszka dobra!
ewelinka bardzo gratuluje nocek, uwazaj zeby z tej radosci nie zmajstrowac czwartej coreczki :-p:-p
Liza to pewnie na za chwile zacznie sie bieganie za nim :) gratki!
To teraz zrób zdjęcie i pokaż ją bo ja nie wierzę;)
Emalia - Kochana jestem :-) starałam się was nadrobić ale jakoś mi nie wychodzi :-( Ostatnio miałam mały incydent bo w niedziele wieczorkiem karetka mnie zabrała bo dostałam jakiejs arytmi serca :-( wyszłam w poniedziałek wszystkie wyniki ok stanu zawałowego tez nie ma wiec lekarze stawiaja że dzieje sie tak na tle nerwowym :-( Chyba teraz wychodzi ze mnie duszenie w sobie przez cały czas nerwów, ale mówie wam masakra myślałam że umre :-( takie strasze uczucie :-(
Mam nadzieje że juz sie tak nie zdarzy, mam jeszcze sobie założyć holtera i zobaczymy co tam wyjdzie
Madziu współczucia;(
Gosiu - ostatnio miałam takie coś pół roku temu ale wtedy lekarz powiedział ze wypłukałam się z suplementóe dostałam kroplówke z magnezu potasu i przeszło
Perfecta - wiem Kochana że jesteś i dziękuje że jesteś :-)

Jak na razie wyszło z EKG że mam przyspieszona akcje serca i nic wiecej wszystkie wyniki książkowe ale u mojej siostry po holterze też wyszło ze ma przyspieszona akcje serca wiec to chyba u nas rodzinne, jak na razie dostałam tabletki na obnizenie tętna i zobaczymy.

Ale zdenerwowałas się, czy tak nagle??
 
Ja też jestem i podczytuje was jak czas pozwala...
MagdaM - straszne to co piszesz, ale dobrze że już wszystko ok!! Uważaj na siebie kobito!!

Gosiagro - udanego wypoczynku :)

U nas imprezka urodzinowa Julki w tą niedzielę :D Będzie 12 osób + solenizantka :) Torcik zamówiłam taki: :) WZtka z truskawkami :) Sama jestem lewar w pieczeniu więc nie chciałabym zepsuć 1 urodzin córy ;) Robimy grilla na działce więc kupię karkóweczkę, zrobie szaszłyki z piersi z kurczaka i może kaszankę (ja nie przepadam ale może ktoś się skusi :)). Oby tylko pogoda dopisała... Ok lece bo trzeba mieszkanko ogarnąć przed jutrzejszym przyjazdem rodziców ;)
 
Już pisałam na zamkniętym ale napisze i tu.
Dziękuje wszystkim za zainteresowanie.....jakoś nie mam czasu być tu na bieżąco.
Wczorej byłam u lekarzai dał Aftin,(w sumie dał coś podobnego ale tego nie było i w aptece dostałam Aftin) dziś skonsultowałam z innym i dał nastytyne (czy jak tam się to nazywa) Obaj potwierdzili trzydniówkę...a krosty to podobno zapalenie jamy ustnej i gardła, mam je smarować i tyle...tylko jak je smaruje tak jak kiedyś pleśniawki gazą to małego bardzo podrażniam aż mu krew leci...muszę wykombinować coś innego (może pieluszkę flanelową??) do tego smarowania (tzn. owijam tym palec mocze w specyfiku i smaruje)...Mam już dość krzyku małego bo jego to strasznie boli. Po za tym wszystko jest OK.

A tort dla Krzyśka miałam taki (oczywiście z cukierni- ale był rewelacyjny, mało biszkoptu a dużo śmietany i smak super) IMGP2704.jpg
 
Ostatnia edycja:
Już pisałam na zamkniętym ale napisze i tu.
Dziękuje wszystkim za zainteresowanie.....jakoś nie mam czasu być tu na bieżąco.
Wczorej byłam u lekarzai dał Aftin,(w sumie dał coś podobnego ale tego nie było i w aptece dostałam Aftin) dziś skonsultowałam z innym i dał nastytyne (czy jak tam się to nazywa) Obaj potwierdzili trzydniówkę...a krosty to podobno zapalenie jamy ustnej i gardła, mam je smarować i tyle...tylko jak je smaruje tak jak kiedyś pleśniawki gazą to małego bardzo podrażniam aż mu krew leci...muszę wykombinować coś innego (może pieluszkę flanelową??) do tego smarowania (tzn. owijam tym palec mocze w specyfiku i smaruje)...Mam już dość krzyku małego bo jego to strasznie boli. Po za tym wszystko jest OK.

A tort dla Krzyśka miałam taki (oczywiście z cukierni- ale był rewelacyjny, mało biszkoptu a dużo śmietany i smak super)Zobacz załącznik 361838

a moze wacika na palec nakładaj??
 
Właśnie też o tym pomyślałam ale boje się aby mu coś nie zostało w buzi, ale w sumie pomysł mi podsunęłaś boi mam gdzieś waciki dla niemowląt chyba, muszę je szybko odnaleźć.

tak tak o takie mi chodziło;)
aaa koleżanka położna mówi ze musisz tak to smarować żeby praktycznie zdzierac bo ponoc jakies gorsze cholerstwo moze sie wdac:(
 
reklama
Do góry