reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Melodie,

w ustawieniach- edytuj sygnature-tam wklejasz kod.

ja poroniłam z 5 tygodniu i 4 dniu, jutro będę na tym samym etapie i przyznam że się trochę boje:shocked2::shocked2:
 
reklama
no i stało się! wiedziałam że to mdłości nie zapowiadają nic dobrego:( musiałam się przywitać z kibelkiem:wściekła/y::wściekła/y: okropieństwo, nie życzę nikomu!!
 
Gosiagro, ja zaobserwowałam mdłości już w pierwszym tygodniu od zapłodnienia. Wszyscy mówili, że sobie wmawiam, poszłam do lekarza a tutaj ciąża ;) Nie stresuj się! Będzie dobrze ;)

Nikita, próbowałam, ale wyskoczył mi komunikat, że mój plik jest za duży. Za drugim razem, że niewłaściwy.
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny :-) Ja wizytę u gina mam dopiero 7.10, ale z moich wyliczeń wynika że termin będzie na 5 czerwca :-). Już podczas starań o maleństwo brałam kwas foliowy i biorę go nadal, zamówiłam też sobie witaminy naturalne "NEW LIFE", ale jeszcze ich nie mam.
Na razie mam straszne mdłości i po wszystkim mi się odbija, boli mnie też brzuch tak jakby na okres tylko mniej i jajniki od czasu do czasu. Najchętniej jadłabym na przemian słodkie i kwaśne, ale staram się powstrzymywać i jeść w miarę normalnie ;-)
 
Z racji tego, że wychodzi mi raz na maj raz na czerwiec pozstanowiłam pisac w majowych i czerwcowych mamusiach ;)

W czwartym tygoniu, masz już takie objawy? Wow. Mi na jedzenie włączyły się w szóstym. Nudności miałam niemal od początku.
 
paulina anna wyslalm ci wiadomosc na priva !!:-):tak:

witajcie dziewczyny niestety ja kwasu nie biore bo niemam :shocked2:do poloznej ide na koniec 3 msc wiec bedzie za pozno pewnie :no:
kupilam sobie tylko witaminy z kwasem foliowym!!
denerwuje mnie ten kraj pod kazdym wzgledem wrrrr:no::wściekła/y:
 
Ooooooooooooo widzę, że zaczęły się mdłości - okropieństwo. W czasie poprzedniej ciązy mdłości opuściły mnie dopiero po 3 miesiącu. Nikomu tego nie życzę. To było straszne. Pamiętam jak jednego dnia jadłam całe mnóstwo sałaty ze śmietaną, a od następnego do końca ciąży miałam do niej wstręt. Do wołowiny nadal pozostał.
Wiecie ja też się boję poronienia, raz poroniłam w 8 tyg, ale od 5 wiedziała, że coś jest nie tak - lekarze mówili tak zawsze jest (plamienia) przy pierwszej ciąży, w drugiej też nie było łatwo koło 5 tyg znowu plamienia, ale byłam mądrzejsza i pojechałam do pl lekarza i dostała tabletki orza zakaz podnosznia, przemęczania sie itp, i udało się, mam nadzieję, ze tym razem będzie inaczej.
Drugą ciąże miałam zaraz po poronieniu, czyli poronienie traktowane było jak @.
ja kwas foliowy biore juz od jakiś 5 miesięcy, do teraz. Do lekarza najprawdopodobniej pójdę w poniedziałake. ale usg tutaj w Irl będę miała dopiero około 20tc
 
Ostatnia edycja:
W czwartym tygodniu, masz już takie objawy? Wow. Mi na jedzenie włączyły się w szóstym. Nudności miałam niemal od początku.
Nie do końca wiem jak obliczyć który to tydzień, bo ostatnia miesiączka zaczęła mi się 12.08 ale wiem na pewno że poczęcie nastąpiło 12.09 (mam długie cykle). Może mnie poprawicie z tymi tygodniami, zanim dotrę do gina ?
 
reklama
Do góry